Навигация
Реклама
Реклама

Безлімітний мобільний інтернет: ціна питання в Волгограді

  1. Білайн
  2. Мегафон
  3. МТС
  4. Ростелеком
  5. Pronto


Смартфони, планшетні комп'ютери і ноутбуки настільки міцно увійшли в наше життя, що уявити себе без доступу до інформації, соціальним мережам, відеохостингам і т.д. зможе далеко не кожен. Витрати на мобільний інтернет вже закладені в щомісячний бюджет майже у всіх користувачів сучасної портативної техніки. Мережі Wi-Fi поки що ще не покривають всі населені пункти, тому стільникові оператори активно просувають свої послуги з надання доступу в мережах 3G. А в деяких регіонах вже і 4G. Редакція Telekomza вирішила підрахувати, у яких компаній найвигідніші пропозиції і чи існує справжній безлімітний мобільний інтернет. Як і наших оглядах, присвячених фіксованому ШПД, ми будемо дивитися на пропозиції в різних містах країни. І за традицією, почнемо з «мільйонників». Першим містом, який ми розглядали в сегменті проводового інтернету був Волгоград . Тому він і стане першим в нашій серії публікацій. Відразу обмовимося, що розглядати будемо тільки окремо підключаються опції безлімітного мобільного інтернету. Пакети трафіку, закладені в тарифи послуги, а також вузькоспеціалізовані пропозиції для власників смартфонів BlackBerry враховувати не будемо. Так само, як і не будемо звертати увагу на тимчасові акційні пропозиції.

Білайн

Компанія «ВимпелКом» (бренд «Білайн») зайшла на ринок Волгоградської області 1 жовтня 2002 року. І станом на лютий 2013 року розгорнула мережі 2G на 94% території Волгоградської області, де проживає більше 97% населення. А мережі 3G стандарту UMTS з використанням технології DC-HSPA +, де максимальна швидкість в ідеальних умовах може досягати 42 Мбіт / сек (на практиці менше), розкинулися на більш ніж 65% території області, де послугами мобільного передачі даних можуть користуватися понад 79% жителів .

Своїм абонентам «Білайн» пропонує кілька безлімітних опцій. Сам оператор розділяє їх за категоріями пристроїв, на яких планується виходити в інтернет - смартфон, планшет і USB-модем. Однак, в реальності підключити більшість з перерахованих послуг можуть користувачі будь-якого типу гаджетів.

Однак, в реальності підключити більшість з перерахованих послуг можуть користувачі будь-якого типу гаджетів

ОпціяАбонентська платаПідключенняПоріг трафіку на максимальній швидкостіШвидкість понад порогаПриміткиБезлімітний інтернет

8 рублів на добу (240 рублів за 30 днів) 50 рублів 3 Гб до 64 Кбіт / сек (pre-paid), до 256 Кбіт / сек (post-paid ) Послуга несумісна з іншими опціями, які надають знижку на інтернет-трафік. У разі наявності на номері абонента однієї з знижкових опцій, при підключенні опції «Безлімітний інтернет» інші опції відключаються. Інтернет на день 19 рублів на добу (570 рублів за 30 днів) безкоштовно 300 Мб до 64 Кбіт / сек Нетарифікований обсяг переданих / отриманих даних в добу становить 30 Кілобайтів. Послуга «Інтернет на день» несумісна з іншими опціями, які надають знижку на інтернет-трафік. Безлімітний серфінг з Opera Mini 3 рубля на добу (90 рублів за 30 днів) 30 рублів відсутня максимально можлива Доступ в інтернет з іншими програмами (крім Opera Mini), скачування файлів тарифікується по 8 рублів 45 копійок за 1 Мб. Послуга «Безлімітний серфінг з Opera Mini» несумісна з іншими опціями, які надають знижку на інтернет-трафік. Легкий інтернет 245 рублів на місяць безкоштовно 8 Гб до 64 Кбіт / сек Послуга несумісна з іншими опціями, які надають знижку на інтернет-трафік. Оптимальний інтернет 345 рублів на місяць безкоштовно 15 Гб до 64 Кбіт / сек Послуга несумісна з іншими опціями, які надають знижку на інтернет-трафік. Преміальний інтернет 545 рублів на місяць безкоштовно 40 Гб до 64 Кбіт / сек Послуга несумісна з іншими опціями, які надають знижку на інтернет-трафік. Інтернет для планшета 345 рублів на місяць 50 рублів 15 Гб до 64 Кбіт / сек Переходи з інших тарифних планів на цей і з цього тарифного плану на інші неможливий. Економний інтернет 195 рублів на місяць безкоштовно відсутній до 384 Кбіт / сек Якщо в день списання щомісячного платежу на рахунку абонента сума менше 195 рублів, то плата не списується, надання послуг за умовами тарифу призупиняється, тарифікація трафіку відбувається помегабайтно: 1 рубль 95 копійок за 1 Мб

