Навигация
Реклама
Реклама

Пам'ятки Баварії: красиві фото, опис, місце розташування, цікаві факти

  1. Головні пам'ятки Баварії - фото з описом
  2. Що обов'язково варто подивитися і відвідати в Баварії
  3. Що подивитися в Баварії взимку
  4. Найкрасивіші місця Баварії
  5. Міста Баварії, які варто подивитися
  6. висновок

Безсумнівно, перше, що спадає на думку про визначні пам'ятки Баварії - це розкішної архітектури середньовічні замки, а також - пиво і машини, якими славиться ця країна.

Всі ці достоїнства розташовуються на відносно невеликій території, що дозволяє нічого не пропустити.

Головні пам'ятки Баварії - фото з описом

Любителям природи безсумнівно варто відвідати Баварський ліс - найстаріший в Центральній Європі заповідник, площа якого не менше 2000 квадратних кілометрів.

Він був відкритий ще в 1969 році, і дозволяє побачити дику природу в її первозданному незайманому вигляді. Для цього тут розроблено кілька пішохідних маршрутів, а також існує спеціальна підвісна дорога, розташована на висоті в 25 метрів. Її протяжність становить 1300 метрів.

У Мюнхені знаходиться один з найбільших королівських палаців Європи - Нимфенбург.

У Мюнхені знаходиться один з найбільших королівських палаців Європи - Нимфенбург

Спочатку його побудували в стилі бароко в 1675 році, а тривалість цього процесу склала 11 років.

Спочатку його побудували в стилі бароко в 1675 році, а тривалість цього процесу склала 11 років

Крім розкішних інтер'єрів, прикрашених фресками Циммермана, замок оточує прекрасний палацовий парк. Адреса: Schloss Nymphenburg 1.

Відома столиця Баварії і розкішною колекцією полотен відомих художників, яка на сьогоднішній день зберігається в трьох галереях - Старої та Нової Пінакотеці, а також Пінакотеці сучасності.

Всі роботи були розділені в хронологічному порядку: в першій галереї представлені полотна починаючи з Середньовіччя і закінчуючи епохою Просвітництва; в другій - мальовничі шедеври XIX і початку XX століття; а в Пінакотеці сучасності - найпізніші експонати другої половини XX і XXI століття. Всі вони розташовані поруч: на Barer Strasse 27,29 і 40.

Аквапарк Ердінг, що знаходиться всього в 30 кілометрах від Мюнхена, обов'язковий для відвідування всією сім'єю. Причому це не тільки аквапарк з покладеними для нього гірками та іншими водними розвагами, а ще й термальний комплекс, яким заслужено пишаються баварці. Є критим і підходить для відвідування і взимку.

Є критим і підходить для відвідування і взимку

Влітку ж частина купола, який утворює стелю, відкривається. На даний момент він є найбільшим в Європі, а розташований в Ердінге, Thermenallee 1-5.

Що обов'язково варто подивитися і відвідати в Баварії

На особливу увагу заслуговує головна площа столиці - Марієнплац, або площа Святої Марії.

Вона вважається серцем всієї цієї землі, і ще в 1315 році герцог Людвіг Баварський повелів ніколи не забудовувати цю площу.

Тут же, в 1638 році, встановили позолочену фігуру Діви Марії, яка зараз є візитною карткою міста.

Зовсім недалеко распложена найвища споруда Мюнхена - Собор Пресвятої Діви Марії або Фрауенкірхе. Максимальна висота досягає 100 метрів, але в місті заборонено зводити будинки вищі цього, згідно пройшов референдуму.

Максимальна висота досягає 100 метрів, але в місті заборонено зводити будинки вищі цього, згідно пройшов референдуму

Будівництво цього символу міста тривало з 1469 по 1526 роки, і з ним пов'язують безліч чуток і легенд. Наприклад, одна говорить, що архітектор собору уклав угоду з дияволом.

Також, тут існує символ всього вільного держави - це бронзова статуя Баварія. Пам'ятка була встановлена ​​в 1850 році, при Людвіга I.

Пам'ятка була встановлена ​​в 1850 році, при Людвіга I

Її висота становить 18 метрів, що дозволило встановити всередині сходи і піднятися на оглядовий майданчик, розташований в голові статуї. Звідти відкривається прекрасний вид, а біля її підніжжя щорічно проводиться знаменитий Октоберфест.

Зараз Октоберфест - один з найбільш популярних свят в Європі, який щорічно збирає до 7 мільйонів любителів пива. Історія цієї «пивний» традиції йде в далекий 1810 рік, в день одруження Людвіга I з дружиною. Бажаючи розділити цю подію не тільки зі знатними особами, на одному з луків він організував масштабні народні гуляння.

