Навигация
Реклама
Реклама

Як дістатися з аеропорту Бен Гуріон до Тель-Авіва

 1. Як дістатися з аеропорту до Тель-Авіва на поїзді
 2. Схема руху поїздів з аеропорту Бен Гуріон російською мовою
 3. Трансфер з аеропорту Тель-Авіва до готелю
 4. Як дістатися з аеропорту Бен Гуріон на таксі
 5. Як дістатися з аеропорту Бен Гуріон до Тель-Авіва на автобусі
 6. Маршрутне таксі з аеропорту до Тель-Авіва

У статті розповідаємо, як дістатися з аеропорту Бен Гуріон до Тель-Авіва. Ділимося корисною інформацією про те, як добиратися до міста в суботу (в Шаббат) та в святкові дні. Розповідаємо, як замовити трансфер з аеропорту Тель-Авіва до готелю.

Розповідаємо, як замовити трансфер з аеропорту Тель-Авіва до готелю

1 шекель (ILS) = 16,54 рублів (RUB) | 1 $ = 3,48 шек (ILS).

З аеропорту Тель-Авіва в місто можна дістатися на:

Примітка: зверніть увагу, що автобуси і потяги не ходять в суботу (в Шаббат) та в святкові дні. Дістатися з аеропорту в суботу можна тільки на таксі, маршрутці (Монит шерут) або за допомогою трансферу.

Як дістатися з аеропорту до Тель-Авіва на поїзді

Фото © Terrazzo (www.flickr.com)

Для людей, необтяжених великою кількістю валіз, найзручніше доїхати з аеропорту Бен Гуріон до Тель-Авіва на поїзді (на Ракевет). Ж / д станція знаходиться на нижньому рівні «S» терміналу №3. За допомогою покажчиків в аеропорту можна легко зорієнтуватися і знайти вхід на станцію.

Квиток на поїзд можна купити в касі або в спеціальному автоматі біля входу на станцію. Також квиток можна придбати онлайн на офіційному сайті або через додаток.

Потяги оснащені кондиціонерами, зручними кріслами і столиками. У поїздах є спеціальні роз'єми для зарядки смартфонів і планшетів. Станції та поїзди спеціально обладнані і доступні для людей, обмежених у пересуванні.

Розклад станції «Бен-Гуріон аеропорт»

 • ПН, ВТ, СР, ЧТ і ВС - Цілодобово
 • П'ятниця - з 05:00 до 18:00
 • Результат Суботи (вечір) - Цілодобово

Розклад кас «Бен-Гуріон аеропорт»

 • ПН, ВТ, СР, ЧТ і ВС - Цілодобово
 • П'ятниця - з 06:00 до 16:30
 • Результат Суботи (вечір) - з 21:00

Вартість квитка на поїзд від станції «Бен-Гуріон Аеропорт» до Тель-Авіва - 13,50 шекелів (близько 223 руб.). У Тель-Авіві поїзд робить 4 зупинки. Квиток до Єрусалиму (Зоопарк) коштує 20 шекелів (близько 331 руб.).

Примітка: Квиток зберігайте до кінця поїздки, так як виходити теж доведеться по квитку.

Схема руху поїздів з аеропорту Бен Гуріон російською мовою

Схема © www.rail.co.il


Трансфер з аеропорту Тель-Авіва до готелю

Трансфер з аеропорту Тель-Авіва до готелю

Для тих, хто хоче дістатися до готелю без зайвих пересадок і втрати часу, найкращим варіантом буде замовити трансфер з аеропорту заздалегідь. Трансфер допоможе вам дістатися до готелю в суботу (в шаббат) і в святкові дні, коли основний транспорт Ізраїлю не працює.

Трансфер буде зручний перш за все для сім'ї з дітьми або для компанії з великим багажем.

На відміну від міського транспорту таксі-трансфер залежить за часом від вас. Водій зустрічає вас в аеропорту з іменною табличкою, допомагає з багажем і через 20-25 хвилин ви вже в готелі.

Вартість поїздки з аеропорту до готелю в Тель-Авіві залежить від класу машини. Після бронювання вартість трансферу не змінюється ні за яких обставин (додаткові зупинки, затримка рейсу і т.д.).

