Навигация
Реклама
Реклама

Потягом по Німеччині - Проїзний German Rail Pass

Подорожуйте без будь-яких обмежень від 3 до 15 днів по всій залізничній мережі Deutsche Bahn з універсальним проїзним квитком German Rail Pass!
Подорожуйте без будь-яких обмежень від 3 до 15 днів по всій залізничній мережі Deutsche Bahn з універсальним проїзним квитком German Rail Pass

Поїздом можна легко дістатися від берегів Балтійського моря до гірського масиву Шварцвальд або до Баварських Альп, від повних енергії столичних міст до казкових середньовічних замків, розташованих уздовж річкових долин. З проїзним квитком German Rail Pass Вам буде доступний практично будь-який маршрут, який може Вам знадобитися, незалежно від того, подорожуєте Ви по справах або відпочиваєте. Крім безкоштовного проїзду потягами Deutsche Bahn власники проїзних отримують і інші бонуси.

Увага! Ця пропозиція дійсна тільки для тих, чиє постійне місце проживання знаходиться за межами Євросоюзу, Туреччини та Російської Федерації.

При покупці German Rail Pass ви вибираєте, яким класом Ви хочете подорожувати. Існує два види проїзних квитків даного типу від Deutsche Bahn:

  • German Rail Pass Flexi дає Вам можливість їздити всіма поїздами Deutsche Bahn протягом 3, 4, 5, 6, 7 або 10 діб протягом місяця. Доба вважається від півночі до півночі, що дозволить Вам без проблем зробити навіть найдовший переїзд за одну добу.
  • German Rail Pass Flexi видається на 5, 10 або 15 днів і протягом цього часу дає Вам можливість на проїзд усіма поїздами Deutsche Bahn.

German Rail Pass Flexi і German Rail Pass Flexi можна придбати в категорії для одного дорослого мандрівника, для пари або для молоді (від 12 до 25 років, видається тільки на проїзд другим класом). З кожним дорослим безкоштовно можуть подорожувати 2 дитини у віці від 6 до 11 років.

Вартість German Rail Pass, наприклад, у версії Flexi на 3 дні на місяць на проїзд у другому класі для одного дорослого становить 191 €, для пари - 287 €, а для молоді - 153 € Вартість German Rail Pass, наприклад, у версії Flexi на 3 дні на місяць на проїзд у другому класі для одного дорослого становить 191 €, для пари - 287 €, а для молоді - 153 €.

Зона дії проїзних квитків всіх видів і категорій поширюється на всі поїзди Deutsche Bahn всередині Німеччини, в тому числі поїзда Intercity-Express і автобуси Intercity Bus, на поїзди Deutsche Bahn, такі до станцій Зальцбург Центральний Вокзал (Salzburg Hbf) в Австрії і Базель-Бадішер -Банхоф (Basel Bad Bf) в Швейцарії, а також на вибрані туристичні маршрути, які обслуговуються поїздами та автобусами Deutsche Bahn в межах Європи:

  • Потяги Intercity-Express International до Льєжа і Брюсселя;
  • Автобуси Deutsche Bahn Intercity до Страсбурга, Праги, Кракова, Антверпена, Брюсселя, Щецина, Загреба та Копенгагена;
  • Потяги DB-OeBB EuroCity до Куфштайна, Інсбрука, Больцано / Боцена, Тренто, Верони, Болоньї, Венеції.

Такий проїзний не гарантує Вам конкретного місця в поїзді, тому що резервація місць в німецьких потягах не є обов'язковою. Якщо Ви хочете зарезервувати собі місце, то з German Rail Pass це можна зробити на вокзалі, онлайн або у нас в Polrail Service .

Якщо Ви потребуєте додаткової інформації, будь ласка, зв'яжіться з нами.

Замовте квитки


#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.