Навигация
Реклама
Реклама

За Баварії на автомобілі. Замок Нойшванштайн, Обераммергау

Перш ніж гордо в'їхати на баварському автомобілі в столицю Баварії Мюнхен нам довелося ненадовго заїхати в один з техцентров мережі Dekra, щоб отримати "екологічний пропуск" або так звану "плакетту", яка дає право в'їзду в екологічні зони, розташовані в основному в центральній частині більшості великих і середніх міст Німеччини. І кількість таких міст зростає го за роком. Перш ніж гордо в'їхати на баварському автомобілі в столицю Баварії Мюнхен нам довелося ненадовго заїхати в один з техцентров мережі Dekra, щоб отримати екологічний пропуск або так звану плакетту, яка дає право в'їзду в екологічні зони, розташовані в основному в центральній частині більшості великих і середніх міст Німеччини

На отримання плакетти у нас пішло не більше п'ятнадцяти хвилин. Зате тепер ми могли безперешкодно роз'їжджати по центру Мюнхена. Втім, можна роз'їжджати і без плакетти, але тоді, якщо цей факт помітять поліцейські, вам доведеться заплатити штраф близько 40 євро. Плакетта коштує 5 євро. Ось так виглядають наклейки, які необхідно приклеїти зсередини на лобове скло вашого автомобіля, отримати їх можна в сервісах Dekra і TUV. Вартість 5-8 євро.

Вартість 5-8 євро

Про Мюнхені зараз розповідати не буду, про апартаменти теж сказати особливо нічого: забронювали ми два номери в Апартотель з гучною назвою Concept Living Munich Serviced Apartments ціна була приваблива, а фото вже дуже привабливі. Насправді готель далеко не "дизайнерський", все досить простенько, але, ще раз повторюся, ціна вже дуже пестила слух. Але, як то кажуть, готель "відбиває" і по дрібниці і по-крупному. Перші 1.5 євро "зжерла" сушка в пральні, яка геть відмовилася сушити наші вже випрані речі (до речі, вперше ми користувалися послугами пральні "на самообслуговуванні" в готелі!), Навіть фото на пам'ять залишилося

), Навіть фото на пам'ять залишилося

А другий раз ми заплатили 50 (!!!) євро за виклик сервісмени (був вихідний і на ресепшені нікого не було), який відкрив двері нашого номера. А ми ж просто "зачинили" ключ. Чи не втратили! І сервісмени прибув через 7 хвилин, мабуть спав десь у підвалі. Просто відкрив двері запасним ключем ... Бітте полтос за турботу! А ви говорите Європа ... Там "дзьобом клац-клац" треба робити дуууже обережно, бо дуууже накладно :)

Ну да ладно, вистачить про сумне, давайте краще про красивому :)

Думаю абсолютно всі, хто збирається в Баварію, особливо вперше, прагнуть подивитися баварські Альпи, баварські озера, баварські замки і спробувати знамените баварське пиво. Не обов'язково в тій послідовності, в якій перерахував я. Можна почати і з пива. Але краще все-таки сісти на поїзд, автобус або автомобіль і висунутися в сторону невеликого містечка Фюссен, де все перераховане зібрано в одному місць. Багато вже здогадалися що я говорю про знаменитого замку Нойшванштайн (переклад: "Новий лебединий камінь", см. на гугл-картах ), Казковий силует якого ви можете бачити на заставках диснеївських мультиків. Так-так, свого часу Уолту Діснею так запав у душу баварський замок, що за його мотивами був побудований перший Діснейленд.

Колись, пару років назад, ми вже бували тут в компанії наших друзів. Але молоде покоління (я маю на увазі наших дітей) в Баварію прибуло вперше, тому пропустити головну пам'ятку було б злочином.

Про самому замку я розповідати не буду. Я вважаю, що відвідування цих місць повинно входити в "обов'язкову програму туриста в Баварії" і найкращий спосіб дізнатися про замок багато всього цікавого - побувати на екскурсії по замку.

До речі, хочете зробити ваше перебування в Мюнхені дійсно цікавим? подивіться які чудові тематичні екскурсії пропонують жителі Мюнхена на непрофесійної основі і саме тому ці екскурсії »не заїжджені" і відрізняються оригінальністю. Втім, ціна вас теж порадує. Зокрема там пропонується кілька екскурсій і в замок Нойшванштайн.

Ну а я скажу вам тільки одне: замок на місці, не зруйнувався, не зник при загадкових обставинах. Як і раніше величний і казково красивий!

Як і раніше величний і казково красивий

Невелике відеодоказ що замок на місці.

Місця тут дійсно чудові. По кліку на наступних картинках відкриваються повноекранні панорами:

Картинку можна збільшити Картинку можна збільшити   Картинку можна збільшити   Картинку можна збільшити Картинку можна збільшити Картинку можна збільшити

Романтика ...

Ну і по всьому маршруту я збирав альбом із серії "Тут був Ауді" :)

Ну і по всьому маршруту я збирав альбом із серії Тут був Ауді :)

Більшість туристів з Нойшванштайн направляються в знамениту альпійське село Обераммергау. І це правильно! Обераммергау теж входить в обов'язкову програму, це не обговорюється. Але якщо ви любите активний відпочинок або просто хочете помилуватися пречудовими видами, то не забудьте зробити невелику зупинку в містечку Бухінг , Це зовсім недалеко від замка. Ви дізнаєтеся це місце побачивши відкриту канатну дорогу, що йде на найближчу вершину.

Ви дізнаєтеся це місце побачивши відкриту канатну дорогу, що йде на найближчу вершину

Нагорі є клуб парапланеристів, дельтапланеристів і ще якихось там "ревний", я, на жаль, не дуже добре розбираюся в цих видах спорту. Але подивитися є на що! І види просто шикарні!

І види просто шикарні

Ну а тепер давайте заглянемо в Обераммергау ( см. на карті ) - найколоритнішу село Баварії. Ну принаймні недосвідченому туристові так підносять це містечко. Але як би там не було Обераммергау дійсно місце чудове і побувати тут варто обов'язково!

Цього разу Обераммергау вбила прямо на в'їзді. Не встигли ми відійти від парковки як у першій же інсталяції побачили незвичайну для цих місць картину: ідеальний баварський газон був по-варварськи понівечено слідами якогось п'яного тракториста! Небувала подія гідне великих газетних заголовків та екстрених новин у прайм-тайм! :)

Але в іншому Обераммергау не підвів і цього разу. КРА-СО-ТА!

КРА-СО-ТА

А ось і місцеві жителі: дідусь, стомлений прослуховуванням баварських мелодій на своєму айпод і бабуся, Строчан анонімку на місцевого тракториста, по-варварськи поглумився над газоном :)

А ось і місцеві жителі: дідусь, стомлений прослуховуванням баварських мелодій на своєму айпод і бабуся, Строчан анонімку на місцевого тракториста, по-варварськи поглумився над газоном :)

На сьогодні, мабуть, це все. Пора нам повертатися в Мюнхен - завтра важкий день. Ми поїдемо ... в Дахау!

продовження: Колишній концтабір, а нині музей "Дахау"

Початок репортажу тут: Европробег 2014. Пост перший: початок

До речі, хочете зробити ваше перебування в Мюнхені дійсно цікавим?
#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.