Навигация
Реклама
Реклама

Популярні пам'ятки Баварії (Німеччина), що подивитися в Баварії

Пам'ятки Баварії. Найголовніші і цікаві пам'ятки Баварії - фото і відео, описи і відгуки, розташування, сайти.

Все Все Архітектура Місця для прогулянок Музеї Природа Релігія Розваги Шопінг

Скасувати

 • Пам'ятки Баварії

  чудово

  Баварія, Bodensee

  чудово

  Баварія, Bodensee

  Боденське озеро, також відоме, як озеро Констанц, - третє за величиною озеро Центральної Європи, що живиться водами повноводого Рейну. Відразу три країни розташувалися на мальовничих берегах Бодензеє: Німеччина, Австрія і Швейцарія - і кожна витягує туристичну вигоду з цього положення.
 • Вюрцбург, Residenzplatz, 2

 • Баварія, Dachau

 • Бамберг, Altenburg, 1

  Бамберг, Altenburg, 1

  Бамберг, Altenburg, 1

  Замок Альтенбург був збудований на найвищому з семи пагорбів Бамберга, над містом, і сталося це в 1109 г (по крайней мере, цим роком датується перша згадка про замок, хоча дуже схоже, що його надбудували над більш ранньої фортецею).

 • чудово

  Баварія, Ettal, Linderhof, 36

  чудово

  Баварія, Ettal, Linderhof, 36

  Баварська земля знаменита своїми величними і неповторними замками. Особливе місце серед них займає резиденція короля Людвіга II - замок Ліндерхоф. Німецький імператор-мрійник, без перебільшення все життя присвятив будівництву розкішних палаців, дуже пишався замком Линдерхоф.
 • відмінно

  Фюссен, Schwangau, Neuschwansteinstrasse, 20

  відмінно

  Фюссен, Schwangau, Neuschwansteinstrasse, 20

  Поблизу містечка Фюссен в південно-західній Баварії, неподалік від австрійського кордону розташовується величний замок Нойшванштайн. Практично кожен з нас, переглядаючи красиві кліпарти в інтернеті, напевно не раз натикався на фотографії з цим замком.
 • Нюрнберг, City Center

  Нюрнберг, City Center

  Нюрнберг, City Center

  Строго кажучи, історична миля - це 25 пам'яток. Цей маршрут розробили для туристів. Він допомагає відносно швидко пробігтися по примітних місцях Нюрнберга. Миля починається у вежі Фройентор і закінчується біля М'ясного моста.

 • Бамберг, Domplatz, 5

  Бамберг, Domplatz, 5

  Бамберг, Domplatz, 5

  Кафедральний собор Бамберга в його нинішньому вигляді був побудований в 13 ст. Але спочатку це чудове романське будівлю заклав ще імператор Генріх II 1002 року, і собор освятили в 1012 р Перша будівля була частково знищена під час пожежі в 1081 р

 • чудово

 • Мюнхен, Marienplatz, 8

  Мюнхен, Marienplatz, 8

  Мюнхен, Marienplatz, 8

  Дійсно місце засідань міської влади Мюнхена, Нова ратуша - дивовижний зразок неоготичного архітектурного стилю. Навіть якщо архітектура не ваш коник, ви неодмінно будете зачаровані величезним 100-метровим фасадом.

 • чудово

  Нюрнберг, Burg, 13

  чудово

  Нюрнберг, Burg, 13

  Ця фортеця - збірна назва трьох споруд, які призначалися для оборони міста. В комплекс входять Імператорський замок, фортеця імперського міста і фортеця бургграфа. Від фортеці бургграфа мало що залишилося. Найстаріша будівля - П'ятикутна вежа, яка була побудована в 11 столітті.
 • Мюнхен, Rindermarkt, 1

  Мюнхен, Rindermarkt, 1

  Мюнхен, Rindermarkt, 1

  Найстарша церква Мюнхена, освячена на честь святого апостола Петра, Петерськірхе веде свою історію з покритого пеленою часів 1150 р Причини, за якими кожен мюнхенський турист просто зобов'язаний побачити Петерськірхе, прості і вагомі.

 • чудово

  Мюнхен, Barer Strasse, 27

  чудово

  Мюнхен, Barer Strasse, 27

  Шанувальники і цінителі живопису напевно знають, а можливо, і бували в одній з найбільших в світі картинних галерей - розташованої в Мюнхені Старої пінакотеці. До слова, в Мюнхені є не тільки Стара, але і дві Нових пінакотеки.
 • Бамберг, Altes Rathaus

  Бамберг, Altes Rathaus

  Бамберг, Altes Rathaus

  Стара ратуша в Бамберзі - це саме фотографоване міське будівлю. Вона була збудована прямо посередині річки Регніц, причому нема на острові. Городяни наносили в річку величезних дерев'яних колод, щоб звести цю споруду.

 • Мюнхен, Frauenplatz, 12

  Мюнхен, Frauenplatz, 12

  Мюнхен, Frauenplatz, 12

  Головний храм Мюнхена і неодмінна домінанта його архітектурного вигляду, Собор Пресвятої Діви Марії, званий частіше Фрауенкірхе, - чудовий зразок готичної архітектури і один з найбільш шанованих соборів Німеччини.

 • Баварія, Zugspitze, Garmisch-Partenkirchen

  Баварія, Zugspitze, Garmisch-Partenkirchen

  Баварія, Zugspitze, Garmisch-Partenkirchen

  Цугшпітце - найвища точка Німеччини. Єдине в країні місце, де на лижах можна кататися круглий рік. Заповзятливі будівельники навіть примудрилися звести на маківці церкви, щоб бути ближче до Бога.

