Навигация
Реклама
Реклама

Київстар 3g тарифи інтернет в Україні

  1. На якій швидкості працює Інтернет від Київстар?
  2. Які тарифи Київстар доступні?
  3. Як поповнити рахунок?
  4. Модеми для оператора Київстар

SIM-пара є додатковим джерелом економії SIM-пара є додатковим джерелом економії. Ви платите за один тариф, а користуйтеся Інтернетом з двох пристроїв. Тариф передбачає наявність відразу двох SIM карт. Одну з них можна використовувати в своєму телефоні, а другу - в будь-якому модемі, роутере або іншому GSM обладнанні на Ваш вибір.

Національний GSM оператор Київстар працює в Україні з 1997 року. Цей період ознаменувався для компанії активним розвитком, впровадженням інноваційних технологій і розширенням мережі базових станцій. Сьогодні оператор має найбільшу в Україні покриття - близько 99% країни, а число абонентів перевищує 27 мільйонів. З 2015 року Київстар запустив послугу "3G Інтернет". Вже з травня 2018 роки для користувачів за наявності з'єднання з Супершвидка "4G Інтернету"

На якій швидкості працює Інтернет від Київстар?

Поряд зі звичним 3G Інтернетом, оператор Київстар пропонує абонентам надійний доступ до Мережі через використання технологій четвертого покоління. Так 4G забезпечить Вам швидкість з'єднання до 150 Мбіт / с! Ви зможете з комфортом сотреть відео, грати в онлайн-ігри, обмінюватися з друзями файлами великого розміру.

Які тарифи Київстар доступні?

Абонентам Київстар доступні тарифи 4G / 3G Інтернету на контрактній основі і за передоплатою. У передплачені входить певний Інтернет-трафік, розрахований на місяць. Також в них включені додаткові послуги - безкоштовні СМС, хвилини і т.п. Крім того, в декількох тарифах соціальні мережі не тарифікуються. Значить, Ви можете вільно спілкуватися з друзями і близькими, не замислюючись про витрачений трафік!

Щомісяця кожен користувач інтернету витрачає, в середньому, 30 гігабайт трафіку. Давайте подивимося, на що вам вистачить 30 гігабайт і скільки це буде коштувати при підключенні до різних 4G / 3G операторам України.

Як поповнити рахунок?

Збільшити баланс на рахунку Ви можете одним з таких способів: через термінал самообслуговування, перекладом з банківської картки або за допомогою звичайної картки поповнення.

Модеми для оператора Київстар

Вибір ідеального модему для Київстар не відніме багато часу і сил. Все просто: Вам підійде будь-яка модель, яка працює в стандарті GSM. модем Київстар може стати для Вас багатофункціональної, бажаною покупкою, а головне вигідною.

Цей та інші модеми для Київстар Ви можете купити на сайті 3G Star або зв'язавшись з нами за контактним телефоном 0 (800) 210-295 . Якщо у Вас виникнуть питання по 4G / 3G обладнання - звертайтеся, будемо раді!

На якій швидкості працює Інтернет від Київстар?
Які тарифи Київстар доступні?
Як поповнити рахунок?
Які тарифи Київстар доступні?
Як поповнити рахунок?
#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.