Навигация
Реклама
Реклама

VFS Global перестає займатися бельгійськими візами

Компанія VFS Global повідомила про те, що припиняє надавати послуги з прийому документів для отримання бельгійських віз. Зокрема, з 15 листопада візові центри Бельгії закрилися в Санкт-Петербурзі, Єкатеринбурзі, Казані, Ростові-на-Дону, Новосибірську і Самарі. Крім того, з 21 листопада припинить свою роботу офіс з видачі виїзних документів в Москві.

«Посольство Бельгії в РФ офіційно повідомляє про відкриття своїх візових центрів в Москві, Санкт-Петербурзі, Казані, Ростові-на-Дону, Самарі, Єкатеринбурзі, Новосибірську. Ці центри покликані обслуговувати резидентів РФ, які бажають отримати візу до Бельгії. Зверніть увагу, що подати документи через Візовий центр Бельгії в Москві можна тільки за попереднім записом. Необхідно записати всіх заявників, які планують подати документи (в тому числі неповнолітніх дітей і дітей, вписаних в паспорт) », - йдеться в повідомленні VFS Global.

Як розповіла порталу TourDom.ru Анна Думченко, керівник візового відділу «Бібліо Глобуса» в Санкт-Петербурзі, тендер з управління процесінговими центрами бельгійських віз за кордоном виграла компанія TLS. «Вона вже приймає документи на візи до Великобританії і Швейцарії. Поки до компанії нарікань немає, працює досить стабільно », - сказала Ганна Думченко.

Відзначимо, що в жовтні VFS Global програла тендер по прийому документів на оформлення іспанських віз . Однак за фактом все ще займається обслуговуванням клієнтів, так як новий підрядник, BLS International Services Ltd, фактично не може приступити до своїх обов'язків через брак приміщень та робочого персоналу.

#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.