Навигация
Реклама
Реклама

Угорщина пообіцяла негайний дзеркальна відповідь на висилку консула з Берегово

цею материал Доступний по-русски

Сийярто підкреслив, що угорський консул в Берегово не порушив ні угорські, ні українські, ні міжнародні закони, тому у нього немає причин відкликати консула.

Сийярто підкреслив, що угорський консул в Берегово не порушив ні угорські, ні українські, ні міжнародні закони, тому у нього немає причин відкликати консула

МЗС України в четвер передасть Будапешту ноту / фото news.church.ua

Про це заявив глава МЗС Угорщини Петер Сійярто на прес-конференції з російським колегою Сергієм Лавровим у Москві, трансляція виступу велася на сайті МЗС РФ, передає " Європейська правда ".

Сийярто підкреслив, що угорський консул в Берегово не порушив ні угорські, ні українські, ні міжнародні закони, тому у нього немає причин відкликати консула.

Читайте також "Чи можемо зробити це самостійно": МЗС відреагував на відмову Угорщини відкликати консула з Берегово

"Якщо МЗС України або хтось в Києві прийме рішення, що нашого консула потрібно видворити, тоді я відразу ж невідкладно видворили з Угорщини консула України. Відразу", - заявив міністр.

Раніше повідомлялося, що МЗС України в четвер, 4 жовтня, передасть Угорщини ноту, що угорський консул в Берегово повинен виїхати з України.

Також Будапешту буде запропоновано провести консультації щодо порушення Угорщиною Віденської конвенції про консульські зносини при видачі угорських паспортів українським громадянам і приховуванні цього.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter

#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.