- «Частка у ВАТ« ВимпелКом »у Волгограді на даний момент дорівнює 39,5%. Це друга позиція на ринку. Обсяг трафіку мобільного інтернету, згенерованого в мережі «Білайн» за допомогою 3G USB-модемів, в Волгограді і області перевищує в 3,5 рази кількість споживаного інтернету зі смартфонів. За місяць наші абоненти генерують в середньому понад 200 тисяч гігабайт інтернет-трафіку », - передала представник служби зовнішніх комунікацій Південного і Північно-Кавказького регіону ВАТ« ВимпелКом »(« Білайн ») Анастасія Васильченко.

Мегафон

Комерційна експлуатація мережі «Мегафон» в Волгоградської області почалася 29 серпня 2002 року. За словами директора Волгоградського відділення компанії «Мегафон» Кирила Давидова, зараз в регіоні встановлено понад 950 базових станцій, пов'язані більш ніж 2000 км волоконно-оптичних ліній зв'язку. Більше половини базових станцій забезпечують зв'язок за межами великих міст. У білінгової системи зареєстровано майже 1,3 млн SIM-карт. Мобільний інтернет в мережі 3G з підтримкою технологій HSDPA, HSPA і HSPA + і теоретичної швидкістю до 42 Мбіт / сек (в реальності менше) доступний на території, де проживає 85% населення Волгоградської області, рівень проникнення мобільного ШСД в регіоні не перевищує 20%.

Користувачі чекають появи LTE, але про терміни запуску поки нічого не відомо. Існуючі тарифні опції оператор також, як і інші стільникові компанії, поділяє на безліміт для смартфонів, для планшетів і для комп'ютерів. І знову звертаємо увагу, що підключити їх можна незалежно від використовуваного типу гаджета.

І знову звертаємо увагу, що підключити їх можна незалежно від використовуваного типу гаджета

ОпціяАбонентська платаПідключенняПоріг трафіку на максимальній швидкостіШвидкість понад порогаПриміткиІнтернет XS

