Навигация
Реклама
Реклама

Яке море в Бельгії? Море в Бельгії: фото, карта

  1. Географічні подробиці
  2. велосипедна екскурсія
  3. Кращі друзі дівчат


Європейська Бельгія славиться своїми старовинними архітектурними ансамблями міських площ і унікальними народними промислами - кружевоплетения і виготовленням гобеленів. Для шанувальників пляжного відпочинку море Бельгії здасться занадто холодним, і на його берегах набагато приємніше спостерігати за великими кораблями в портах Антверпена або Зебрюгге, ніж приймати сонячні ванни.

Географічні подробиці

Якщо поглянути на карту, можна без праці відповісти на питання, яке море омиває Бельгію. Її північно-західні кордони проходять по Північному морю, яке є частиною акваторії Атлантичного океану. Воно порівняно мілководне, і його глибина на більшій частині не перевищує 100 метрів. Найбільший бельгійський приморське місто - Антверпен. Він розташований на берегах річки Шельди, яка тут впадає в Північне море.
Північне море відрізняється різкими стрибками рівнів в різних його частинах, а мілини можуть мати глибину не більше 15 метрів. Одна з них - знаменита Доггер-банку, в водах якої проводиться промисловий лов риби. Температура води в морі Бельгії становить близько +3 градусів в розпал зими і досягає +15 градусів в липні.

велосипедна екскурсія

Один з головних бельгійських туристичних центрів розташований знову-таки в Антверпені. Це місто має цілу низку унікальних достоїнств, одне з яких - дивовижний старовинний архітектурний ансамбль його історичного центру. Найкраще здійснювати екскурсію по Антверпену на велосипеді, який легко можна взяти в прокат. У міській гавані до огляду рекомендований знаменитий замок Стен, зведений на початку XIII століття.
Близькість Північного моря накладає приємний відбиток і на меню бельгійських ресторанів. Головні страви і напрямки кухні можуть приємно вразити найвибагливішого гурмана:

  • Свіжі мідії з пивним соусом відрізняються ніжним смаком, а недавно виловлений вугор, поданий в зелених пряних травах - особливої ​​терпкістю і яскравим ароматом.
  • Томати тут фарширують креветками, з яких роблять ще крокети, фрикадельки і котлетки.
  • Картопля-фрі, придумана саме бельгійцями, супроводжується не тільки морепродуктами, а й вишуканою спаржею по-фламандські.

Кращі друзі дівчат

На питання, які моря в Бельгії особливо приваблюють прекрасну половину туристичного братства, найкраще відповість місцева діамантова біржа і численні магазини, чиї вітрини змушують жінок тремтіти від захвату, а чоловіків - від неминучості.


Автор: ВОтпуск.ру
Дата публікації: 07.10.2014


Фотографії узбережжя Бельгії

Популярні статті#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.