Навигация
Реклама
Реклама

Зона відпочинку озеро Дідорівка

  1. Оренда альтанок Серед живописного лісу Голосієво заховано затишне озеро, походження назви якого овіяне...
  2. розвага
  3. Карта проїзду

Оренда альтанок

Серед живописного лісу Голосієво заховано затишне озеро, походження назви якого овіяне стародавніми легендами про Діда Ора.На озері розташовані дерев'яні альтанки. Ідеальне місце для проведення пікніка. У разі негоди альтанка вкриє вас від дощу. Відпочинок в альтанці серед прекрасної флори і фауни на свіжому повітрі допоможе вам відпочити від міської суєти. Поруч з альтанками варто мангал для приготування шашлику.

Дрова можна купити у охорони, щоб не ламати дерева і не шкодити природі. Важливо що альтанки знаходяться в Києві, і вам не потрібно їхати за город.На озері є платна рибалка.Рибний світ озера багатий короп, амур, щука, окунь, карась, лин.

На території озера є кафе зі смачною кухнею і баром. Можна замовити банкет.Также прокат катамаранів і човнів. У зимовий час працює гірка з прокатом надувних кіл, кафе з гарячими стравами і глінтвейном, катання на снігоходах. Зимова риболовля на щуку і окуня. Інформація за тел. (097) 068-95-34

Кафе - європейська кухня на території озера.

На території озера є кафе і бар. Де ви можете замовити смачні унікальні страви приготовані без винятку тільки в тандирі і на мангалі. А також можна замовити банкет і святкування різних урочистостей. У кафе працює центр плову по телефону ви можете замовити узбецький плов. Раді вас бачити у себе в гостях.

Раді вас бачити у себе в гостях

розвага

Влітку в індустрії розваг ми можемо запропонувати: прогулянка на човнах, катамаранах, постійно два діючих батута, підготовлена ​​тенісний майданчик з німецькими столами, рибалка. Будемо раді бачити вас в барі де вам запропонують широкий вибір морозива і прохолодних напоїв.

У зимовий час на озері Дідорівка функціонує підготовлена ​​траса для надувних санок сноу-тюбов які ви можете взяти в оренду на місці. Катання на сноу-тюбе принесе масу вражень не тільки дітям але й дорослим. Траса освітлюється і працює цілодобово. Працює кухня і бар з гарячими стравами і глінтвейном. На масницю проходить святкування з спалюванням святкового Дідуха і приготуванням млинців.

Карта проїзду

Карта проїзду

Як дістатися до озера Дідорівка від метро Либідська на 212 маршрутному таксі зупинка біля 1 корпусу Національного Аграрного Університету і лівіше від головної дороги вниз по гірці весь час йти прямо проходячи поворот на монастир або від метро Голосіївська на 1ілі 3 номері маршрутного таксі на повороті на монастир вийти і 250 метрів пройти прямо вниз по гірці до озера.

#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.