110 рублів на місяць 10 рублів 60 Мб на добу до 64 Кбіт / сек Для абонентів, що обслуговуються на умовах тарифного плану «Все Включено Стандарт», «Все Включено Супер», « Мегафон - Все Включено S »і« Мегафон - Все Включено M »абонентська плата, а також плата за підключення, не стягується. Інтернет S 190 рублів на місяць 10 рублів 2,5 Гб на швидкості до 1 Мбіт / сек до 64 Кбіт / сек Послуга несумісна з іншими опціями, які надають знижку на інтернет-трафік. Інтернет M 290 рублів на місяць 10 рублів 4 Гб до 64 Кбіт / сек Послуга несумісна з іншими опціями, які надають знижку на інтернет-трафік Інтернет L 395 рублів на місяць 10 рублів 6 Гб з 8:00 до 23:59:59 / 24 Гб з 00:00 до 7:59:59 до 64 Кбіт / сек Для абонентів на архівних ТПО «Мегафон-Модем», «Мегафон-Модем Плюс», «Мегафон-Модем Плюс Комплект» абонентська плата за опцію становить 245 рублів. Спільна робота з тарифними опціями «Інтернет-пакет 4Гб», «Мікс», «СуперМікс», «Турбокнопка», «Інтернет XXL», «Інтернет XS», «Інтернет S» неможлива. Інтернет XL 690 рублів на місяць 10 рублів 25 Гб 8:00 до 23:59:59 до 64 Кбіт / сек (вночі на максимально можливій швидкості) Для абонентів на архівних ТПО «Мегафон-Модем», «Мегафон-Модем Плюс», « Мегафон-Модем Плюс Комплект »абонентська плата за опцію становить 540 рублів. Безлімітний Інтернет c Opera Mini 3 рубля на добу (90 рублів за 30 днів) 10 рублів відсутня на максимально можливій швидкості Доступ в інтернет з іншими програмами (крім Opera Mini), скачування файлів тарифікується згідно з умовами тарифного плану абонента. Послуга «Безлімітний серфінг з Opera Mini» несумісна з іншими опціями, які надають знижку на інтернет-трафік. Інтернет 24 65 рублів на добу 10 рублів відсутня до 1 Мбіт / сек Можливість необмеженого використання Інтернет трафіку протягом доби Економний інтернет 195 рублів на місяць безкоштовно відсутній до 384 Кбіт / сек Якщо в день списання щомісячного платежу на рахунку абонента сума менше 195 рублів, то плата не списується, надання послуг за умовами тарифу призупиняється, тарифікація трафіку відбувається помегабайтно: 1 рубль 95 копійок за 1 Мб

- «За нашою оцінкою, на ринку мобільного ШПД Волгоградської області« Мегафон »належить найбільша частка за кількістю користувачів і обсягами споживаного трафіку. Сьогодні середнє споживання мобільного інтернету в нашій мережі на користувача становить 3-5 гігабайт трафіку в місяць. Частки, якщо Ви користуєтесь інтернет через модеми і смартфони, практично рівні. Кількість користувачів смартфонів активно зростає, і цей тренд, ймовірно, буде зберігатися в 2013 році », - розповів Telekomza.ru директор Волгоградського відділення компанії« Мегафон »Кирило Давидов.

МТС

Компанія МТС вийшла на ринок Волгоградської області в 2004 році. За даними прес-служби МТС на Півдні, на сьогоднішній день послуги компанії доступні більш 80% населення регіону. При цьому, Волгоград охоплений мережею 3G на 100%. У минулому році оператор перевів всі базові станції на технологію HSPA з підтримкою швидкості до 21 Мбіт / сек. Крім мобільних мереж зв'язку МТС також розвиває в регіоні і фіксовані мережі ШПД.

МТС у Волгоградській області також і як і інші колеги «по цеху» розділяє опції на види гаджетів. І, знову ж таки, підключити будь-яку з послуг можна на будь-який пристрій з SIM-картою. Але цей оператор відрізняється однією цікавою особливістю - він пропонує опцію з дійсно безлімітним трафіком без обмежень по швидкості незалежно від кількості споживаних мегабайт. За 600 рублів на місяць абонент може викачувати будь-яку кількість даних на максимально можливої ​​в мережі швидкості.

