Навигация
Реклама
Реклама

Організатор групи допомоги безпритульним тваринам: «покатайте» наклейки з котиками

Про новий спосіб привернути увагу городян до проблем бездомних тварин і про те, як автовласнику уславитися доброю людиною, «Новому Калінінграду.Ru» розповіла керівник проекту «Котячий будинок 39», господиня «Домашнього притулку в Рауш» , Заступник голови КРОО «Право на життя» Олена Сумська.

- Зазвичай інформація про тварин, які шукають господарів, поширюється в соцмережах. У чому суть вашої нової акції?

- «Авто-піар» - це один з проектів ініціативної групи «Котячий будинок 39», що стартував тиждень тому. Суть його проста - наклейки на автомобілі з зображенням конкретного котика, який шукає будинок, і номером контактного телефону КРОО «Право на життя». Для контакту використаний короткий, за яким можна отримати інформацію, а також запропонувати будь-яку іншу допомогу для інших притулків, що входять до складу КРОО. Ми дуже сподіваємося, що за допомогою цього проекту у вихованців з'явиться значно більше шансів бути побаченими і потрапити в добрі руки, знайти нового господаря!

- Трошки розкажіть про групу «Котячий будинок 39» - не всі калінінградців з нею знайомі. Деякі навіть не знають, що в місті є ентузіасти, які займаються проблемами бездомних тварин.

- Група «Котячий будинок 39» займається допомогою кішкам без будинку, кішкам, які потрапили в кризову ситуацію, втраченим, постраждалими від людської байдужості, а часом і жорстокості, народженим на вулиці, загубився і викинутим з будинків. Цим тваринам надається всебічна допомога: пошук перетримки та куратора, лікування, стерилізація, вакцинація, реабілітація, соціалізація, піар. Фінальний етап - пристрій тваринного в новий будинок, в якому тварина будуть любити і піклуватися про нього.

- А хто ці кішки? Звідки вони у вас взялися?

- Наприклад, є у нас Сона - стара перська кішка, від якої господарі позбулися, «добудувавши» її на Різдво в -16 ° під будинком відпочинку. Маджента - напівсліпий кішечка-підліток, яку колишні господарі навіть не спробували прилаштувати, а просто здали в Службу захисту тварин, де вона тиждень просиділа в клітці. Ми її звідти забрали ... Рено, Рем, Тинки - ціла сім'я сліпих і напівсліпих кошенят, які втратили зір, тільки відкривши очі. Їх маму-кішку безвідповідальні господарі замість стерилізації в загули виставили на вулицю, а коли вона «пізнала радість материнства» - не пустили її додому.

Ще кішка Нюріель, їй переламали лапку в машині, в яку вона залізла погрітися. Колишня домашня перська кішка з виводком кошенят, яка стала не потрібна колишнім господарям. Сліпа Іскорка - її підкинули до підвалу, де годують кішок, в щільно заклеєною скотчем коробці вночі. Її дивом почули і вона не задихнулася. Довелося її оперувати, одне око видалений, другим не бачить. Шукає будинок і Мишка - кішечка з роздробленою щелепою з Балтійська, і кіт Кептон, якого рятували всім світом.

Таких історій хоч греблю гати! Багато з цих тварин були приречені на болісну загибель, але силами небайдужих людей за допомогою групи «Котячий будинок 39» вони отримали шанс на щасливе життя. Звичайно, такий титанічна праця був би неможливий лише силами пари людина, провідних групу. Величезний внесок несе кожен бажаючий, хто готовий надавати посильну допомогу.

- Як вам допомагають? Яка допомога потрібна групі?

- Хтось бере кішечок на пересмикування - тимчасове розміщення - додому до пристроя, хтось допомагає грошима на термінові операції або корм, хтось - машиною по доставці тварин ... Наша група постійно проводить акції та різні проекти. Наприклад, в місті вже кілька років здійснюються проекти бюджетної стерилізації котів, є екстрений рахунок в клініці «Біле ікло», що дозволяє оплатити термінову операцію важкого тварині, на який потім кошти повертаються усім світом.

Ну і ось - наш новий проект «Авто-піар», спрямований донести інформацію всім бажаючим придбати пухнастого домашнього вихованця, щоб інформацію про тварин в пошуках будинку можна було побачити будь-якій людині в будь-який час, наприклад коли автомобіль стоїть в пробках або на світлофорі.

Тепер будь-який бажаючий може допомагати бездомним котиків, не відриваючись від власних справ, а «катаючи» котиків на склі свого автомобіля - а саме фірмову наклейку з котиком, який шукає будинок! За той тиждень, що йде проект, такі котики з'явилися на двадцяти машинах нашого міста! Це лише початок. Наклейки для нас безкоштовно виготовляє і дарує нам друкарня «Гутенберг».

- Де такі наклейки можна отримати автомобілістам, які бажають взяти участь в акції?

- Наклейки можна взяти безкоштовно на наших заходах: «Котячий будинок 39» на різдвяному ярмарку в «БалтікЕкспо» з 17 по 21 грудня, на ювілейній ярмарку-виставці «Балтійський вернісаж» 20-21 і 27-28 грудня в спортзалі «Динамо» на Баранова, 36. Ще - на виставці-ярмарку «Новорічний добрий Калінінград» з 24 по 31 грудня біля пам'ятника Батьківщині-Матері, а також в магазині «SplashDesign» з ТЦ «Європа» на першому поверсі.

Тому не залишайтеся осторонь - «покатайте» наклейки з котиками. Ви зробите своє авто оригінальним, покажете, що його власник добра людина, а також допоможете тваринам.

За кілька років діяльності нашої групи і, звичайно, за допомогою небайдужих людей врятовані, вилікувані, стерилізовані і влаштовані вже більше 1000 кішок! Влаштовані - це значить, що на 1000 бездомних на вулицях і в підвалах нашого міста стало менше. Влаштовані - значить не бомжують, не замерзають, не голодують, що не калічаться ... Але в цей час під опікою кураторів і волонтерів постійно знаходяться ті кішки, хто протирає штанці в очікуванні свій нової сім'ї. І дуже хочеться, щоб вони знайшли будинок.

текст - Анна НОВИЦЬКА , Фото - Олена СУМСЬКА, архів редакції

У чому суть вашої нової акції?
А хто ці кішки?
Звідки вони у вас взялися?
Як вам допомагають?
Яка допомога потрібна групі?
Де такі наклейки можна отримати автомобілістам, які бажають взяти участь в акції?
#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.