Навигация
Реклама
Реклама

15 кращих ресторанів Сицилії

 1. Так Вітторіо Ресторан (Da Vittorio Ristorante)
 2. Остерия Антика Марина (Osteria Antica Marina)
 3. Ресторан Сантандреа (Ristorante Santandrea)
 4. Аль Дуомо (Al Duomo)
 5. Ла Мідіянові (La Madia)
 6. Ресторан Прінчіпе Черамі (Principe Cerami Restaurant)
 7. Ресторан Бай Бай Блюз (Bye Bye Blues Restaurant)
 8. Ресторан Ла Гаццо Ладра (Ristorante La Gazza Ladra)
 9. Ресторан Бельвю (Bellevue Restaurant)
 10. Ресторан Каза Грунь (Ristorante Casa Grugno)
 11. Ресторан Коріа (Ristorante Coria)
 12. Ресторан локанда Дон Серафіно (Locanda Don Serafino Ristorante)
 13. Ла Феніче (La Fenice)
 14. Ресторан Остер Деї Веспрем (Osteria Dei Vespri Ristorante)

Італія добре відома своїм багатим розмаїттям делікатесних страв. Сицилійські ресторани в цьому питанні далеко не виняток головним чином тому, що острів укладає в собі змішання різних культур, таких як грецька, арабська та іспанська.

Побувати в кращих ресторанах Сицилії - це незабутнє враження, перш за все, завдяки свіжим інгредієнтам страв і завдяки особливій подачі екзотичних страв.

Острів і справді багатий свіжими овочами і різними морепродуктами. Пропонуємо Вашій увазі список кращих ресторанів в Сицилії:

Так Вітторіо Ресторан (Da Vittorio Ristorante)

Розташований на Золотому пляжі Порто Пало Менфі в Сицилії, Та Вітторіо Ресторан пропонує Вам найкращі страви середземноморських морепродуктів і  класичні італійські вина
Розташований на Золотому пляжі Порто Пало Менфі в Сицилії, Та Вітторіо Ресторан пропонує Вам найкращі страви середземноморських морепродуктів і класичні італійські вина . У ресторані подається найсвіжіша риба в регіоні.

Остерия Антика Марина (Osteria Antica Marina)

Розташувався уздовж Віа Пардо в Катанії на острові Сицилія, Антика Марина є одним з кращих ресторанів в Сицилії, який спеціалізується на місцевих морепродуктах і вишуканих італійських винах
Розташувався уздовж Віа Пардо в Катанії на острові Сицилія, Антика Марина є одним з кращих ресторанів в Сицилії, який спеціалізується на місцевих морепродуктах і вишуканих італійських винах.

Ресторан Сантандреа (Ristorante Santandrea)

Ресторан Сантандреа (Ristorante Santandrea)

Це один з кращих ресторанів Сицилії, розташований в місті Палермо . Сімейний ресторан пропонує багате меню з такими делікатесами, як сушені омари, терта ікра та інші види популярних морепродуктів.

Аль Дуомо (Al Duomo)

Аль Дуомо (Al Duomo)

Ресторан Аль Дуомо (в перекладі з італійської «Собор») розташований в старому місті Таорміна і являє собою типове друкувати в кафе, де подають різноманітні страви традиційної кухні. Кафе має романтичну обстановку і знаходиться недалеко від старої матриці і порту Катанії.

Ла Мідіянові (La Madia)

Ресторан Ла Мідіянові розташований між  долиною Храму Агрідженто  і  регіоном Південно-Східної Сицилії Ресторан Ла Мідіянові розташований між долиною Храму Агрідженто і регіоном Південно-Східної Сицилії. Він пропонує найкращі сицилійські делікатеси, приготовані зі свіжого сиру Рікотта і інших місцевих продуктів на кухні шеф-кухаря Піно Кутайа.

Ла Варіанті султана (La Variante Sultano)

Ла Варіанті султана (La Variante Sultano)

Розташований в мальовничому містечку Рагуза Ібла на острові Сицилія, ресторан Ля Варіанті султана пропонує унікальне поєднання традиційної італійської кухні та сучасних гастрономічних тенденцій для Ваших смачних посиденьок і оповідань. Шеф-кухар - ніхто інший, як знаменитий Чічіо султана.