За 600 рублів на місяць абонент може викачувати будь-яку кількість даних на максимально можливої ​​в мережі швидкості

ОпціяАбонентська платаПідключенняПоріг трафіку на максимальній швидкостіШвидкість понад порогаПриміткиМІНІБ

10 рублів на добу (300 рублів за 30 днів) 10 рублів 5 Мб на добу до 32 Кбіт / сек Тарифна опція «МІНІБ» взаємовиключних з опціями «Інтернет +», « Інтернет-оптимізація »,« Безлімітний нічний Інтернет »,« Безлімітний Інтернет »,« Інтернет за копійки »,« Безлімітний Інтернет RED Energy »,« Інтернет-пакет 200 Мб »,« Інтернет-пакет 300 Мб »,« Інтернет-пакет 450 Мб »,« Інтернет-пакет 900 Мб », Real IPі усіма їхніми модифікаціями. БІТ 89 рублів на місяць безкоштовно 50 Мб на добу до 64 Кбіт / сек Обмежено надання послуг файлообмінних мереж. У момент підключення тарифної опції списується плата за підключення, що дорівнює розміру щомісячної плати (щомісячна плата за перший місяць не списується), далі кожен місяць в день, який відповідає даті підключення опції, незалежно від кількості коштів на рахунку списується щомісячна плата. Суперб 199 рублів на місяць безкоштовно 100 Мб на добу до 128 Кбіт / сек Обмежено надання послуг файлообмінних мереж. У момент підключення тарифної опції списується плата за підключення, що дорівнює розміру щомісячної плати (щомісячна плата за перший місяць не списується), далі кожен місяць в день, який відповідає даті підключення опції, незалежно від кількості коштів на рахунку списується щомісячна плата. МТС Планшет 300 рублів на місяць 10 рублів 2 Гб до 64 Кбіт / сек У опцію включена послуга «Мобільне ТБ». Перегляд телеканалів не тарифікується. Інтернет-Mini 200 рублів на місяць (для ТП «Бізнес Коннект» - 150 рублів) безкоштовно 2 Гб до 64 Кбіт / сек Плата за підключення в розмірі щомісячної плати списується в момент підключення. Далі з наступного місяця списується щомісячна плата, щомісяця (в повному обсязі) в день, який відповідає даті підключення тарифної опції. Послуга несумісна з іншими опціями, які надають знижку на інтернет-трафік Інтернет-Maxi 300 рублів на місяць (для ТП «Бізнес Коннект» - 250 рублів) безкоштовно 6 Гб до 64 Кбіт / сек Плата за підключення в розмірі щомісячної плати списується в момент підключення. Далі з наступного місяця списується щомісячна плата, щомісяця (в повному обсязі) в день, який відповідає даті підключення тарифної опції. Послуга несумісна з іншими опціями, які надають знижку на інтернет-трафік Інтернет-Super 400 рублів на місяць (для ТП «Бізнес Коннект» - 350 рублів) безкоштовно 20 Гб до 64 Кбіт / сек Плата за підключення в розмірі щомісячної плати списується в момент підключення. Далі з наступного місяця списується щомісячна плата, щомісяця (в повному обсязі) в день, який відповідає даті підключення тарифної опції. Послуга несумісна з іншими опціями, які надають знижку на інтернет-трафік Інтернет-VIP 600 рублів на місяць (для ТП «Бізнес Коннект» - 550 рублів) безкоштовно відсутня максимально можлива Плата за підключення в розмірі щомісячної плати списується в момент підключення. Далі з наступного місяця списується щомісячна плата, щомісяця (в повному обсязі) в день, який відповідає даті підключення тарифної опції. Послуга несумісна з іншими опціями, які надають знижку на інтернет-трафік Безліміт на день 25 рублів на добу (750 рублів за 30 днів) 50 рублів 250 Мб на добу до 64 Кбіт / сек Послуга несумісна з іншими опціями, які надають знижку на інтернет-трафік

- «Наші абоненти у Волгоградській області частіше користуються послугами передачі даних за допомогою мобільних телефонів. На сьогоднішній день більше 25% абонентів в регіоні користуються послугами мобільного інтернету за допомогою смартфона. В середньому один абонент, який використовує безлімітні інтернет-опції, споживає близько 30 ГБ трафіку в мережах 3G щомісяця. За останній рік загальний обсяг трафіку, що передається в мережах МТС регіону, збільшився більш ніж в 2 рази », - поділилися спостереженнями в прес-службі МТС.

