Навигация
Реклама
Реклама

Діти принесли пістолети: з'ясувалися подробиці стрілянини в школі Харкова - останні новини України

У Харківській школі №17, де нібито хлопчик вистрілив з травматичного пістолета в одну з мам, насправді стався інцидент з іграшковим "зброєю".

як розповіла OBOZREVATEL , І. о. директора навчального закладу Лариса Фінтісова, два школяра принесли на уроки іграшкові китайські пістолети з кульками. "До мене звернулася класна керівниця і повідомила, що на першому поверсі в холі сидять її учні з пістолетами. Ми відразу у них ці іграшки вилучили і викликали батьків", - говорить Лариса Фінтісова.

За словами в.о. директора, ніяка мама до неї зі скаргами на поранення не зверталася. "Я навіть не знаю, звідки взяли таке, ми самі з класним керівником цим займалися, ніхто не скаржився нам", - зазначила вона.

Як з'ясувалося, один з пістолетів був навіть зламаний. Але, не дивлячись на те, що зброя виявилася несправжньою, в школі провели бесіду з батьками, ті написали пояснення і пообіцяли, що більше такого не повториться.

"Ми нічого не приховували. В школу також запросили ювенальну поліцію, приходили з РВВС, вони так само отримали всю інформацію. Нам нема чого приховувати, ми теж проти будь-якої зброї в школі, навіть іграшкового", - говорить в. о. директора.

У Харківській школі №17, де нібито хлопчик   вистрілив з травматичного пістолета   в одну з мам, насправді стався інцидент з іграшковим зброєю

Facebook Юрія Сидоренка

У поліції Харкова OBOZREVATEL також підтвердили, що ніякого травматичної зброї в школі №17 не було. Це були іграшкові пістолети.

Як раніше повідомляв OBOZREVATEL , В курортному Бердянську Запорізької області школяр прогулювався з пістолетом в руках і вимагав у однолітків гроші.

Підпишись на Telegram-канал і подивися, що буде далі!

#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.