Навигация
Реклама
Реклама

У Мумбаї з'явилися бездомні собаки з блакитною шерстю (фото)

Раніше білі собаки поголубелі / фото CEN

В індійському місті Мумбаї місцеві жителі помітили бездомних собак з блакитною шерстю. як повідомляє The Dailу Mail , Зміна забарвлення пов'язано з забрудненням місцевої річки, де тварини плавають і шукають їжу.

Читайте також У Непалі тварини допомагають вивозити заблокованих туристів із затопленого сафарі-парку (відео)

Промислові відходи зливаються в річку Касада. Вода тут вже давно вважається непридатною для споживання людиною. Зоозахисники закликають місцеву владу вплинути на підприємства, які забруднюють річку.

"Ми були шоковані, коли біле хутро собак став зовсім блакитним. Ми виявили тут п'ять таких собак і попросили рада по боротьбі із забрудненнями вплинути на промисловців", - сказав агент з охорони тварин Араті Чаухан.

Дослідження, цитовані в місцевих газетах, показали, що загальний рівень забруднення в цьому районі перевищує "безпечний" рівень в 13 разів.

Річка, де купаються тварини / фото CEN

Місцевий рибалка Йогеш Пагад сказав: "Після численних звернень протягом багатьох років в Касадо зменшилася лише сморід. Однак рівень забруднення як і раніше надзвичайно високий".

Білий пес став блакитним / фото CEN

Скарга була зареєстрована в Раді з контролю забруднень Махараштри. У ній говориться, що тварини на цій території страждають від відходів. Чиновники пообіцяли розслідувати це питання.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter

#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.