Ростелеком

Офіційно мобільний бізнес під брендом «Ростелеком» у Волгоградській області з'явився порівняно недавно - в 2011 році. До цього абоненти користувалися послугами стільникового зв'язку компанії «Смартс» (в числі акціонерів якої був «Ростелеком»). Правда зі зміною власника, для користувачів смартфонів безлімітний мобільний інтернет став недоступний (за винятком архівних тарифів від «Смартс»). До того ж на даний момент в мережі GSM передача даних можлива тільки в стандарті GPRS / EDGE. Відповідно, швидкість доступу не може перевищити 384 Кбіт / сек в ідеальних умовах. Мережі UMTS в Волгоградському «Ростелекомі» поки немає, але її поява очікується в цьому році.

Поки ж консолідація «Волгоград-GSM» і «Ростелекома» дозволила абонентам отримати знижені тарифи в національному роумінгу і нову лінійку тарифних планів.

- «Консолідація ЗАТ« Волгоград-GSM »під брендом дала суттєвий позитивний ефект для нашої роботи на ринку Волгоградської області. Наявність широкої і розгалуженої мережі зв'язку,
як у «Ростелеком», так і у ЗАТ «Волгоград-GSM» дозволила розширити наше спільне присутність на ринку, запропонувати користувачам більш широкий спектр послуг, довести послуги до більш віддалених користувачів, скоротило час реагування на вимоги та побажання клієнтів. Консолідація дозволила так само більш щільно взаємодіяти з державними структурами, корпоративним сектором і надасть в майбутньому істотний вплив на ринок мультисервісних послуг Волгоградської області в цілому », - пояснила провідний спеціаліст Департаменту зовнішніх комунікацій макрорегіонального філії« Південь »ВАТ« Ростелеком »Ірина Ланцева.

Але у оператора все-таки є безлімітне пропозицію для мобільних любителів швидких швидкостей. Тільки не від себе, а від дочірнього «Скайлінк» в стандарті CDMA2000 за технологією EV-DO Rev.A, де максимальна швидкість в ідеальних умовах становить максимум 3,1 Мбіт / сек (в реальності менше). Складається воно з тарифного плану «Інтернет без меж». Окремих безлімітних опцій для веб-серфінгу по всьому інтернету у компанії немає.

Окремих безлімітних опцій для веб-серфінгу по всьому інтернету у компанії немає

ОпціяАбонентська платаПідключенняПоріг трафіку на максимальній швидкостіШвидкість понад порогаПриміткиІнтернет без меж

550 рублів 90 рублів за RUIM-карту 30 Гб з 8:00 до 23:59:59 до 64 Кбіт / сек (вночі на максимально можливій швидкості) Окремих безлімітних опцій не надає

За словами представника "Ростелекома", компанія займає на ринку стільникового зв'язку частку в 16%. Абоненти оператора переважно користуються мобільним інтернетом за допомогою мобільних браузерів в смартфонах.

Pronto

У Волгоградській області з 2011 року діє ще один оператор під брендом Pronto. Від «великої четвірки» він відрізняється не тільки своєю «регіональністю», а й моделлю надання послуг. Це MVNO, тобто віртуальний оператор, який використовує інфраструктуру колишнього «Смартс», який продав бізнес в Волгограді «Ростелекому». Примітно, що у напівдержавного оператора мережу UMTS офіційно не запущена, однак віртуальний партнер активно пропонує абонентам послуги безлімітного мобільного інтернету з використанням технології HSDPA. Для користувачів смартфонів пропонується безлімітний опція за 200 рублів на місяць на максимально можливій швидкості без обмежень по кількості трафіку. А для власників планшетів існує окремий тариф без надання голосового зв'язку за 422 рубля 86 копійок.

#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.