 • Бамберг, Kloster St. Michael, Michaelsberg, 10f

  Michael, Michaelsberg, 10f

  Бамберг, Kloster St. Michael, Michaelsberg, 10f

  Абатство Св. Михайла в Бамберзі (Мікаельсберг) - це старий бенедиктинський монастир, в якому з моменту його закриття в 1803 р і до цього дня розміщена богадільня. Після того, як було утворено єпископство Бамберзьке, що сталося при імператорі Генріха II.

 • Мюнхен, Str. Sendlinger, 32

  Sendlinger, 32

  Мюнхен, Str. Sendlinger, 32

  Чудна іграшка манірного бароко, церква Азамкірхе в Мюнхені - одне з найчудовіших архітектурних творінь столиці Баварії. Будівля з біло-золотим фасадом, щедро прикрашене пілястрами, ліпниною, розетками та всім, що тільки запас в арсеналі примхливий стиль бароко.

 • Мюнхен, Werner-Heisenberg-Allee, 25

  Мюнхен, Werner-Heisenberg-Allee, 25

  Мюнхен, Werner-Heisenberg-Allee, 25

  Мюнхенський стадіон Альянц Арена часто називають найефектнішим в Європі. А ще - «автопокришки», «білим бубликом» і «повітряною подушкою». Досить поглянути на нього, щоб зрозуміти: кожне з цих прізвиськ має право на життя.

 • чудово

  Мюнхен, Englischer Garten, 2

  чудово

  Мюнхен, Englischer Garten, 2

  Не менш популярним, ніж Хофгартен вважається Англійська сад в центрі Мюнхена. Парк щодня зустрічає тисячі городян і туристів бажаючих відпочити під тінистими деревами або у одного з численних водойм. це ідеальне місце для любителів активного відпочинку.

Пам'ятки Баварії - це альпійські ландшафти дивовижної краси, вражаючі культурні цінності і цікава архітектура старовинних міст.

Столиця Баварії - Мюнхен , Оптимістично вважається баварцями мало не столицею Німеччини, а його краси привертають безліч туристів з усього світу. Знайомство з пам'ятками Мюнхена починається з центральної площі Марієнплац - тут проходять усі значимі для міста заходи і празднедства, тут знаходиться безліч магазинів, ресторанів, галерей і виставкових залів. а також ключові пам'ятки міста - Стара і Нова Ратуші. Не менш цікаво відвідування палацу Нимфенбург , Званого баварським Версалем. Він височить в чудовому французькому саду, а всього в декількох кроках - вхід в Ботанічний сад, один з кращих садів Німеччини. А Хеллабрюнн це до сих пір працює перший в світі зоопарк. Також загляньте в Міський музей на Сент-Якобсплац, Музей кіно (тут показують хороші і рідкісні фільми), розкішний музей Резиденції, Музей кристалів, дивовижні пінакотеки в Королівська площа, парк Хофгартен і на оглядовий майданчик однієї з башт розкішного барокового собору Святого Михайла, де покояться останки Людвіга II.

Столиця Баварії - Мюнхен, оптимістично вважається баварцями мало не столицею Німеччини, а його краси привертають безліч туристів з усього світу.

І, звичайно, жодне знайомство з визначними пам'ятками Баварії і Мюнхена зокрема не обходиться без відвідування замку Нойшванштайн (Нім. «Нова лебедина скеля»). Цей величезний замок стоїть на місці двох фортець, переднього і заднього Швангау на високому пагорбі Баварських Альп, звідки відкривається фантастичний вид на долину Хоеншвангау . Всередині замку розбитий прекрасний сад, а сам Нойшванштайн складається з Будинку Лицарів, Паласа (центральне, палацових будова) і Kemenate Building ( «дворніца з каміном»). За розповідями, тут колись зберігалося золота Рейхсбанку, яке потім зникло в невідомому напрямку. Вважається, що саме цей замок послужив прототипом для казкового замку Сплячої Красуні в Діснейленді в Парижі.

Передгір'я Альп - це окрема пам'ятка Баварії, придатна для пішохідних екскурсій. Тут же знаходиться знаменитий Орлине гніздо - висічений серед скель кам'яний будинок, колись подарований на ювілей Адольфу Гітлеру.

Чи не обійдіть увагою величезне озеро Кимзєє, на якому знаходяться два острови - Херен і Фрауенінзель. Тут туристів чекає цікава екскурсія на Херренінзель - останній і, мабуть, самий амбіційний з усіх палаців, зведених королем Людвігом II.

Баварське ущелині Партнахкламм славиться скельними печерами. Мабуть, найбільш відвідуване місце тут - Партнахскій водоспад. Після того як в 1991 році тут стався схід лавини, в ущелині утворилося маленьке озеро, до якого вже в 1992 році зробили тунель зі штучною галереєю.

На березі Дунаю, недалеко від Регенсбурга, розташовується Вальхалла - сховище бюстів і меморіалів з іменами відомих діячів науки і культури, музикантів, воєначальників та інших відомих людей.

В Нюрнберзі варто побувати в знаменитому дельфінарії і не менш відомому Нюрнберзькому зоопарку, відомому в тому числі тим, що саме тут живе знаменитий ведмедик Флоке, кинутий ведмедицею і вирощений співробітниками зоопарку. Тепер він - символ зоопарку, йому дістається найбільше уваги - і сувенірів з усього світу.

#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.