Навигация
Реклама
Реклама

Альтанки та зони барбекю

Якщо Ви бажаєте провести на свіжому повітрі свято, корпоративний захід або просто зустрітися зі старими приятелями, не виїжджаючи при цьому далеко від Москви, ми будемо раді надати Вам таку можливість і запропонуємо затишну альтанку або річний шатро з майданчиком для барбекю в нашому Лісовому дворику.

Альтанки розташовані поряд з лісовим масивом і чисте повітря Вам гарантовано!
Для тих же, хто віддає перевагу активному відпочинку, ми готові запропонувати розважальну програму для Вас і Ваших дітей. Крім того, у нас також є унікальна альтанка на березі водойми - будинок Рибака . Її головна відмітна особливість в тому, що в її оренду включений не тільки комфортний будинок з каміном, що вміщає в себе до 20 гостей, а й пірс, путівка на риболовлю для всіх гостей цього майданчика, а також вкрай простора і комфортабельна вулична зона відпочинку.

Якщо гість привозить продукти і напої з собою або частково робить замовлення по меню ресторану, то діє «погодинна» оплата.

При цьому мінімальний час оренди альтанки становить 3 години.

Правила надання оренди альтанки в Заміському Клубі «Александр '»

1. Бронювання альтанок проводиться у відділі продажів з 11:00 до 21:00, щодня.

2. Бронювання здійснюється по телефону, електронній пошті або при особистому контакті з менеджером відділу продажів.

3. Бронювання альтанки вважається гарантованим за умови попередньої оплати. При негарантованої бронюванні (без попередньої оплати), і якщо гість не повідомив про необхідність збереження за ним броні на альтанку, менеджер має право анулювати бронь за 24 години до передбачуваного заїзду.

4. Гість може скасувати бронювання альтанки, в разі зміни своїх намірів. Ануляція гарантованого бронювання проводиться не менше ніж за 72 години до заїзду. В цьому випадку передоплата підлягає поверненню. У разі несвоєчасної ануляції Клуб має право на компенсацію, у розмірі 100% внесеної передоплати. Інші умови ануляції бронювання приймаються відповідно до укладених договорів на надання послуг Клубу.

5. Мінімальне замовлення на оренду альтанки - 3 години. При продовженні оренди, стягується оплата, згідно з чинним прейскурантом. Розрахунковий час оренди вважається з моменту відкриття альтанки для Гостей до часу прийняття альтанки співробітником Клубу, по закінченню терміну оренди. Час фіксується в карті-пропуску.

6. При заїзді, Гість оплачує вартість оренди в повному обсязі. Гість може внести депозит у рахунок оплати продовження оренди або в рахунок інших додаткових послуг.

7. Оплата за оренду і додаткові послуги здійснюється за прейскурантом, затвердженим адміністрацією Клубу. Оплата приймається готівкою, кредитною карткою.

8. Гостям слід дбайливо ставитися до майна Клубу. Збиток, нанесений Клубу, підлягає відшкодуванню на підставі Акту шкоди.

9. Знаходження Гостей в альтанці і на території Клубу з тваринами категорично заборонено.

10. З метою забезпечення безпеки на території Клубу встановлений пропускний режим для автотранспорту гостей. При виїзді з території Клубу необхідно провести розрахунок за зазначені послуги і отримати карту-пропуск. При виїзді з території Клубу карта-пропуск передається співробітнику охорони.

11. Правила паркування та пересування на автомашині на території Клубу встановлюються адміністрацією. Парковка здійснюється на відведених парковках Клубу.

12. Щоб уникнути виникнення пожежі Гостям Клубу рекомендується неухильно дотримуватися загальноприйнятих норм і правил пожежної безпеки, не допускаючи вогнищ виникнення пожежі. Використання піротехнічних засобів і феєрверків категорично заборонено. У разі порушення, адміністрація має право стягнути штраф, відповідно до встановленого наказом адміністрацією Клубу.

13. Адміністрація Клубу має право відмовити в обслуговуванні Гостю, що знаходиться в стані алкогольного або наркотичного сп'яніння, поведінка яких може створити незручності для інших гостей Клубу. У разі порушення правил Клубу, адміністрація має право відмовити Гостю в подальшому перебуванні на території.

14. Адміністрація не несе відповідальність за втрату цінних речей, коштовностей, ювелірних виробів під час перебування гостей в альтанці. У разі виявлення забутих речей Клуб вживає всіх заходів по поверненню їх власнику. Адміністрація не несе відповідальність за здоров'я Гостя в разі вживання ним продуктів харчування і напоїв, придбаних поза Клубу.

#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.