З тих пір ця славна традиція залишилася, а той луг називається Луг Терези - на честь нареченої майбутнього короля. Варто відзначити, що спочатку масові гуляння обмежувалися здебільшого стрибками і ярмарками.

Ще однією «пивний» пам'яткою цього міста залишається «Придворна пивоварня» або Хофбройхаус, на площі Плацль. Вона була відкрита ще в 1607 році для баварських герцогів, а вже в 1828 році стала доступна для відвідувань простими жителями.

Вона була відкрита ще в 1607 році для баварських герцогів, а вже в 1828 році стала доступна для відвідувань простими жителями

В кінці XVIII століття її переробили під ресторан. З тих пір це примітне місце відвідували багато знаменитих людей, а також деякі політичні діячі СРСР. Це місце тісно пов'язане і з Адольфом Гітлером, адже саме тут почалися перші засідання німецької робітничої партії. Під час же Другої Світової війни будівля дуже сильно постраждало, а відновили його до 1958 року.

Що подивитися в Баварії взимку

Озеро Кенігзеє прекрасно в будь-яку погоду, в тому числі відмінно виглядає взимку. На території Німеччини воно вважається найчистішим, тому німці ретельно стежать за екологічною ситуацією навколо нього.

Саме тому ось уже понад 100 років тут можна пересуватися виключно на «безпечних» для екології видах водного транспорту - весільних або поділених човнах, а також на електромоторах. Знайти його можна за адресою 83471 Шенау-ам-Кьонігсзеє.

Популярністю, особливо у любителів зимових видів спорту і альпіністів, користуються Баварські Альпи, які є найвищою точкою всієї Баварії.

Популярністю, особливо у любителів зимових видів спорту і альпіністів, користуються Баварські Альпи, які є найвищою точкою всієї Баварії

Тут багато туристичних маршрутів, пройшовши за якими можна побачити захоплюючі дух види, а також відвідати кілька гірських пам'яток.

Варто зазначити: відомий автомобільний бренд BMW бере свій початок з Баварії, тому не дивно, що саме тут розташувався музей знаменитого на весь світ заводу.

Спочатку з моменту заснування в 1913 році, його основною сферою діяльності були авіаційні двигуни. Власник підприємства К.Ф. Рапп спеціально вибрав це місце, так як зовсім поруч перебувала фірма, яка виробляє літаки. Але займалися вони літаками недовго, вже в 1919 році відповідно до мирним договором в країні заборонили виробництво авіаційної техніки.

Але займалися вони літаками недовго, вже в 1919 році відповідно до мирним договором в країні заборонили виробництво авіаційної техніки

Вперше музей відкрився для публіки в 1972 році, а експозиція охоплює всі сфери, якими займалося підприємство: від пропелерів літаків до сучасних мотоциклів. Крім фактичних експонатів тут представлені і сучасні незвичайні інсталяції, звичайно, на автомобільну тему. Знайти його можна в Мюнхені, за адресою Am Olimpiapark, 2.

Найкрасивіші місця Баварії

У південно-західній Баварії розташовано відразу кілька дуже популярних і прекрасних пам'яток. Одна з них - це Замок Нойшванштайн , Що перекладається як «новий лебединий скеля». Його будівництвом особисто керував король Людвіг II, що значно вплинуло на роботу архітектора Е. Рідель.

Розкішна будова було розпочато в 1869 році, і на момент смерті короля ще не було закінчено. Але все ж в 1886 році він переселився в недобудовану резиденцію, де незабаром і помер. Розташований замок в Швангау поблизу містечка Фюссен, на Нойшванштайнштрассе 20.

Будівництво перевищило всі закладені раніше суми, в результаті недобудований замок був відкритий для платного відвідування, щоб розплатитися з кредиторами. І тільки в 1899 році це питання було остаточно залагоджено. Але приплив від такого виду доходу був такий великий, що німці вирішили не відмовлятися від нього і до цього дня.

Але приплив від такого виду доходу був такий великий, що німці вирішили не відмовлятися від нього і до цього дня

Замок справляє незабутнє враження своєю красою і розкішшю оздоблення. Розташовуючись на вершині скелі, він особливо прекрасний здалеку, з найближчого моста Маріенбрюке - невипадково картинки з видами замку користуються шаленою популярністю в інтернеті.

Це цікаво:

саме їм надихалися архітектори для побудови знаменитого замку «Сплячої красуні» в паризькому Діснейленді . Вважається, що саме їм надихнувся Чайковський, який написав балет «Лебедине озеро».

Зараз тут розташований музей, який можна відвідати. Єдиний постійний його мешканець - сторож.

Черговий, розташований в цій місцевості прекрасний «екземпляр» архітектури - замок Хоеншвангау або Гогеншвангау. Він знаходиться зовсім недалеко від колишнього замку в Швангау, на Альпзеештрассе 30. До того ж і він пов'язаний з гордими птахами - його назва перекладається як «високий лебединий край».

