Навигация
Реклама
Реклама

Бекон з свинячого підчеревина

mike_sv Кухарчук 5 рівня

  • 19 березня 2015 року, 13:00
  • 20106

Описано рецепт приготування сиров'ялені бекону з свинячого підчеревина. Делікатес. У тонкій нарізці - вишукана м'ясна закуска.

У тонкій нарізці - вишукана м'ясна закуска

Бекон виготовляють, як правило, з свинини. М'ясо солять не менше двох тижнів і спочатку отримують сирої бекон. Далі м'ясо або сушать (в'ялять, коптять), або відварюють, або використовують у сирому вигляді. Бекон можна готувати з різних частин свинячої туші - у різних народів різні традиції. Наприклад, в США для бекону використовують переважно подчеревок. Я вибрав в м'ясній крамниці пару шматочків грудинки, а саме, тієї частини грудинки, де Реброва кістка вже закінчується. Правильніше назвати це м'ясо підчеревина. М'ясо підчеревина дуже м'яке, ніжне, з тонкими прошарками жиру (сала). Якщо пощастить, можна вибрати шматок майже без сала.

Якщо пощастить, можна вибрати шматок майже без сала

Оскільки м'яса у мене зовсім небагато - всього пара шматочків, я можу дозволити собі "точкову", індивідуальну засолювання кожного шматочка, яка забезпечить потрібну мені солоність м'яса. Я відміряють строго певну кількість солі - 20 г на 1 кг м'яса (у підсумку вийде бекон середньої солоності). Зверніть увагу, що я використовую не просто кухонну сіль, а суміш кухонної солі з нитритной сіллю (1: 1). У цьому рецепті це важливо, і без додавання нитритной солі солити бекон не можна.
Ретельно натираю м'ясо сіллю і укладаю його в міцний поліетиленовий пакет. Виганяю повітря з пакета з м'ясом, зав'язую пакет і відправляю його в холодильник. Бажано, щоб температура повітря становила 2-3 град Ц і аж ніяк не перевищувала +6 град.
Один раз в день я дістаю м'ясо з холодильника і несильно масажують його пальцями протягом однієї хвилини, після чого повертаю м'ясо назад в холод.

#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.