Навигация
Реклама
Реклама

Оксамитовий сезон в Бердянську 2017

Ті, хто не встиг насолодитися літнім відпочинком, ще можуть встигнути в «оксамитовий сезон» відвідати один з морських курортів. Жителі Донецької області, швидше за все, попрямують до Бердянська, адже Маріуполь занадто близько до лінії зіткнення з АТО. А кому охота під час відпочинку слухати канонаду? Тим більше, що відпочинок в Бердянську https://apartila.com/digest/otdih-v-berdyanske-34 на Бердянській косі - це один з найпопулярніших видів курортного відпочинку на Східній Україні.

Причини популярності відпочинку в «оксамитовий сезон»: - низькі ціни на все (починаючи від житла, закінчуючи послугами) через спад потоку відпочиваючих; - прекрасна можливість позасмагати, не боячись згоріти; - спокій відпочинку, можливість без зусиль знайти і житло, і місце для відпочинку.

Перед кожним відпочиваючим постає питання: де жити? І краще, щоб це було дешевше, ближче до моря і з усіма зручностями. Зазвичай вибір полягає в двох варіантах: зняти номер або орендувати квартиру? Переваги і недоліки кожного з них.

В «оксамитовий сезон» всі бази відпочинку Бердянська https://apartila.com/berdyansk-c170/recreation-155 значно знижують прайс на поселення. Наприклад, на базі відпочинку «Шико» ціна на номер Напівлюкс з 850 грн / добу в сезон опускається до 400 грн / добу в не сезон (з 1 вересня). Тобто, більш ніж в 2 рази. Більшість баз розташовується на Бердянській косі, в безпосередній близькості від Азовського моря, тому як коса дуже вузька. Єдиний мінус, не вийде заощадити на харчуванні, тому що номери не призначені для готування. Перед бронюванням краще дізнаватися, чи входить харчування у вартість. Якщо так, то скількох разове. Якщо немає, то чи є поблизу кафе або ресторан. Зазвичай, бази вибирають ті, хто націлений суто на пляжний відпочинок, тому як коса знаходиться далеко від «цивілізації». Хоча в центр (до АТБ) постійно курсують маршрутки по 6 грн.

Що стосується добових квартир в Бердянську https://apartila.com/berdyansk-c170/apartments-152 , То різниця у вартості не буде так вже й велика між сезонної і не сезонної орендою. Хіба що на якісь 10-20%. За цінами: від 200 грн / добу однокімнатна квартира. Якщо пощастить, то можна зняти трикімнатну за 400-500 грн / суки. Перевагою їх є те, що вони всі знаходяться в центральній частині Бердянська. На косі немає квартир. Тому покинувши будь-яку з них, ви 10 хвилин спускаєтеся на набережну, а далі що душа забажає: - пляж; - клуби; - атракціони; - кафе і ресторани; - прогулянки по центру і так далее.Едінственний мінус: море біля порту дуже брудне. переваги добових квартир: наявність кухні (можна самому готувати і заощадити на харчуванні), повний комфорт, як вдома.

А кому охота під час відпочинку слухати канонаду?
Перед кожним відпочиваючим постає питання: де жити?
Зазвичай вибір полягає в двох варіантах: зняти номер або орендувати квартиру?
#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.