Навигация
Реклама
Реклама

Де випити пива в Празі

  1. Пиво з історією
  2. Пиво з німбом
  3. Новинки на Пивоварський сцені
  4. Популярні дегустаційні пивні

На «пивний» карті Праги сьогодні представлено понад 30 малих пивоварів. Частина з них гідно продовжує історію славних предків, інші виникли зовсім недавно. Поряд із класиками пивного жанру, з'являються і новачки, які виготовляють напої за власною рецептурою, а також розливають відомі чеські та закордонні сорти пива.

Пиво з історією

Деякі празькі пивовари існують протягом століть, і якщо Ви хочете спробувати стару добру класику, то, безсумнівно, варто відвідати один з найдавніших московських пивоварів « У Флеку »(U Fleků) і продегустувати їх темне пиво. Найміцніше пиво X-Beer 33 варять в пивовари-ресторані « У Медвідку », А« У трьох троянд »(U Tří růží) славиться оригінальними фірмовими сортами.

Історія Унетицька пивовара ( Úněticky pivovar ) Починається в далекому 1710 році; вона пов'язана з життям мальовничого району Унетіце, куди зі столичного району Дейвіце можна доїхати на рейсовому автобусі № 355. Вироблені тут фірмові сорти «Унетицька 10 °» і лагер Únětická 12 ° так припали до смаку цінителям напою, що тепер його розливають у багатьох закладах Праги .

Вироблені тут фірмові сорти «Унетицька 10 °» і лагер Únětická 12 ° так припали до смаку цінителям напою, що тепер його розливають у багатьох закладах Праги

Пиво з німбом

Феноменом Праги можна назвати місцеві монастирські пивовари. Бржевновскій , Який пов'язаний з ім'ям святого Войтеха, був знову відроджений в 2013 р і, таким чином, продовжив традицію, започатковану в 993 році. Це найстаріший пивовар в країні. Після прогулянки по таємничим монастирським садам покуштуйте бржевновского «Бенедикта» в залі корчми «Монастирський шинок».

Страгівського премонстрантов варили пиво з часів середньовіччя. тутешній Монастирський пивовар Страгов (Klášterní pivovar Strahov) був після довгих років відроджено і влаштувався в приміщенні колишнього «гаража» карет. Сладек Ян Мартинка варить безліч модифікацій пива марки «Святий Норберт».

Сладек Ян Мартинка варить безліч модифікацій пива марки «Святий Норберт»

Новинки на Пивоварський сцені

Пивовар та ресторан U Supa є продовжувачем славної історії. Унікальною є частина пивовара, відокремлена від гостей скляною стіною - такого відвідувачі не побачать ніде в Чехії. Фірмовим напоєм вважається напівтемний лагер Sup. Влітку для відвідувачів відкритий тисячоліть садок з видом на історичний фонтан, а також тераса, що виходить на вулицю Celetná. В меню - страви традиційної чеської кухні.

Корабель «Пивовар» (Loď Pivovar) - Чехи стали варити пиво не тільки на землі, а й на воді! На двох палубах корабля, який кинув якір під Штефаніковим мостом, і раніше працював в режимі диско-клубу, тепер править був мініпівовар. На закуску гостям запропонують: чеську традиційну їжу на верхній палубі, і холодні закуски (включаючи найсвіжіші делікатеси з місцевої коптильні) - на нижній. Як романтичного бонуса - чудовий вид на Празький Град.

Як романтичного бонуса - чудовий вид на Празький Град

Популярні дегустаційні пивні

Поряд з пивоварами, в столиці існує безліч півотек і пивних барів. Строкатий асортимент напою пропонує дегустаційна пивна під назвою «Погані часи» ( Zlý časy ). З 48 кранів тут можна спробувати пиво чеських малих і середніх пивоварів, а також скуштувати раритетні сорти закордонних виробників.

Популярним місцем серед столичних закладів можна назвати «Пиво і сосиску» ( Pivo a párek ), Де на закуску до розливного і пляшкового пива пропонують покуштувати найсвіжіші копченості від обраних виробників. У промисловому районі біля вокзалу Вршовіцях виник і вже завоював симпатії публіки Пивний бар «Зубастая собака» ( Beer bar Zubatý pes ) З 15-ю пивним кранами, які наповняють гуртки відвідувачів чеським і закордонним пивом.

Одним з новітніх закладів, де представлений великий асортимент розливного пива з кран-«піп», є празька півотека Beer Geek . Тут в єдиному приміщенні відвідувачі мають можливість дегустувати з 32 кранів раритетне пиво, вироблене чеськими та закордонними пивоварами.

Неподалік від Карлаку (Karlovo náměstí) відкрився заклад Craft House Prague - пивна і півотека, в асортименті якого є 27 сортів розливного і 100 сортів пляшкового пива. Тутешньої особливістю є так званий Imperial Bar з 6-ю розливного кранами і спеціальними сортами, такими як Russian Imperial Stouts, Double IPA's або Quadruples.

Тутешньої особливістю є так званий Imperial Bar з 6-ю розливного кранами і спеціальними сортами, такими як Russian Imperial Stouts, Double IPA's або Quadruples

cкачать

Докладний список маршрутів по «пивний» Празі містить наш тематичний путівник, який безкоштовно можна скачати на чеською, англійською, німецькою та російською мовами:   Повний путівник по Празі (2016)    Більше 70-ти адрес в Празі і навколо міста Докладний список маршрутів по «пивний» Празі містить наш тематичний путівник, який безкоштовно можна скачати на чеською, англійською, німецькою та російською мовами:
Повний путівник по Празі (2016)
Більше 70-ти адрес в Празі і навколо міста

або   Prague: beer   (2018) можна скачати на чеською, англійською та німецькою мовами або Prague: beer (2018) можна скачати на чеською, англійською та німецькою мовами.

#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.