Ціни на трансфер з аеропорту до готелю в Тель-Авіві починаються від 216 шекелів (Близько 3 573 руб.) За машину на 3-4 пасажирів. Мікроавтобус на 6-7 чоловік обійдеться приблизно в 303 шекелів (Близько 5 014 руб.). Трансфер до Єрусалиму з аеропорту коштує від 345 шекелів (Близько 5 705 руб.).

Вибрати машину і забронювати трансфер можна на сайті Kiwitaxi . Ви можете оплатити трансфер відразу (щоб не міняти гроші в аеропорту) або оплатити тільки частина (в якості гарантії) і залишок вже віддати готівкою безпосередньо водієві. Після бронювання ви отримуєте ваучер, що підтверджує часткову або повну оплату трансферу.

Як дістатися з аеропорту Бен Гуріон на таксі

Фото © Automobile Italia (www.flickr.com)

Таксі - це ще один спосіб дістатися до міста з аеропорту Бен Гуріона в будь-який час, в тому числі і в суботу (шаббат) і в святкові дні.

Вартість поїздки на таксі залежить від часу поїздки, кількості пасажирів і багажу. Пасажир також оплачує платні ділянки дороги і тривале очікування. За поїздку з аеропорту Бен-Гуріон стягується обов'язкова доп. плата 5 шекелів (близько 83 руб.).

Поїздка на таксі з аеропорту Бен Гуріон в Тель-Авів на 2-х дорослих + 2 валізи = днем - 137,20 шекелів (близько 2 269 руб.), Вночі - 156,20 (близько 2 584 руб.). Вартість поїздки на 3-х дорослих + 3 валізи = днем ​​- 145,90 шекелів (близько 2 413 руб.), Вночі -156,20 (близько 2 728 руб.).

Примітка: Порахувати вартість поїздки на таксі можна на офіційному сайті аеропорту за допомогою калькулятора цін .

Поїздки вночі і в суботу. Поїздка в нічний час обійдеться дорожче на 25%. Нічний тариф починає працювати кожен день з 21:00 до 5:29. У п'ятницю поїздка за нічним тарифом починається з 17:00 до 5:29 наступного дня. Також оплата за нічним тарифом йде в суботу (шаббат) і в свята.

Як дістатися з аеропорту Бен Гуріон до Тель-Авіва на автобусі

Фото © TLV and more (www.flickr.com)

Бюджетний спосіб дістатися до міста з аеропорту - це автобус. Прямого автобусного сполучення між аеропортом і Тель-Авівом немає. Щоб дістатися до Тель-Авіва потрібно сісти на шаттл №5 і № 5 א (безкоштовні зелені автобуси) і доїхати до зупинки Airport City (Аеропорт-Сіті). Станція перебувати в 5-10 хвилинах від аеропорту.

На станції можна знайти автобус в більшість міст Ізраїлю, в тому числі в Тель-Авів і в Єрусалим. Розклад і графік руху автобусів можна знайти на офіційному сайті автобусної компанії Egged або тут .

Графік роботи: шаттл №5 і № 5 א отезжают від аеропорту кожні 15-20 хв. з 05:00 до 22:00. Автобуси зі станції Airport City в ВС-ЧТ з 7:00 до 20:30. У п'ятницю 2 рейси - о 10:30 і 14:00.

Вартість квитка - 14 шек. (Близько 232 руб.).

Примітка: автобуси не ходять вночі, в суботу (шаббат) і в святкові дні.

Маршрутне таксі з аеропорту до Тель-Авіва

Фото © Yaniv Yaakubovich
(Www.flickr.com)

Альтернатива автобусу - маршрутне таксі (монійот шерут). На відміну від автобусів, маршрутки їдуть відразу до Тель-Авіва. Монійот шерут ходить цілодобово і кожен день, в т.ч. по суботах (в Шаббат) та у свята.

У маршруток немає чіткого розкладу: вони від'їжджають від аеропорту, коли салон заповнений пасажирами. У маршрутці зазвичай тісно, ​​тому якщо у вас багато багажу або є діти або домашні тварини, то краще вибрати інший транспорт до міста.

Вартість проїзду 30-40 шекелів (близько 496-662 руб.).

Статті про Ізраїль

#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.