Навигация
Реклама
Реклама

Папа в Чехії

Папа Бенедикт XVI (Фото: ЧТК)   Йдеться про тринадцятому візит Папи за кордон, однак в Чехії він вже бував Папа Бенедикт XVI (Фото: ЧТК) Йдеться про тринадцятому візит Папи за кордон, однак в Чехії він вже бував. Сімнадцять років тому німець Йозеф Ратцингер читав лекцію в костелі святого Войтеха, що в районі Дейвіце, ще в якості префекта Конгрегації доктрини віри.

Бенедикт XVI відвідає Чехію в 20 річницю падіння залізної завіси. Загальновідомо, що католицька церква не користується сильною популярністю в Чехії. Ватикан не приховує того, що тато добре обізнаний про цю ситуацію і приїжджає для того, щоб закликати чехів до віри. Тому він вирішив на рік відзначення кінця комунізму відвідати «країну атеїстів». Його рішенням не завадив і той факт, що Чехія на відміну від інших європейських країн до цих пір не уклала договір з Ватиканом про позицію католицької церкви.

Маріанський рельєф Діви Марії   У своєму публічному виступі папа збирається торкнутися теми не тільки посилення віри в Чехії і річниці кінця комунізму в цій країні, але і тему тисячолітнього ювілею з народження Святого Вацлава і 400 річницю з часу проголошення староболеславского Маріанського рельєфу Діви Марії офіційної святинею - Палладіум землі чеської Маріанський рельєф Діви Марії У своєму публічному виступі папа збирається торкнутися теми не тільки посилення віри в Чехії і річниці кінця комунізму в цій країні, але і тему тисячолітнього ювілею з народження Святого Вацлава і 400 річницю з часу проголошення староболеславского Маріанського рельєфу Діви Марії офіційної святинею - Палладіум землі чеської. Папа також згадає традиції Кирила і Мефодія та початок християнства в Чехії.

У процесі його триденного візиту про його безпеку дбатимуть 450 військових, 300 поліцейських і семеро особистих охоронців. У Брно, де відбудеться урочиста меса, тата охоронятимуть ще тисяча поліцейських. Шеф охоронної служби Любомир Квічала підтверджує, що заходи з безпеки ще суворіше, ніж в ході квітневого візиту американського президента Барака Обами:

Аеропорт в місті Брно (Фото: ЧТК)   «Папа - не тільки глава держави, але і глава церкви, а значить, заходів до забезпечення його безпеки будуть прийняті найсуворіші Аеропорт в місті Брно (Фото: ЧТК) «Папа - не тільки глава держави, але і глава церкви, а значить, заходів до забезпечення його безпеки будуть прийняті найсуворіші. Дійсно існує ймовірність, що його безпеку буде під загрозою ».

Отримати інформацію про зміни в розкладах транспорту в зв'язку з візитом Папи можна скориставшись інформаційної лінією 800 100 991.

Каже Вацлав Малі, празький єпископ:

«Я хотів би підкреслити, що це, перш за все, візит пастора, святого отця, але так як тато ще й глава Ватиканського держави, йому будуть надані почесті як главі держави. Однак мова, звичайно, не йдеться про політичний візит ».

У Чехії приїдуть тисячі паломників, щоб побачити тата. Головним чином, зі Словаччини та Польщі. За офіційними підрахунками, в Чехію збираються їхати дев'ять тисяч паломників тільки зі Словаччини та сотні священиків і високопоставлених духовних осіб. Їх кількість, за словами празького єпископа Вацлава Малого, перевершує всі очікування. Стало відомо, що деякі туристи зі Словаччини побоюються такого масового скупчення народу і тисняви ​​на месах в Брно і Старої Болеславі, а тому - анулювали замовлення на автобуси, незважаючи на те, що замовлення вони робили за три місяці до візиту Бенедикта XVI.

Фото: ЧТК   Всього в Брно очікується приїзд понад 100 000 віруючих Фото: ЧТК Всього в Брно очікується приїзд понад 100 000 віруючих. Між Прагою і Старої Болеслава будуть ходити безкоштовні автобуси.

82-річного тата в Чехію запросили чеські єпископи і президент Вацлав Клаус, якого останній прийме на Празькому Граді. У планах тата також зустрінеться з представниками політичної, громадської та академічної сфери.

#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.