Навигация
Реклама
Реклама

Біг-Бен фото

Знаменита на весь світ вежа, побачивши яку будь-який відразу ж визначить про яке місце планети піде мова, та вежа яка є найпопулярнішим та найбільш упізнаваним символом на Землі - звичайно ж все це знаменитий годинник Біг-Бен. Дивимося і у знаємо багато нового про візитної картки Англії вежі Біг-Бен. (11 фото годинника Біг-Бен).

І так, Вежа Біг-Бен розташована в столиці Великобританії , в місті Лондон , На цьому список чого того загального закінчується, тому що Біг-Бен це унікальний годинник, які вже давно переросли в щось більше ніж просто годинник, їх можна сміливо назвати символом Лондона і навіть всієї Велікобрітаніі.Іменно на тлі Вестмінстерського абатства і Біг-Бена проходять будь-які телевізійні трансляції з Англії. Але погодьтеся що якщо просто показати будівлю парламенту не кожен і зрозуміє що це велике будівля Великобританії, а якщо до нього додати Вежу Біг-Бен то навіть дитина з легкістю назве місце розташування цього чуда.

Вежа Біг-Бен прикріплена і входить до складу будівель парламенту в Лондоні, розташованого а на березі Темзи. Годинники Біг-Бен так само називають «Вартовий вежею Вестмінстерського палацу» а точніше це офіційна назва вежі. Хоча зараз і воно не офіційно, тому що з 2012 року вежа була перейменована в «Вежу Єлизавети». Взагалі, Біг-Бен ця назва одного з найбільших дзвонів знаходяться в складі вежі, але так вже склалося що Біг-Беном стали іменувати всю годинникову вежу.

А почалося все в 1844 році, коли будував Вестмінстерський палац архітектор, Чарльз Бери, запропонував встановити на вежі Святого Стефана годинник з комплексом дзвонів, не плутайте, архітектором самої вежі є Огастес Пьюджина. Так і вийшло, пропозицію прийняли і ось уже 21 травня 1859 року годинник були запущені на вежі Св. Стефана. Проектуванням і розробкою самого годинникового механізму займався Бенджамен Вальямі, за що власне йому низький уклін. Створити таке творіння, адже саме по годинах Біг-Бена вся планета офіційно переходить на новий рік в ніч з 31 грудня на 1 січня.

Саме час згадати і про загальні характеристики годин: вся вежа Єлизавети досягає висоту 96,3 метра; діаметр циферблата становить 7 метрів; довжина годинникової стрілки 2,7 метра, хвилинної 4,2 метра; на вежі встановлений дзвін вага якого становить 13,5 тонни; годинникові стрілки відлили з чавуну, хвилинні з міді; частини циферблата орієнтовані на всі чотири сторони світу; циферблат виконаний в стриманому стилі, ніяких яскравих ляпів на циферблаті ви не побачите, зате невеликі блискучі узорчіков є по кутах від циферблата. В цілому ж вся вежа виконана в одному неоготичному стилі як і будівлю парламенту.

Гідного уваги заслуговує дзвін на вершині годинникової вежі, його вага становить 13, 5 тонн, висота 2 метри а в діаметрі він майже що 3 метри. Його спеціально відливали таким великим що б дзвін розносився на всю округу столиці Великобританії. До речі дзвін якраз і називається «Біг-Бен», з походженням назви пов'язане кілька цікавих історій, за однією з версій (офіційної) дзвін назвали на честь бригадира керівного відливом дзвони, нібито через великі розмірів його називали великим Беном, за іншою версією він був названий на честь популярного в той час боксера Бенджаміна Каунта. Як би там не було, але дзвін справді унікальний, його дзвін можна почути на десятки кілометрів від башти. Біг-Бен фото.

Довгий час Біг-Бен були найбільшими годинами в світі, за розмірами вони більше навіть ніж наш Московський Кремль . Годинники Біг-Бен так само відзначаються надзвичайною точністю, їх сміливо можна назвати найточнішими годинами, адже вони цілий рік перебувають під дією вітром, дощу, сонця, і при цьому відстають максимум на 2 секунди! Дивно, але для регулювання годин використовується лише єдина монетка - пеня. Хто і коли придумав такий спосіб невідомо, зате працює виключно.

Годинникар кладе одну монетку на 40-ка метровий маятник, і періодично прибирає її. Так само за годинами раз в два дні стежить група фахівців, вони займаються змазуванням механізму, перевіркою всієї системи і іншими діями щодо забезпечення нормальної роботи годин. Адже самі розумієте, годинник в дії вже 154 роки! І ще не разу не помилилися більше ніж на 2 секунди, лише кілька разів зупинялися. Фотографії вежі Біг-Бен.

Майже всі екскурсії з туристами насамперед спрямовуються до стін саме цієї вежі, а деякі мандрівники приїжджають в Лондон виключно що б подивитися на Біг-Бен, найзнаменитіші в світі годинник. На жаль всередину приїжджають не пускають, та й піднятися на вершину 96 метрової вежі не так вже й просто, до часовим механізмом ведуть круті гвинтові сходи з 334 сходинками. Знаменитий годинник Біг-Бен.

Сьогодні бій курантів постійно транслюють різні радіо і тілі станції. А вперше у радіоефірі звук Біг-Бена пролунав 31 грудня 1923 року, з тих пір і існує традиція переходу в новий рік саме по «королівським» годинах. Сьогодні найвідоміший символ Лондона можна чітко розглянути навіть вночі, вежа постійно підсвічується в цікавому помаранчевому кольорі, так само світиться і циферблат годинника.

Годинники лише кілька разів зупинялися, і то виключно за поважними причинами. Останній раз стрілки годинника зупинилися в 2005 році, сталося це приблизно через теплового максимуму, той день був найспекотнішим в історії Лондона, тоді повітря прогрілося до + 38 ° C. Не завадила роботі годинника навіть потрапила в вежу бомба, за часів Великої вітчизняної війни.

Ось такий він символ Лондона - унікальний годинник Біг-Бен. Залишайтеся з нами, і приємних Вам вражень від подорожей.

Так само дуже цікаво - Московський Кремль , красиві фото Лондона , Вестмінстерський палац фото , Букінгемський палац фото .Коментарі
#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.