Навигация
Реклама
Реклама

Міжнародний аеропорт Тель-Авіва Бен-Гуріон

Головний міжнародний аеропорт Ізраїлю носить ім'я Давида Бен-Гуріона, першого прем'єр-міністра Ізраїлю, видатної особистості, яка відіграла важливу роль в утворенні і становленні єврейської держави

Головний міжнародний аеропорт Ізраїлю носить ім'я Давида Бен-Гуріона, першого прем'єр-міністра Ізраїлю, видатної особистості, яка відіграла важливу роль в утворенні і становленні єврейської держави. Саме він в 1948 році проголосив про створення держави Ізраїль. У будівлі третього терміналу аеропорту встановлено кілька скульптур Давида Бен-Гуріона.

Згідно з міжнародною кодуванні код аеропорту TLV (Тель-Авів). Все ж фактично аеропорт знаходиться не в Тель-Авіві, а на відстані близько 20 км на південний схід від нього, біля міста Лод, і раніше так і називався аеропорт Лод. Головними дійовими терміналами в даний час є термінал №1 і №3. До недавнього часу термінал №1 був головним, так як через нього проходили практично всі міжнародні рейси. Однак в 1990-х роках почалася масова імміграція євреїв з колишнього Радянського Союзу. В аеропорт Тель-Авіва стали прибувати прямі рейси з репатріантами, і навантаження на аеропорт значно збільшилася. Чи не справляючись зі зростаючими пасажирськими та вантажними перевезеннями, влада аеропорту почали планувати організацію нового терміналу, здатного надати пасажирам найкращий сервіс. У 1994 році ізраїльський уряд прийняв рішення про створення нового терміналу, і тільки через п'ять років було закладено перший камінь у будівництво сучасного терміналу. А в 2004 році почав працювати новий міжнародний термінал №3, який став головними повітряними воротами Ізраїлю.

Термінал №3 аеропорту імені Бен-Гуріона відповідає всім сучасним вимогам, як в області комфорту і обслуговування пасажирів, так і з безпеки. Він по праву визнаний найбільш безпечним аеропортом, а найбільша ізраїльська авіакомпанія ElAl - однією з найбезпечніших авіакомпаній в світі. Охорону аеропорту Тель-Авіва Бен-Гуріон і підтримання високого рівня безпеки здійснюють крім поліції і військових ЦАХАЛа ще й приватні охоронні служби. Крім того, представники служби безпеки в цивільному знаходяться і на борту ізраїльських авіаліній ElAl. Літаки цієї авіакомпанії додатково захищені від можливих терористичних атак подвійними дверима в кабіні пілотів, посиленим сталевим підлогою між багажним відсіком і пасажирським салоном. А також оснащені спеціальною системою інфрачервоного протидії в разі ракетної атаки. Крім того, служба безпеки авіаліній проводить і перевірку пасажирів. Ті, хто літав ElAl, не з чуток знають про цю систему безпеки.

Міжнародний термінал аеропорту Тель-Авіва має кілька рівнів. На нижньому рівні знаходиться зал очікування прибувають. Пройшовши паспортний контроль і отримавши багаж, пасажири потрапляють в цей зал. Зазвичай тут багато народу, що зустрічають скупчуються по колу огороджувальних перил, щоб краще бачити виходять. Також тут зустрічають і організовані тури, щоб доставити туристів до їх готелям . З цього залу прибули гості відразу можуть вийти до потрібного вигляду транспорту. На цьому ж рівні біля виходу з терміналу знаходиться залізнична станція, звідки можна дістатися швидко і з комфортом до пункту призначення.

Біля Терміналу №3 знаходяться зупинки деяких автобусів і таксі. Також звідси курсують спеціальні човники, що доставляють пасажирів до автобусної зупинки міжміських напрямків. Автобус №5 доставляє пасажирів до зупинки ELAL Junction, звідки вже можна дістатися в потрібне місто, для цього у водія слід придбати квиток міжміського напрямки, що включає і проїзд на човнику. Існує також особливий вид маршрутного таксі, який відправляється за двома напрямками: в Хайфу і Єрусалим. Це мікроавтобуси жовто-білого кольору, що доставляють пасажирів в населені пункти за цими двома напрямками. За додаткову плату здійснюється доставка за домашньою адресою. На першому поверсі аеропорту також знаходяться і стійки декількох компаній, що пропонують оренду автомобілів. Детальну інформацію про всі свої сервісах аеропорт розміщує на своєму офіційному сайті.

Відлітають гості і ізраїльтяни реєструються на рейси на верхньому рівні терміналу. Вся інформація про вилітають рейсах з Тель-Авіва відображається на табло аеропорту, в тому числі і російські рейси в Москву , Санкт-Петербург , Краснодар та інші напрямки. Поруч з назвою потрібного рейсу вказуються номери відповідних реєстраційних стійок, де можна здати багаж і отримати посадковий талон. Однак до реєстрації необхідно пройти ще попередню перевірку, де співробітники безпеки аеропорту опитають і «освітять» багаж. У разі необхідності багаж буде відправлений на огляд. Є деякі предмети, як наприклад, продукція Мертвого моря або фініковий мед, що не просвічуються на рентгенівської установки. Слід знати, що якщо в багажі така продукція присутня, його відправлять на огляд. Як правило, вся ця процедура перевірки займає певний час. А в разі великої кількості одночасно які відбувають рейсів - затягується надовго. Тому, рекомендується пасажирам прибувати в аеропорт за три години до відправлення.

Після реєстрації пасажири далі проходять на паспортний контроль, де спочатку оглядають ручну поклажу. До речі, до цього моменту проводжають можуть супроводжувати пасажирів. Між зоною реєстрації і паспортним контролем знаходиться зал з кафе і магазинами, де можна ще провести час разом. Через вікна залу видно злітають і сідають літаки. Після паспортного контролю пасажири потрапляють в величезне кругле приміщення, від якого як промені розходяться кілька залів очікування. Добре видно структуру аеропорту Тель-Авіва на фото з повітря. Велика частина залів забезпечена телескопічними трапами, за якими пасажири відразу потрапляють на борт літака, що особливо комфортно в погану погоду . У цьому величезному приміщенні розташовані численні магазини дьюті-фрі і кафе. Відразу ж на вході в безмитну зону знаходиться пункт повернення податку на додану вартість. Тільки необхідно попередньо ще до реєстрації пред'явити покупки, на які оформлено повернення ПДВ.

Термінал №1 в даний час обслуговує рейси місцевого призначення, в тому числі в Ейлат, і деякі чартерні міжнародні. Також планується перевести сюди всі рейси після закриття муніципального аеропорту Тель-Авіва Сде-Дов. В цілому міжнародний аеропорт Бен-Гуріон обслуговує більше десяти мільйонів пасажирів на рік. При цьому щороку спостерігається зростання пасажирів, як по внутрішнім, так і з міжнародних лініях.


#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.