Навигация
Реклама
Реклама

Зимові знижки в Європі: коли їхати і куди йти

 1. Лондон, 26 грудня - кінець січня
 2. Париж, 10 січня - 20 лютий 2018
 3. Мілан, 5 січня - 6 березня 2018
 4. Брюссель, 3 - 31 січень 2018
 5. Мадрид, 7 січня - 7 березня 2018
 6. Берлін, кінець січня - наприкінці лютого
 7. Лісабон, 7 січня - 28 лютого 2018 року
 8. Барселона , 7 січня - початок березня 2018
 9. Копенгаген, кінець грудня - кінець лютого

Зимові знижки - прекрасна можливість дешево поповнити гардероб. На цей період у всіх магазинах Європи, від люксових марок до мас-маркету, ціни падають на 50-70%. Ми розповімо, коли починаються знижки в кожній країні, поділимося Лайфхак і корисними адресами, які допоможуть вам купити вподобані речі ще дешевше.

Ми розповімо, коли починаються знижки в кожній країні, поділимося Лайфхак і корисними адресами, які допоможуть вам купити вподобані речі ще дешевше

Лондон, 26 грудня - кінець січня

В Англії зимові знижки починаються на наступний після Різдва день - 26 грудня або на день пізніше. Офіційної дати закінчення знижок немає - вони тривають чотири тижні і закінчуються в кінці січня. Головні вулиці для шопінгу: Оксфорд-стріт, Ріджент-стріт і Бонд-стріт. Магазини незалежної моди зосереджені на Карнабі-стріт. Все більш популярним стає Сент-Мартінс-Корт'ярд в Ковент-Гардені. На заході міста знаходяться найбільші моли в Європі - Вестфілд Лондон і Вестфілд Стратфорд з 250 магазинами і 50 ресторанами.

Переліт туди-назад в січні: від 10 264 рублів

Переліт туди-назад в січні: від  10 264 рублів

Париж, 10 січня - 20 лютий 2018

У Парижі безліч магазинів і бутиків на будь-який смак і бюджет, починаючи від Hermes, Christian Louboutin, Louis Vuitton і закінчуючи недорогим мас-магазинів. Бутіки люксових брендів розташовані на Єлисейських полях, Вандомской площі, Сен-Жермен-де-Пре і Фобур Сент-Оноре. Магазини з більш доступними цінами знаходяться на бульварі Османн, Гранд Бульварі і районі Ле-Аль. Центри молодіжної моди - вулиця Ріволі і район Маре.

Переліт туди-назад в січні: від 11 761 рубля

Переліт туди-назад в січні: від  11 761 рубля

Мілан, 5 січня - 6 березня 2018

Мілан - столиця високої моди Італії, славиться величезними знижками на товари люксових марок, чиї магазини розташовані в галереї Вітторіо-Емануеле і навколишніх вулицях: віа Монтенаполеоне, віа делла Спіга, віа Сант Андреа. Інший центр шопінгу, з більш демократичними цінами, знаходиться в районі Дуомо: корсо Венеція, корсо Буенос-Айрес. На корсо ді Порта Тичинезе безліч бутіків незалежної моди і молодих дизайнерів.

Переліт туди-назад в січні: від 6 562 рублів

Переліт туди-назад в січні: від  6 562 рублів

Брюссель, 3 - 31 січень 2018

Брюссель - це бутики відомих марок від Chanel і Louis Vuitton до Max Mara, а також сотні маленьких бутиків: від вінтажу до інноваційного дизайну. Більшість магазинів зосереджено на авеню Луїз і бульварі Ватерлоо. На вулиці Антуан-Дансар розташовані магазини незалежної моди і бельгійських дизайнерів. Найбільший молл Брюсселя - City2 на вулиці Нев, де під одним дахом зібрані 104 магазина. Більшість бутиків сувенірів і товарів для будинку знаходяться в Королівських галереях Святого Юбера, найстарішому і красивому торговому пасажі Брюсселя, побудованому в 1874 році.

