Навигация
Реклама
Реклама

Castello di Reschio - можливо, найкраще місце для життя в Італії

Це комплекс старовинних будівель, захованих в зелених пагорбах Умбрії, оточений дубовими лісами, оливковими гаями і виноградниками. Тож не дивно, що так багато мандрівників миттєво закохуються в ці місця. Деякі залишаються тут жити.

Деякі залишаються тут жити

Вілла Brusceto, що входить в Castello di Reschio, являє відновлений фермерський будинок XVII століття з 7-ю спальнями ( подробиці у Knight Frank )

Серед тих, хто вибрав Reschio своїм будинком, - архітектор Бендікт Болза, що відбувається із старовинної аристократичної сім'ї Італії. Його батьки, граф і графиня Антоніо Болза, в 1994 році купили ділянку землі площею майже 2700 гектарів на кордоні Тоскани і Умбрії. У середні століття будівлі тут охороняли регіон від набігів. А місцеві пейзажі надихали художників Відродження. Але до кінця XX століття тут знаходилися лише напівзруйновані будинки.

Прекрасно відновлена ​​вілла з 4-ма спальнями Casa dell'Abate, що входить в Castello di Reschio ( подробиці у Knight Frank )

Завдяки зусиллям сім'ї Болзо і їх щирої любові до цих місць, територія, довго перебувала в запустінні, знову розцвіла і перетворилася в одне з улюблених місць життя місцевої аристократії. Сам Бенедикт Болза живе тут зі своєю дружиною Ненсі і п'ятьма дітьми. До речі, Ненсі походить із родини Корсини, яку в Італії знають і шанують не менше, ніж сім'ю Болза. Історія цієї родини налічує майже 1000 років, і кожен з нас користується тим, що вона зробила. Саме Корсини управляли банками Медічі в Лондоні і зіграли ключову роль в створенні європейської банківської системи і страхувань.

Саме Корсини управляли банками Медічі в Лондоні і зіграли ключову роль в створенні європейської банківської системи і страхувань

Подружитися з цими неймовірними сім'ями, доторкнутися до італійської історії, а також насолодитися комфортом, який дарують маєтку Castello di Reschio, можна, звернувшись в Knight Frank.

На даний момент у продажу знаходяться три вілли, що входять в комплекс: Brusceto, Casa dell'Abate і Piantaverna. Колись кожна з них служила як великий фермерський будинок. Сьогодні це розкішні маєтки, що складаються з 4-7 спалень і включають басейни, винні погреби, фруктові сади, тенісні корти. Всі комплекси оформлені за світовими стандартами дизайну, їх обслуговує цілодобовий коньсерж-сервіс і служба безпеки. На виноградниках, розташованих на території комплексу, працюють кращі винороби Італії. Також для жителів відкриті мисливські угіддя. Полювання - найстаріше розвага італійської аристократії.

Пишіть мені, якщо вам цікаві подробиці. Буду рада поділитися з вами італійської мрією.

#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.