Перша фортеця на цьому місці був побудований ще в XII столітті. Але вже в XVI столітті, рід засновників - лицарів Швангау, припинився, і будівля більше не використовувалося, що призвело до його руйнування. До того ж за часів війни з Наполеоном в XIX столітті, він дуже сильно постраждав. Незабаром ці землі стали належати Максиміліану II, який і побудував на місці колишніх руїн в 1832-1836 роках прекрасний замок. У ньому ж і провів більшу частину життя Людвіг II, засновник Нойшванштайн. Зараз цей замок належить фонду Віттельсбахів, а також він відкритий для відвідування і тут проводяться екскурсії.

Ще одним створенням Людвіга II, який на відміну від інших, був все ж добудований при його житті - замок Ліндерхоф. Він також знаходиться зовсім недалеко від двох попередніх замків - всього в 20 кілометрах.

Він також знаходиться зовсім недалеко від двох попередніх замків - всього в 20 кілометрах

Знаходиться цей палац на землях заповідника Аммергебірге, в самому центрі розбитого парку. Роботи по будівництву тривали досить довго - з 1869 по 1886 роки. Стиль внутрішнього оздоблення відображає мрійливу і романтичну душу Людвіга II, поєднуючи бароко і стиль рококо.

Дуже цікавий і незвичайний елемент цієї резиденції - грот Венери. Вона являє собою печеру, створену штучно. Вона розташована в парку і була призначена для різних постановок, в основному опер.

В її центрі знаходиться штучне озеро з човном в формі черепашки, на якій пересувалися актори. Точна адреса цієї пам'ятки: Линдерхоф 12, 82488 Етталь.

Зверніть увагу: відчути середньовічний дух можна не тільки побачивши замки, але і відвідавши лицарський турнір у замку Кальтенберг, що проводиться за всіма правилами.

Зверніть увагу: відчути середньовічний дух можна не тільки побачивши замки, але і відвідавши лицарський турнір у замку Кальтенберг, що проводиться за всіма правилами

Цей барвистий турнір організовується влітку і вже не один рік. На відміну від перших уявлень, сучасне костюмоване шоу вже не обмежується безпосередньо боєм лицарів в обладунках. До нього додані ярмарки, трибуни, спеціальні середньовічні будиночки, бродячі артисти і навіть справжня живність в селянських дворах. І все це пишність на тлі справжнього замку, який побудований ще в XIII столітті. Це місце знаходиться в однойменній селі Кальтенберг, в 40 кілометрах від Мюнхена.

Міста Баварії, які варто подивитися

Безсумнівно, столиця Баварії - Мюнхен обов'язкове до відвідування. Тут знаходиться безліч пам'яток, без яких відвідування цієї землі буде не повним.

У Мюнхені, наприклад, знаходиться, не зовсім звична погляду церква Азамкірхе за адресою Sendlingerstrasse 32. А особливість її полягає в тому, що це не окрема будівля - її фасад становить єдиний ряд з іншими будівлями на вулиці.

А особливість її полягає в тому, що це не окрема будівля - її фасад становить єдиний ряд з іншими будівлями на вулиці

Площа її підстави складає всього 22 * 8 метра. Це сталося тому, що вона була приватною власністю її творців - братів Азам, що побудували її в 1733-1746 роках. Але через протести населення, їм все ж довелося відкрити її для публічного відвідування. Зараз вона є прекрасним зразком пізнього бароко в південній Німеччині.

Примітним, особливо для дітей, буде відвідування містечка Гюнсбург, де розташований розважальний парк «Леголенд». Площа цього парку становить цілих 140 гектарів.

Тут зібрано безліч атракціонів і величезні фігури, складені з елементів гігантського лего. Поруч для зручності розташовується зона котеджів, призначених для туристів, оскільки обійти всю територію за один день навряд це вдасться.

На карті Баварії є і інші міста, які цікаво буде відвідати. наприклад, Нюрнберг зі своїми незвичайними пам'ятками, який є другим за чисельністю населення після Мюнхена, а також Аугсбург - найстаріше місто в Німеччині після Тріра.

висновок

Баварія по праву заслужила популярність серед туристів, які вирушають до Німеччини або Європи. Пам'ятки, зібрані в даній статті, складають корисний путівник для мандрівників.

Казкові замки, розташовані на вершині скель, оточені туманами і озерами, стародавні пам'ятники історії і сучасні розваги - все перераховане зробило цей регіон одним з найпривабливіших.

Пропонуємо Вашій увазі цікаве відео про визначні пам'ятки Баварії:

Фотогалерея

Інші цікаві статті про Європу

#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.