Навигация
Реклама
Реклама

Бездомний з Санкт-Петербурга став кухарем міжнародної мережі готелів. Тепер він знає, навіщо прокидається вранці!

Чотири роки тому житель Санкт-Петербурга був бездомним і вже зневірився почати нормальне життя. Але, завдяки спільному проекту благодійної організації «нічліжка» і міжнародної мережі готелів Hilton, до 40 років чоловік став відмінним кухарем, пише « світ 24 ».

Спільний проект допомоги включає безкоштовне навчання бездомних і їх працевлаштування за спеціальностями: помічник кухаря, підсобний робітник, покоївка.

«Мета роботи нашого притулку - щоб згодом людина змогла жити звичайним життям і вирішувати проблеми без нашої допомоги. Цей проект на 100% виконує це завдання », - зазначила Наталія Шавлохова, керівник консультаційної служби притулку« нічліжка ».

Її слова підтверджує історія Євгена Ларіонова, який був бездомним протягом чотирьох років. Втративши в 90-і роки квартиру, він жив з питущими родичами, і сам пристрастився до спиртного.

Намагаючись покінчити з пияцтвом, Євген залишив родичів і став бездомним. Але це не допомогло, періодично він потрапляв до лікарні.

Чотири роки тому житель Санкт-Петербурга був бездомним і вже зневірився почати нормальне життя

Скріншот / Світ 24 / youtube.com

«Мені було ніяково і страшно. Від крапельниць у мене починалася алергія, і залишалося тільки два виходи: або лікуватися, або вмирати », - розповів він виданню« Собеседнік.RU ».

Після лікарні Євгену надали місце в «нічліжки», а потім він потрапив в проект Hilton і «нічліжки». Чоловік вирішив вивчитися на кухаря. Спочатку довелося чистити овочі, і тільки через довгий час йому довірили готувати страви.

Здавши кваліфікаційний іспит, Євген став кухарем третього розряду. Через місяць йому запропонували роботу помічником кухаря в готелі мережі Hilton.

Скріншот / Світ 24 / youtube.com

«Якби не Hilton, влаштуватися кухарем мені було б нереально, - впевнений Євген. - У роботодавця обов'язково виникнуть питання, чому я кілька років не працював ».

«Ми не поділяємо наших співробітників на тих, у кого є будинок, чи ні. Ми надаємо всім однакові можливості. Вони отримують тренінги, медкнижку, уніформу. Якщо ви побачите будь-якого з наших співробітників, ви не зможете зрозуміти, хто з них хто. Упевнений, наші гості оцінять те, що ми працюємо за принципом рівних можливостей », - пояснив Франсуа Морван, генеральний менеджер кластера готелів.

Упевнений, наші гості оцінять те, що ми працюємо за принципом рівних можливостей », - пояснив Франсуа Морван, генеральний менеджер кластера готелів

Скріншот / Світ 24 / youtube.com

Зараз Євген працює на «сніданках», а в притулку його ласкаво називають «шеф-кухарем». Однак скоро чоловік планує розлучитися з притулком, зняти житло і почати жити з чистого аркуша. Він мріє працювати кухарем в ресторані готелю, де страви готують у присутності відвідувачів. Додатково Євген підробляє у вихідні касиром в супермаркеті.

«Я тепер знаю, навіщо прокидаюся, мені є, що втрачати», - пояснює Євген.

Проект допомоги бездомним триватиме до березня 2019 року. Поки в ньому задіяні 10 безробітних.

Друзі, якщо у вас є надихаюча, добра, зворушлива історія, і ви хочете нею поділитися, напишіть на пошту [email protected] , І ми з радістю розповімо вашу історію на сторінках нашого сайту.#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.