Навигация
Реклама
Реклама

Безлімітний інтернет на Теле2: як підключити вигідний тариф і як ним користуватися

 1. Безлімітний інтернет на Теле2: як підключити
 2. Як користуватися послугою
 3. Безлімітний інтернет на Теле2: як підключити і які є пропозиції

Мобільний інтернет став невід'ємною частиною життя багатьох людей. Безлімітний інтернет Теле2 приваблює багатьох користувачів. Сьогодні поговоримо про послугу безлімітний інтернет на Теле2, як підключити або відключити опцію на телефоні, які тарифи є і як їх активувати.

Сьогодні мобільний зв'язок Теле2 користується хорошими відгуками, як оператор, що пропонує недорогі послуги мобільної мережі на дзвінки всередині мережі, на інші оператори, а також за кордон.

Теле2 тепер не тільки надає хорошу мобільний зв'язок, а й інтернет. Серед пропонованих варіантів, кожен може вибрати найбільш підходящий тариф: Нічний безліміт, Безлімітний Opera Mini, Інтернет-свобода, Інтернет з телефону або Інтернет-пакет.

Безлімітний інтернет на Теле2: як підключити

Користуватися безлімітним інтернетом на Теле2 можна за невелику суму в залежності від тарифу: від 2 до 5 рублів на добу. Інтернет на телефон можна підключити двома простими способами:

 • Набравши просту комбінацію * 155 * 31 #, потім виклик
 • Скориставшись особистим кабінетом «Мій Tele2»

Відключати можна також через особистий кабінет і, набравши команду * 155 * 30 #.

Як користуватися послугою

Як користуватися послугою

 • Підключивши послугу інтернету, вам дається 50 Мегабайт в добу безкоштовного трафіку, використавши які, далі ви оплачуєте по 2 рубля за мегабайт.
 • Щоб дізнатися, скільки залишилося інтернет-трафіку, потрібно набрати команду * 155 * 3 #.
 • «Інтернет з телефону» підключається запитом абонента для всіх тарифних планів, крім тільки «Модем».
 • Витрачений трафік округляється в більшу сторону, інформація дається з точністю до 10 Кілобайт.

Безлімітний інтернет на Теле2: як підключити і які є пропозиції

Безлімітний інтернет на Теле2 надається наступними тарифами:

 • Нічний безліміт. Перше підключення цієї послуги здійснюється безкоштовно, повторне (після відключення) - сума підключення складає 20 рублів. 500 мегабайт з 12 години ночі до 8-ї години ранку надаються безкоштовно. Абонентська плата становить 5 рублів на добу. Підключення виконується комбінацією * 116 * 123 * 1 #.
 • Безлімітний Opera Mini. Користуватися інтернетом можна через веб браузер Opera Mini, при цьому, не оплачуючи трафік. Вартість послуги на добу становить 3 рубля. Підключається послуга перший раз безкоштовно. Відключення також не оплачується, а сума повторного підключення складає 20 рублів. Підключення виконується комбінацією * 155 * 11 #.
 • Інтернет-пакет. Ця послуга дає можливість користуватися 30 мегабайтами інтернету за суму 45 рублів. Запит виконується комбінацією * 116 * 124 * 1 #.
 • Інтернет з телефону. Підключивши послугу, вам надається 50 тарифних мегабайтів, використавши які, ви оплачуєте кожний наступний мегабайт за два рубля. Перше підключення і відключення цієї послуги здійснюється безкоштовно, а повторне вже 20 рублів. Використовуючи цей тариф, інші акції і бонуси слід відключати. Плата за послугу на добу становить 4,5 рубля. Підключення виконується комбінацією * 155 * 31 #.
 • Інтернет-свобода. Абонентська плата цього тарифного плану становить 2,5 рубля на добу. Витративши 5 безкоштовних мегабайт, за використання наступних, стягується сума 2 рубля за 1 мегабайт. Ця послуга поєднується не з усіма тарифними планами, тому, при підключення потрібно дізнаватися детально інформацію в особистому кабінеті Теле2. Підключення виконується комбінацією * 116 * 122 * 1 #.

Як бачите, підключити послугу Безлімітний інтернет Теле2 дуже просто. Підключення опції інтернету і детальна інформація по питаннях, що цікавлять доступна в особистому кабінеті Теле2.

#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.