Навигация
Реклама
Реклама

Курорт КОБЛЕВО Бази відпочинку пансіонати санаторії на березі моря Одеса Одеська область, Коблево Затока Кароліно-Бугаз база відпочинку Тетяна відпочинку Росинка База відпочинку Бірюза номера в кам'яному корпусі і дерев'яні котеджі з усіма зручностями кондиціонером, пляж, пляжі, проживання, харчування, кондиціонер, гаряча вода , водні атракціони гірка велосипеди скуттери дитячий атракціон Водна гірка, кафе ресторан бар, зустріч в Одесі трансфер поселення, дитячий відпочинок Лікування і відпочинок ціни вартість і бронювання, фотографії, путівки, узбережжі, т урфірм, путівок, розміщення, послуги, mail.ru, fomenko.ru, rambler.ru, можливість, mail, інтернеті, відпочинок, опис, реклама, знайти, більш, день, додати, пансіонатів, путівки, виберіть, узбережжі, системі, турфірм, путівок

Курорт КОБЛЕВО розташований на Чорноморському узбережжі Миколаївської області в 4-х км. від міжміського траси Одеса - Миколаїв (40 км. від Одеси, 70 км. від Миколаєва) і являє собою осередок близько 80-ти пансіонатів і баз відпочинку з різним ступенем зручностей, розтягнутих смугою вздовж моря на 6 км. і здатних одночасно прийняти 15-17 тис. відпочиваючих. Приватний, житловий і промисловий сектори в курортній зоні відсутні.
Особливістю даного курорту є гармонійне поєднання ласкавого сонця, моря, аромату степових трав і наявність багаторічного Соснового бору. Саме тут Ви виявите найрозвиненішу інфраструктуру розваг і дозвілля на всьому узбережжі. Курорт КОБЛЕВО розташований на Чорноморському узбережжі Миколаївської області в 4-х км
Для Вас: рибна ловля і безліч спортивних і дитячих майданчиків, містечко атракціонів і концертно-артистичні майданчики, щоденні дискотеки і шоу-караоке, водні гірки для дітей і величезний вибір водних мотоциклів та велосипедів.
У літній сезон курорт являє собою місце, де можуть відпочити як заможні відпочиваючі так і з достатком

Різноманітні можливості для відпочинку і розваг: море, дуже зручний для дітей піщаний пляж з помірно пологим дном, водні гірки, прогулянки на катерах і яхтах, водні мотоцикли, дитячі атракціони, луна-парк, зали комп'ютерних ігор, численні бари і кафе, молодіжні дискотеки , продовольчі та промислові базари, більше 30-ти екскурсійних маршрутів.
Працюють кінотеатри поліклініка, аптеки. Рух автотранспорту на території курорту заборонено, тому при в'їзді організована платна автостоянка.

#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.