Навигация
Реклама
Реклама

Земельний "Список Матвєєва" - вільна земля знайдена

На комісії з підготовки земельних торгів заступником міського голови Сергієм Матвєєвим було надано перелік земельних ділянок, які будуть пропонуватися на земельні торги на право оренди або на викуп, назвемо його умовно "Список Матвєєва"

На комісії з підготовки земельних торгів заступником міського голови Сергієм Матвєєвим було надано перелік земельних ділянок, які будуть пропонуватися на земельні торги на право оренди або на викуп, назвемо його умовно Список Матвєєва

Нагадаю, що 31 травня сесія міської ради затвердила Порядок проведення земельних торгів у м Бердянську, завдяки чому тепер стало можливим проводити торги по земельних ділянках і поповнювати міський бюджет.

Серед наданих 45 ділянок, є землі на Бердянській косі, на Верхової, в районі Слобідки, Центральної частини міста і на АКЗ. Примітно, що серед тих ділянок, місцезнаходження яких за даними архітектури "не вдалося встановити" більшість ділянок - це район Коси, Верхової і Слобідки. Юридично, дані ділянки розміром від 20 до 120 соток - вільні і можливі для виставлення на торги, а фактично - вони можуть бути вже кимось зайняті. Або планують бути зайняті, тому і не виносяться на торги.

"Спливли" при розгляді даних документів і старі ідеї колишньої влади про виділення землі на проспекті Леніна для будівництва торгових точок протягом усього проспекту. Намагалися тоді створити маленький куточок Європи. Але законодавство на той момент змінилося і плани так і залишилися на папері, а замість цього місто спотворили тимчасові торговельні споруди.

Серед даних ділянок немає гучного ділянки по вул. Курортної, розміром в 54 сотки, які протягом останніх півроку намагаються розділити серед дев'яти громадян з категорії "певні люди".

Немає в цьому переліку також і пляжів, договору оренди яких вже закінчилися або вільних пляжів. Адже, за інформацією фінуправління міськвиконкому, якщо віддати ділянку пляжу в оренду з аукціону, то можна отримати в бюджет набагато більше, ніж платять зараз - в середньому 1 грн. за 1 м2. Місто може отримувати до півмільйона в рік, замість теперішніх 170 тисяч грн.

Всі ділянки, на які є повна інформація, будуть винесені на чергову сесію міської ради 12 вересня. Хочеться сподіватися, що цей "Список Матвєєва" допоможе залучити в наше місто потенційних інвесторів і дохідна частина бюджету буде значно збільшена.

Список ділянок (для збільшення клікніть по зображенню):

Список ділянок (для збільшення клікніть по зображенню):

Як бачимо, при бажанні і політичному "одобрямс" можна і інвентаризацію земель провести (правда, не до кінця), і проект рішення підготувати, багато чого можна. Незрозуміло тільки чому тоді не можна зробити такий же перелік ділянок для простих громадян, які роками стоять у цій безнадійній черзі на землю?

Незрозуміло тільки чому тоді не можна зробити такий же перелік ділянок для простих громадян, які роками стоять у цій безнадійній черзі на землю?
#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.