Ресторан Прінчіпе Черамі (Principe Cerami Restaurant)

Прінчіпе Черамі - це один з відомих ресторанів в Таормине, Сицилія; він нагороджений 2 (двома) зірками Мішлен в Сицилії і має прекрасний вид на Іонічне море
Прінчіпе Черамі - це один з відомих ресторанів в Таормине, Сицилія; він нагороджений 2 (двома) зірками Мішлен в Сицилії і має прекрасний вид на Іонічне море. Його шеф-кухар Массіомо Мантарро добре відомий своїм внеском сицилійської традиції в високу кухню.

Ресторан Бай Бай Блюз (Bye Bye Blues Restaurant)

Шеф-кухарем ресторану є Патриція ді Бенедетто
Шеф-кухарем ресторану є Патриція ді Бенедетто. Цей чудовий ресторан Bye Bye Blues в Сицилії нагороджений однією зіркою Мішлен і розташовується в мальовничій частині Монделло міста Палермо в Сицилії. Ресторан спеціалізується в приготуванні всіх видів сицилійських морепродуктів і молюсків.

Ресторан Ла Гаццо Ладра (Ristorante La Gazza Ladra)

Ресторан Ла Гаццо Ладра (в перекладі з італійської Сорока-злодійка) розташований всередині Готелю Палаццо Файлла в Модика Альта в  Сицилії
Ресторан Ла Гаццо Ладра (в перекладі з італійської Сорока-злодійка) розташований всередині Готелю Палаццо Файлла в Модика Альта в Сицилії . Це ресторан Мішлен в Сицилії, в якому подаються як старовинні, так і сучасні італійські страви від шеф-кухаря Давида Тамбуріні.

Ресторан Бельвю (Bellevue Restaurant)

Ресторан Бельвю є одним з кращих ресторанів в  Таормине  , Сицилія Ресторан Бельвю є одним з кращих ресторанів в Таормине , Сицилія. У ресторані подають кращі місцеві страви вишуканої кухні. Ресторан пропонує різноманітність італійських і закордонних вин.

Ресторан Каза Грунь (Ristorante Casa Grugno)

Це один з популярних ресторанів в Таормине, Сицилія
Це один з популярних ресторанів в Таормине, Сицилія. Ресторан спеціалізується в приготуванні страв з натуральних продуктів і кращому вини цього регіону.

Ресторан Коріа (Ristorante Coria)

Розташований уздовж Віа Інфермеріа (Via Infermeria, CT), Ресторан Коріа пропонує кращі «аромати Сицилії», як заявив Джузеппе Коріа
Розташований уздовж Віа Інфермеріа (Via Infermeria, CT), Ресторан Коріа пропонує кращі «аромати Сицилії», як заявив Джузеппе Коріа. Ресторан відомий своєю багатою місцевої та міжнародної кухнями, які супроводжуються кращими італійськими винами .

Ресторан локанда Дон Серафіно (Locanda Don Serafino Ristorante)

Ресторан локанда Дон Серафіно розташований в центрі історичного міста  Рагуза  Ібла в Сицилії і керує ним Антоніо і Гіссеп Ла Роса
Ресторан локанда Дон Серафіно розташований в центрі історичного міста Рагуза Ібла в Сицилії і керує ним Антоніо і Гіссеп Ла Роса. Шеф-кухар ресторану Вінченцо Кандіано є справжнім майстром рибних і м'ясних страв.

Ла Феніче (La Fenice)

Удостоєний 1 (однієї) зіркою Мішлен в 2010 році, цей елегантний ресторан побудований із старовинної ферми в місті Рагуза
Удостоєний 1 (однієї) зіркою Мішлен в 2010 році, цей елегантний ресторан побудований із старовинної ферми в місті Рагуза. Він має відмінний сервіс та різноманітну креативну кухню від шеф-кухаря Клаудіо Рута.

Ресторан Остер Деї Веспрем (Osteria Dei Vespri Ristorante)

Цей сімейний ресторан в Палермо, господарями якого є брати Альберто і Андреа Рицци, пропонує унікальне поєднання інновацій та традицій Сицилії
Цей сімейний ресторан в Палермо, господарями якого є брати Альберто і Андреа Рицци, пропонує унікальне поєднання інновацій та традицій Сицилії. Ресторан добре відомий високоякісним італійським вином.

Схожі повідомлення

#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.