Навигация
Реклама
Реклама

Герб Індонезії

 1. символ Гаруди
 2. Особливості щита індонезійського герба
 3. символи щита


Герб цієї країни був затверджений в 1950 році. Герб Індонезії являє собою зображення легендарної птиці Гаруди, що має щит на грудях. Герб має п'ять елементів - п'ять принципів Панча-Сила, головною філософії країни. Розроблено цей герб султаном Хамідом ІІ.

символ Гаруди

Гаруда - це беркут, образ якого почерпнуть з міфології. Це химера з крилами, дзьобом і лапами беркута, але з торсом і руками людини. Гаруда в міфології є їздовий птахом Вішну. Фігура Гаруди є в багатьох храмах Індонезії.

Образ Гаруди цікавий в таких аспектах:

 • З'являється в багатьох міфологічних традиціях Індонезії;
 • Це символ знання, влади, мужності, хоробрості, лояльності, а також дисципліни;
 • Гаруда - істота, яка допомагає Вішну зберегти існуючий світовий порядок;
 • Гаруда зображується в золотистому кольорі, з яскравими квітами;
 • Є символом Індонезії і втіленням її національної філософії - Панча сили;
 • Гаруда також використовується в символіці Таїланду;
 • Символ цього птаха - це ще й нагадування про індуїстських королівствах, які існували на архіпелазі. Від них веде своє походження Індонезія.
 • Золотистий колір герба - це символ сили і слави.

Особливості щита індонезійського герба

Щит на гербі Індонезії має чотири частини. У серці щита знаходиться малий щиток. Він має кілька частин. Червона частина з головою бика. Дерево з натуральним кольором, має зелену крону, також на срібному полі. На срібному полі знаходиться втечу рису з бавовною. На червоному тлі зображена ланцюг із золота. Частини щита розділяє смуга чорного кольору, як екватор поділяє землю на дві частини. Всі елементи герба символізують п'ять складових філософії Панча Сила.

символи щита

Бик - символ демократії і розумної політики держави. Це соціальна тварина, що піклується про всіх людей, які проживають в цій країні. Зірка - символ віри в єдиного Бога. Те, що вона знаходиться на чорному тлі, позначає іслам - найважливішу релігію в Індонезії. Зірка також є символом світськості держави. Дерево символізує єдність Індонезії, незважаючи на те, що вона складається з багатьох народів. Рис і бавовна символізують соціальну справедливість, а ланцюг - справедливу гуманність держави.


Автор: ВОтпуск.ру
Дата публікації: 27.07.2015


фотографії

Популярні статті#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.