Переліт туди-назад в січні: від 13 636 рублів

Переліт туди-назад в січні: від  13 636 рублів

Мадрид, 7 січня - 7 березня 2018

Стиль Мадрида складно визначити - це і класика, і яскрава альтернативна мода, і вантажу. Кращі бутіки розташовані на «Золотій милі» - так називають вулиці району Саламанка з бутиками брендового одягу та взуття і ювелірними салонами. Найбільші знижки зазвичай у іспанських брендів: Massimo Dutti, Zara, Mango, Bershka, Stradivarius. Магазини незалежної моди розташовані на вулиці Фуенкарраль, іспанські дизайнери - в районі Куатро-Камінос. Молодіжна мода - в районі Аргуельес, кращі взуттєві магазини - на Гран-Віа.

Переліт туди-назад в січні: від 11 336 рублів

Переліт туди-назад в січні: від  11 336 рублів

Берлін, кінець січня - наприкінці лютого

Берлін - столиця неформальній моди Європи. Крім всім відомих марок, ви знайдете тут сотні бутиків молодих дизайнерів з усього світу. З 2005 року в Німеччині не регулюється порядок розпродажів і кожен магазин вирішує це питання сам. Найбільші знижки, як правило, починаються в кінці січня і тривають менше місяця. Головні вулиці для шопінгу: Курфюрстендамм, Брайтшайдплац, Ратеунаплац, вони сповнені розкішних магазинів (Ів Сен Лоран, Валентино) і відомих брендів (Макс Мара, Зара). На сході Берліна знаходиться Фрідріхштрассе з бутиками та величезним центром Галереї Лафайєт. Більшість дизайнерських бутіків і магазинів незалежної моди розташовані в районі Quartier 207 і на Шенхаузер-Алея.

Переліт туди-назад в січні: від 11 512 рублів

Переліт туди-назад в січні: від  11 512 рублів

Лісабон, 7 січня - 28 лютого 2018 року

У Лісабоні ви знайдете більшість відомих марок, вантажні магазини і найдешевші ювелірні вироби в Європі. Більшість брендових бутіків і ювелірних салонів зосереджені в районі Шиаду, а магазини португальських дизайнерів - в історичному центрі, в Байша. Магазини демократичних марок ви знайдете в моллах Ель Корте Інглес, Сентро Васко да Гама і Сентро Коломбо. Останній з них - один з найбільших в Європі, з 440 магазинами: від дизайнерських марок до демократичних брендів.

Переліт туди-назад в січні: від 6 562 рублів

Переліт туди-назад в січні: від  6 562 рублів

Барселона , 7 січня - початок березня 2018

Барселона славиться не тільки величезним вибором марок, але і куди більш низькими цінами, ніж в Лондоні і Парижі. Ми радимо купити Guia de Compres (гід покупок по Барселоні), де близько 500 магазинів розподілені за алфавітом і тематичним порядку. Інша зручне нововведення в Барселоні - автобусний маршрут Barcelona Shopping Line. Квиток на один день коштує 10 євро, кількість поїздок не обмежується. Цей п'ятикілометровий маршрут проходить по головним торговим вулицях Барселони (Port Vell - Ramblas - Ribera - Barri Gotic - Placa de Catalunya - Passeig de Gracia - Rambla de Catalunya), де зосереджені більшість магазинів міста.

Магазини самих незвичайних Барселони дизайнерів зосереджені на вулиці Riera Baixa і в районі Eixample поруч з Саграда Фамілія.

Переліт туди-назад в січні: від 9 636 рублів

Копенгаген, кінець грудня - кінець лютого

У столиці Данії магазинам дозволено починати розпродажі з 27 грудня до початку січня, точних дат немає. Копенгаген, крім відомих марок, славиться магазинами молодих скандинавських дизайнерів, технікою і товарами для дому. Найдовша торгова вулиця в Європі знаходиться в Копенгагені - це пішохідна зона Строгет, на ній ви знайдете сотні магазинів - від Прада і Черутти до Еко і Дизель. У величезному Молле Магазин дю Нор продається одяг, техніка і товари для дому за низькими цінами. У більш дорогому торговому центрі Ілліум розташовані магазини датських дизайнерів і брендові бутики. У модному районі Вестербро знаходиться магазин Designer Zoo з кращим датським трикотажем, ювелірними прикрасами і порцеляною. Два величезних аутлета - Філдс і Прем'єр знаходяться в передмісті Копенгагена.

Переліт туди-назад в січні: від 10 279 рублів

* Ціна на переліт вказані на момент написання тексту. Вартість, зазначена в матеріалі, і підсумкова ціна можуть відрізнятися.

Ще по темі: Найбільші торгові центри Європи для тих, у кого немає часу на вдумливий шопінг

#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.