Навигация
Реклама
Реклама

ТОП 10 - Замки Баварії та екскурсії по ним

  1. Замок Нойшванштайн
  2. замок Хоеншвангау
  3. Вюрцбургская резиденція
  4. замок Ліндерхоф
  5. замок Херренкімзеє
  6. фортеця Мариенберг
  7. Нимфенбург
  8. Фортеця Фест Кобург
  9. фортеця Плассенбург
  10. Фортеця Траузніц

Баварія - це чудове місце для відпочинку. Даний регіон не тільки найбільш розвинений в Німеччині, але і найбагатший (тут живе більшість найбагатших людей Німеччини). Завдяки своїй не менше багату історію, на території Баварії знаходяться дуже багато замків різних століть, які вражають своєю красою і панує атмосферою середньовіччя. Розвинена туристична інфраструктура сприяє тому, щоб відпочиваючі з усього світу із задоволенням оглядають величні замки і дізнаються багато цікавих історій про розвиток даного регіону. Коли я був в Баварії, то кілька тижнів !!! відвідував різні замки, так мене це захопило :). А тепер власне до найкращих замків Баварії.

Замок Нойшванштайн

Замок Нойшванштайн

Величний замок, приголомшливий своєю красою. Розташувався на висоті понад 1000 метрів прямо на скелі, яка була спеціально вирівняна для будівництва, він як би є продовженням цієї самої скелі. Саме цей замок красується на логотипі мульт-корпорації Walt Disney. На будівництво такого грандіозного споруди пішло дуже багато грошей, так багато, що мало не розорилася вся Баварія. Одна з популярних жартів місцевого населення: «Щоб окупилося будівництво замку Нойшванштайн, потрібно щоб кожен житель нашої планети відвідав його» :).

замок Хоеншвангау

замок Хоеншвангау

Побудований на березі мальовничого озера, він привертає щорічно мільйони туристів з усього світу. Цей замок має такі відмітні риси, як вишуканість, розкіш, чудова архітектура. Поруч з замком були побудовані фонтани химерної форми, які посилюють красу цього місця. Сама назва перекладається як «високий лебединий край» і це не випадково. Король дуже любив лебедів, багато предметів інтер'єру і деякі споруди (зокрема фонтани) виконані у формі лебедів.

Вюрцбургская резиденція

Вюрцбургская резиденція

Найгарніший архітектурний комплекс 18 століття будівлі. Над внутрішнім прикрасою резиденції працювали одні з кращих майстрів того часу. Знаменита фреска Джованні Баттіста Тьєполо служить візитною карткою резиденції вже кілька століть.

замок Ліндерхоф

замок Ліндерхоф

Один із замків Людвіга II, причому є єдиним, побудованим за його життя. Всього він мав намір побудувати 7 замків. Архітектура цього вишуканого споруди виконана в стилі бароко. При внутрішній обробці замку використовувалося дуже багато позолоти, в кімнатах стоять найдорожчі гобелени того часу, величезні дзеркала і справжні витвори мистецтва з порцеляни.

замок Херренкімзеє

замок Херренкімзеє

Побудований на острові посеред озера, чарівний своєю розкішшю. На його будівництво пішло так багато грошей, що його називають «золоте спорудження». У замку є кілька ліфтів, опалення і навіть гаряча вода, якщо врахувати що замок будували в 19 столітті, то на ті часи це був верх розкоші. Почалося зведення палацу ще тоді, коли будувався Линдерхоф. Чудові краєвиди приваблюють тисячі фотографів (як професійних, так і не дуже :)). Дістатися до замку можна на невеликому човні.

фортеця Мариенберг

фортеця Мариенберг

Дана фортеця-замок займає стратегічне положення на високому пагорбі, з якого місто Вюрцбург постає як на долоні. Масивні бастіони показують міць і стійкість фортеці, яка може витримати облогу протягом декількох місяців (що вона і зробила під час Прусської війни в 19 столітті). Під час воєн фортеця служила надійним захистом від ворогів. Зараз же там розташовується два музеї: Майнской Франконії і Фюрстенбау.

Нимфенбург

Нимфенбург

Одна з головних визначних пам'яток Мюнхена, що будувалася протягом кількох століть. Даний палацовий комплекс вважається в наші дні одним з найкрасивіших у світі. Заслуговує уваги не тільки палац, але і чудовий парк, що примикає до нього. В озері і каналах Нимфенбург живуть дуже красиві лебеді, які вже стали його символом. А головною фішкою палацу є галерея красунь, в якій розміщені портрети 36 найкрасивіших європейських жінок роботи Штілер.

Фортеця Фест Кобург

Фортеця Фест Кобург

Фортеця Фест Кобург. Одна з найбільших фортець Німеччини, історія якої починається з XI століття. Під час воєн вона багаторазово атакували, опираючись натиску ворога по кілька років. У даній фортеці є друга назва «Корона Франконії», яке було дано їй за красу і масштабність. Дана споруда отримало широку популярність завдяки тому, що знаходиться на популярному туристичному маршруті «Дорога замків».

фортеця Плассенбург

фортеця Плассенбург

Велика фортеця на сервері Баварії. З XII століття витримала безліч облог. Останнє облога була в 1806 році під час війни з Наполеоном. У наш час у фортеці знаходиться музей зброї Пруссії, який сподобається представникам сильної половини людства :).

Фортеця Траузніц

Фортеця Траузніц

Символ міста Ландсхут. Середньовічної замок, що бере свій початок на початку XIII століття, відвідують тисячі туристів з усього світу. Метою створення замку було саме захистити прилеглі території від ворогів, а не просто служити розкішної резиденцією багатої родини. Найпривабливішими місцями для туристів є Лицарський зал, величезний Білий зал і незвичайна кунсткамера.

Ось такий вийшов список замків Баварії. Це ті замки, які потрібно відвідати туристам, щоб познайомитися з історією Баварії і насолодитися «лицарським духом». Решта замки Баварії не справлять настільки приголомшливого враження. Якщо Ви хочете відвідати замки в складі екскурсійної групи, то рекомендую замовити Саги Нібелунгів і лицарські легенди і / або Замок Нойшванштайн, палац Ліндерхоф, казкова село Обераммергау , Які вже випробували сотні туристів, і вони були дуже задоволені. Подорожуйте і насолоджуйтеся життям! Всього найкращого!

#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.