Навигация
Реклама
Реклама

Гірськолижний курорт Кван в Калузька область

  1. Чим ще можна зайнятися в спорткомплексі «Кван»?
  2. Коли починається гірськолижний сезон в спорткомплексі «Кван»?
  3. Як дістатися до спорткомплексу «Кван»?
  4. Скільки коштує проживання в спортивному комплексі «Кван» і де краще оселитися?


Спортивний комплекс «Кван» знаходиться в столиці Калузької області, від якої до Москви близько 180 км. На території комплексу розташовано більше десятка спортивних об'єктів, не рахуючи місць для відпочинку і розваг.

Спорткомплекс «Кван» знаходиться на правому березі Оки. Для гірськолижників тут приготовлено 10 освітлюваних трас довжиною від 180 до 400 м. Перепад висот становить до 80 м, але цією характеристикою може похвалитися тільки основна траса під назвою «Дах». Настільки оригінальне ім'я вона отримала через особливості конструкції - починається траса на даху 5-поверхового готелю спорткомплексу і спускається по природному схилу до річки. У більшості ж трас перепад висот знаходиться в межах 50-60 м, а кут нахилу 20-27 °.

Серед трас спорткомплексу є як прості спуски, так і професійні - слаломна траса і схил «Стара Кван» вимагає серйозних навичок гірськолижного катання, а траса для фрірайду з кутом нахилу 40 ° є найскладнішою і цікавою. Сноубордисти вважають за краще проводити час в сноупарке, де є біг-ейр і інші фігури, діти - на двох «ватрушечних» гірках.

На базі спорткомплексу працює ДЮСШ «Орлятко», що навчає дітей і підлітків катання на гірських лижах і сноуборді. Дорослі можуть найняти інструктора, в тому числі і для групових занять.

Своїм гостям «Кван» пропонує великий вибір гірськолижного та сноуборд спорядження напрокат, а так само весь супутній скі-сервіс.

Своїм гостям «Кван» пропонує великий вибір гірськолижного та сноуборд спорядження напрокат, а так само весь супутній скі-сервіс

Чим ще можна зайнятися в спорткомплексі «Кван»?

На території спорткомплексу працюють зимовий кафе «На схилі», ресторан і лобі-бар «SK Royal Kaluga», річна «Веранда Кван». Серед спортивних об'єктів значаться каток (влітку - спортмайданчик), тир, поле для міні-гольфу, більярд. Крім того, можна битися в пейнтбол та лазертаг, відвідати SPA-центр, де є басейн, фінська сауна, хамам і тренажерний зал.

Крім того, можна битися в пейнтбол та лазертаг, відвідати SPA-центр, де є басейн, фінська сауна, хамам і тренажерний зал

Коли починається гірськолижний сезон в спорткомплексі «Кван»?

Сезон відкривається в листопаді і триває до березня, захоплюючи всю календарну зиму і початок весни. Помірно-холодна зима, з температурами в районі -10 ° C, супроводжується періодичними снігопадами, які створюють сніговий покрив, достатній для гірськолижників і сноубордистів. У разі нестачі снігу, в справу вступають снігогенератори, використовувані для засніження основних схилів.

У разі нестачі снігу, в справу вступають снігогенератори, використовувані для засніження основних схилів

Як дістатися до спорткомплексу «Кван»?

Спорткомплекс знаходиться в 10 хвилинах їзди від центру Калуги. У місті є аеропорт і ж / д вокзал, дістатися до комплексу на громадському транспорті можна, зокрема, автобусним маршрутом № 44.

На автомобілі: по трасі Е101 ( «Київське шосе»), з неї згорнути до Мстіхіно і Калузі. У місті переїхати через Оку по Гагарінському мосту, далі повернути на вулицю Генерала Попова, потім на вулицю Комфортне і далі - на трамплінах, де і розташований спорткомплекс.

Скільки коштує проживання в спортивному комплексі «Кван» і де краще оселитися?

Готель спорткомплексу входить в мережу готелів «SK Royal», представленої також в Москві, Ярославлі і Тулі. Готель «SK Royal Kaluga» має в своєму розпорядженні 71 номером категорій «економ», «стандарт», «делюкс», «люкс» і «президентський люкс». 2-місний номер категорії «стандарт» зі сніданком ( «шведський стіл») коштує від 3 900 руб. Окремо стоїть гостьовий будинок площею 200 кв. м. коштує від 20 000 руб., розміститися в ньому можуть від 9 до 12 осіб. Гостьовий будинок має кухню, сауну, басейн і дві ванні кімнати. Ще один варіант окремого розміщення - бунгало площею 50 кв. м. Комфортний будиночок розрахований на двох і стоїть від 6 900 руб.

Комфортний будиночок розрахований на двох і стоїть від 6 900 руб

На протилежному березі Оки вибір готелів для проживання набагато ширше, а ціни різноманітніше. У готелі «Вінтаж» 2-місний номер «стандарт» зі сніданком коштує від 3 300 руб. (Без сніданку - від 2 600 руб.) Готель «Червоні вітрила» пропонує 2-місні номери підвищеної комфортності за 2 700 руб., В невеликому готелі «Ока» за 2-місний «стандарт» просять від 1 400 руб., В готелі «Прибережна» - 1 500 рублів (зі сніданком - на 200 руб. дорожче).

джерело: https://ski2.ru

Чим ще можна зайнятися в спорткомплексі «Кван»?
Коли починається гірськолижний сезон в спорткомплексі «Кван»?
Як дістатися до спорткомплексу «Кван»?
Скільки коштує проживання в спортивному комплексі «Кван» і де краще оселитися?
Чим ще можна зайнятися в спорткомплексі «Кван»?
Коли починається гірськолижний сезон в спорткомплексі «Кван»?
Як дістатися до спорткомплексу «Кван»?
Скільки коштує проживання в спортивному комплексі «Кван» і де краще оселитися?
#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.