Навигация
Реклама
Реклама

Чорногорія: скелясті гори, вражаючі фіорди і красива берегова лінія

Чорногорія була створена в якості незалежної держави після його відділення від Сербії. Ця невелика країна, яка в минулому була незалежна лише протягом коротких періодів його історії, розташований в південній частині Балканського півострова з видом на узбережжі уздовж Адріатичного моря від кордону з Албанією на півдні і Которской бухті іхорватской кордону на північний захід.

Чорногорія (Republika Crna Gora) межує з Албанією на південному сході, на сході - з Сербією, на північному заході - з Боснією і Герцеговиною та Хорватією, на південному заході омивається Адріатичним морем. Чорногорія ділиться на три регіони: прибережна, центральна і гірська частина і долини.

Територія Чорногорії сувора і гірська, в основному, зайнята карстовими горами, які особливо високі на заході. Наприклад, гора Дурмітор - 2522 м-код, яка є найвищою вершиною в країні.

Серед гірського масиву відкриваються вузькі долини річок Пива, Тара, Ліма, в той час як Морача і її притоки розширюються, формуючи унікальні невеликі рівнини, на півдні омивається Скадарське озеро, яке частково належить і до Албанії.

Відмінною рисою Чорногорії є прекрасний природний фіорд Котор, утворений між високими горами, серед яких Ловчен - 1 749 м.

Чорногорія була створена в якості незалежної держави після його відділення від Сербії

Чорногорія карта

Тільки річок, що впадають в південні частини країни впадають в Адріатичне море або в Скадарське озеро, найважливіше з цих річок Морача яка впадає в озеро Скадарське, в той час як ріка Бояна виходить з озера і досягає Адріатичному моря.Только плоскі районах Чорногорії є ті, де тече Морача і області, де є Скадарське озеро, південна частина якого належить Албанії. Решта річок течуть країни з півдня на північ і є притоками річки Дрина, притока Сави. Деякі з цих річки утворюють красиві каньйони, як біля річки Тара і річкою Пива.

У Чорногорії 4 національні парки: Дурмітор, Біоградська гора, Ловчен і Скадарське озеро, які займають 7% території країни.

  • Площа: 13 938 кв.км
  • Чисельність населення: 670 000
  • Столиця: Подгоріца
  • Мови: державна мова - чорногорський.
  • Релігія: православних, католицьких і мусульманських меншин.
  • Грошова одиниця: євро (EUR)
  • Часовий пояс: GMT +1 (влітку: GMT + 2).

This post is also available in: англійська німецький

#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.