Навигация
Реклама
Реклама

Найкрасивіші замки Баварії (ФОТО) - екскурсії, відгуки

5 найбільш вражаючих замків Баварії, які повинен побачити кожен. Екскурсії по баварським замкам і Лайфхак для самостійного відвідування.

Німецька земля Баварія стала батьківщиною величезної кількості середньовічних замків, зі своєю історією і неповторною красою. Кожен із замків розташований в мальовничій місцевості, тому подорож буде не тільки пізнавальним, а й приємним. У списку ви побачите 5 найбільш вражаючих замків Баварії:

У списку ви побачите 5 найбільш вражаючих замків Баварії:

Нойшванштайн - найпопулярніший замок в Баварії

Найвідоміший замок не тільки Баварії, а й світу - Нойшванштайн. Побудований на високому пагорбі біля підніжжя Альп, в невеликому селі Хоеншвангау, недалеко від міста Фюссен. Виглядає настільки казково, що можна подумати, поблизу поблизу нього до цих пір живуть лицарі і принцеси. Проте Замок Нойшванштайн це практично «новобуд» - він був відкритий для публіки тільки в 1886 році.

Мандрівникам, які побоюються натовпів, краще запланувати візит в замок на ранній ранок. В інших випадках черг і стовпотворіння не уникнути. Дістатися в Фюссен можна на автобусі з Мюнхена.

Цікаво здійснювати політ «Саги Нібелунгів і лицарські легенди» (Тривалість 10 годин) і відвідати три найвідоміших замку Баварії одним махом - сам Нойшванштайн, а також Хоеншвангау і Ліндерхоф, про які розповімо далі.

#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.