Навигация
Реклама
Реклама

Де можна посмажити шашлики в Києві: місця

  1. Парк дружби народів
  2. Пуща-Водиця
  3. Оболонь
  4. ВДНХ
  • джерело:
  • depositphotos

Маша сартанів Автор

І нехай травневі свята вже минули, бажання смажити шашлики і відпочивати на природі з друзями нікуди від нас не поділася.

Тому ми вирішили розповісти тобі про те, де можна посмажити шашлики в Києві і не отримати штраф. Адже за самовільне розведення багаття в лісопарках і палісадниках можна отримати штраф від 340 грн до 1360 грн.

Парк дружби народів

У парку Дружби народів є безкоштовні і красиві зони для пікніків. Вони знаходяться в районі Юр'ївського затоки. Тільки потрібно взяти з собою пакетами для сміття та їжею, так як цього в парку немає. Тут же можна і позасмагати на березі річки.

Пуща-Водиця

У Пуща-Водиці моно насолодитися чистим повітрям і влаштувати пікнік. Тут є спеціальні зони на берегах озер: Горащиха, Карачун, сапсан ставок.

В озерах чиста вода, а значить можна купатися. На човнової станції є прокат катамаранів.

Оболонь

На Оболоні є дві облаштовані зони для відпочинку: "Смарагдова" - поруч з фруктовим садом у води, і "Поплавок" - невеликий банний комплекс.

ВДНХ

У районі "Експоцентру" кілька шашличних містечок. Найвідоміші - Колиба і Острівець. Безкоштовного відпочинку тут немає, але можна орендувати затишну альтанку або навіс з лавочками, столиками і мангалом. Все дуже красиво і впорядковано.

Голосіївський парк

Тут два озера: Дідорівка і Спортивне. У районі першого знаходиться близько тридцяти дерев'яних альтанок, біля кожної є мангал. Поруч автостоянка, кафе і біотуалети. Оренда альтанки буде коштувати 400 грн, а мангала - в 50 грн.

Дрова можна взяти свої або купують в магазині на території парку. Тут можна порибалити, зіграти в настільний теніс, покататися на катамаранах або човнах. Для дітей є батути, прогулянки на поні.

#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.