Навигация
Реклама
Реклама

Тури в Берлін

  1. Історія з географією
  2. Коротко про важливе
  3. фотографії


Це місто - одна з найбільш густонаселених столиць Євросоюзу. У Берліні проживає більше 3,5 мільйонів чоловік і майже стільки ж гостей відвідують його щороку. Тут розташовані десятки унікальних пам'яток історії та культури, відкриті музейні експозиції, розбиті парки і сквери, а тому тури в Берлін - гідний варіант проведення відпустки або святкових канікул.

Історія з географією

Місто розташоване по обидва береги річки Шпрее на схилах двох пагорбів. Його історія почалася в XIII столітті, коли на протилежних берегах виникли маленькі міста Берлін і Кельн. Через сотню років їх об'єднали і звели загальну ратушу. Назва міста, на думку німців, походить від слова "ведмідь", який і зображений на міському прапорі і гербі.

Коротко про важливе

  • Помірна кліматична зона, в якій розташована німецька столиця, диктує досить м'яку погоду в будь-який час року. Літо тут тепле, але не спекотне і середня температура повітря вдень сягає +25. Найменше опадів випадає в квітні і жовтні. Тури в Берлін навесні або восени - це красиві парки з буйством фарб, комфортні теплі дні і приємна свіжість вечорами. Взимку стовпчик термометра рідко опускається в великий мінус, але морозець в районі -5 буває часто.
  • Оглядати визначні пам'ятки столиці Німеччини найкраще, користуючись метро Берліна. Зручна система розташування станцій, короткий інтервал очікування поїздів, комфортні вагони і зрозуміла система інформування роблять цей вид громадського транспорту ідеальним для мандрівника.
  • Два берлінських аеропорту приймають рейси з Росії та інших країн щодня. Дістатися з терміналів в місто простіше, швидше і дешевше всього на швидкісній електричці. Такі ж потяги ходять і в околиці і передмістя столиці.
  • Відправитися в тури до Берліна з Росії можна і не поїзді. Комфортабельний швидкий поїзд Москва - Париж, який прямує через столицю Німеччини, відправляється щодня з Білоруського вокзалу.
  • Архітектурно-ландшафтні пам'ятки Берліна можна роздяглися на дві великі групи. Перша являє собою все, що будувалося до війни і вціліло в лихі роки. Друга частина - спорудження післявоєнні, багато з яких є, по суті, меморіалами Другої світової.

зелений пояс

Тури в Берлін - це і прогулянки по найкрасивіших парків Європи. Місто вважається найзеленішим в Старому Світі, і паркові насадження займають майже третину площі столиці Німеччини. Найстаріший і відомий - парк Тіргартен, на території якого з 1844 року працює Берлінський зоопарк.


Автор: ВОтпуск.ру
Дата публікації: 10.02.2015

фотографії

Популярні статті


Відео


Берлін Інша відео про Берліні

#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.