Навигация
Реклама
Реклама

Сувенірні магніти зі стравами білоруської кухні

У Білорусі з'явився новий сувенір з національним колоритом: колекція магнітів «Проста білоруська їжака» У Білорусі з'явився новий сувенір з національним колоритом: колекція магнітів «Проста білоруська їжака». На кожному магніті - докладний рецепт в супроводі авторських малюнків. Колекція виконана на білоруською та англійською мовами. До неї увійшли як добре відомі традиційні страви на кшталт дерунів і холодник, так і менш поширені (огірки з медом).

Ідея створення магнітів належить художниці Ксенії Кочевановой і Івану Давидову з компанії Artsouvenirs.by. Рецепти підбирали довго і ретельно: джерелом для натхнення була і друкована література ( «Білоруська кухні" 1983 року видання, збірник «Кухні народів СРСР», журнал «Лiтоуская гаспадинька»), і телепередачі. Розшукуючи інформацію про старовинні білоруських стравах, Ксенія та Іван опитували численних знайомих, дізнавалися, як готують бабусі в селах.

Робочий процес включав в себе не тільки пошуки, а й дегустацію: перш ніж приступити до створення малюнків, Ксенія готувала за кожним рецептом. Так були підібрані образи, які викликають інтерес і пробуджують апетит.

Ілля Давидов, директор Artsouvenirs.by: «Магніт повинен бути таким: подивився на деруни, і відразу захотів їх з'їсти, пішов замовив в білоруському кафе, або додому - готувати».

Колекція страв вийшла дійсно різноманітною та цікавою не тільки для туристів, а й для білорусів Колекція страв вийшла дійсно різноманітною та цікавою не тільки для туристів, а й для білорусів. На III Міжнародному Кулінарному Фестивалі Смачного Блогу магніти вручали в якості призів і подарунків учасникам і суддям. Іноземні гості теж оцінили новинку - на Чемпіонаті світу з хокею в 2014 році було продано майже 4 000 наборів. Цікаво, що більшою популярністю користувалися саме магніти на білоруській мові. Як розповів Ілля Давидов, іноземні туристи спочатку брали магніти на англійській мові, читали рецепт, а потім купували набір на білоруському.

З огляду на зростаючий інтерес до традиційної кухні Білорусі, популярність цього сувеніру забезпечена, і в найближчому майбутньому білоруські рецепти будуть прикрашати холодильники по всьому світу.

Магніти можна замовити в Artsouvenirs.by або в групі вконтакте , А також придбати в наступних місцях:

  • Мережа книгарень «БелКніга»
  • Мережа фотоцентрів "Foto4u.by"
  • Галерея сучасного мистецтва «Ў»
  • Музейні комплекси «Дудутки», «Мир», «Несвіж»,
  • Комплекс "Лінія Сталіна"

#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.