Навигация
Реклама
Реклама

Берестя санаторій (Брестська область, Білорусь) - відгук туриста від 22.01.13

Оцінки готелю: Розташування: 5 Територія: 5: 4 4 Розваги: ​​3 Для дітей: 3 Переваги: ​​Природа, лікування
Недоліки: Багатолюдність, слабкий (дуже) менеджмент
Час відпочинку: 24.12.12-06.01.13

Новорічні свята в цьому санаторії проводили вп'яте. Завжди великою родиною. Всі "підводні камені" знаємо, тому несподіванок не було. Заселення відразу по приїзду, о 7.00. Номери в другому і першому корпусе.Наіболее зручні на 3 поверсі в першому і 4-5 поверсі в другому (з видом на озеро) .Я завжди живу у втором.Номерной фонд відповідає опісанію.Комнати зручні, площею 12-14 метрів. Санвузол маленький, ванна сидяча, глубокая.В номерах тепло, стоять склопакети, є балкон.Звукоізоляція досить прілічная.Все дуже-дуже скромне. Прибирання номерів в цьому році погана-рідкісна і неякісна. До лікування претензій немає: все що хотіла-отримала (масаж, магнітотерапія, бруду, ванни), платна була одна процедура (суха вуглекисла ванна). Басейн не брала, тому що не регламентується кількість плаваючих, а їх як оселедці ..., та й перехід в басейн прохолодний (м'яко сказано). Від деяких запропонованих процедур відмовилася станом здоров'я. До медиків претензій немає. Ввічливі, професійні. В їдальні в цьому році їжа була не завжди на висоті: одноманітна, часто були заміни блюд.НО ... голодними ніхто з нашої родини (чоловіка, жінки, діти) були. Навіть не всі з'їдали. Правда, в номері завжди був доппаек. Фрукти забирали з їдальні (щодня в достатній кількості). По черзі з чоловіком пропускали сніданок-вечеря (в якості розвантаження). Новорічна вечеря і подарунки - як завжди дуже хорошіе.Меропріятія були, але прімітівние.Весело було на дорослому "ялинці", пара непоганих концертів (а раніше із задоволенням відвідувала часті виступи народних колективів). В цьому році не було настільного тенісу, для дітей - гідних заходів (були просто для "галочки"), пішохідних екскурсій. Поїздки на ринок, в магазини, Пущу і фортеця організовувалися. Погода не підвела - багато гулялі.Виспалісь, багато читали, насолоджувалися чистим повітрям і дзвінкої тишею. Іноді здавалося, що нудно, але ... Спілкувалися всією сім'єю - рідкісне явище будинку, діти багато часу проводили з татами - рідкісне явище будинку, пані 31 грудня сходили на ванни, масаж, в перукарню, погуляли по лісі, вбралися і прийшли до накритого столу - неможливе явище в умовах будинку. Ось так відразу все і переоцінюєш.
Для підказки майбутнім відпочивальникам: так як заїзди в Бересті плаваючі, майте на увазі, що у вихідні та святкові дні в санаторії вами займатися не будуть (свята в Білорусі своі- уточнюйте), гроші (білоруські) краще привозити з собою, тому що обмінник працює як хоче, так і курс невигідний. Добре, якщо у вас путівка буде вже оплаченої-менше часу потеряете.Запісиваться на процедури (побіжите особисто до кожної "тітоньці") треба починати з найбільш значних для вас меропріятій.Большінство фахівців працюють до 16 годин. Ванни (сухі і "мокрі") допоздна.МЕжду "сухими" і "мокрими" процедурами треба відпочити 2 години або виконувати їх в іншій послідовності. Перенести процедури складно через велику кількість відпочиваючих. Вважаю, що лікування, як основну мету, можна мати, приїхавши в білоруський санаторій в міжсезоння, а влітку і в російські зимові канікули - виключно відпочинок і оздоровлення. Зате і публіка змінюється. Треба пам'ятати, що в міжсезоння, в основному, відпочивають дійсно дуже хворі люди, які отримали соц. путівки. Сумне буде видовище для вирішили просто "освіжитися". Тому при необхідності, в міжсезоння, поїхала б в КМВ, Крим, Сочі, за кордон. А ось саме перепочити - в Беларусь.Хорошіе люди тут, атмосфера спокійна (для нас), за процедурами є вибір, та й не дивлячись на постійно зростаючу вартість, путівки в білоруські санаторії, вважаю на сьогоднішній день, досить бюджетними. У Берестя навряд чи ще поїду. Просто тому, що хочеться нових вражень.


Оцінки готелю: Розташування: 5 Територія: 5: 4 4 Розваги: ​​3 Для дітей: 3 Переваги: ​​Природа, лікування   Недоліки: Багатолюдність, слабкий (дуже) менеджмент   Час відпочинку: 24 //f.otzyv.ru/photoalbum.php?id=73428:44615

Php?
#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.