Навигация
Реклама
Реклама

Руслан Машрапов: Сергію Безрукову і Лі Мін Хо ми пропонуємо ролі другого плану

ми писали   раніше   , Що Лі Мін Хо і Сергій Безруков зіграють в киргизcком ки але «Я - це ти»

ми писали раніше , Що Лі Мін Хо і Сергій Безруков зіграють в киргизcком ки але «Я - це ти». Режисер фільму Руслан Машрапов підтвердив слух, але заявив, що Сергію Безрукову і Лі Мін Хо пропонуються лише ролі другого плану в фільмі. Головними героями картини стануть Киргизстанські актори.

30 листопада р ежіссёр фільму Руслан Машрапов розповів K-News про знімається картині.

Чи дійсно у Вашому фільмі зніматимуться Сергій Безруков і Лі Мін Хо?

Зараз не можна стверджувати, що саме ці актори знімуться в моєму фільмі. На сьогоднішній день про участь їх в картині тільки ведуться переговори. Пропозиція вже зроблено, відмови не було. Сергій Безруков бере за один день зйомок від 7 до 10 тисяч доларів. З нашим бюджетом ми можемо собі це дозволити, але виникає питання і про те, наскільки він може підійти до заданої ролі. Участь Сергія Безрукова і Лі Мін Хо в картині не потрібно сприймати нашому глядачеві, як щось унікальне. Існує ще безліч інших хороших акторів, яких ми, можливо, віддамо перевагу.

Які ролі збираються зіграти Сергій Безруков і Лі Мін Хо?

Цим акторам пропонуються ролі міжнародних агентів «Інтерполу». Вони братимуть участь в затриманні міжнародного злочинного угруповання, яке незаконно викрадає людей і продає їх на органи. Головні ролі у фільмі зіграють Киргизстанські актори.

Як і де будуть проходити зйомки картини?

Насправді фільм вже знятий приблизно на 20%. Зйомки проходили в Оші, на Іссик-Кулі і в Бішкеку. Тепер 4 грудня наша команда вилетить для міжнародних зйомок в Малайзію, щоб зняти фінальну сцену фільму - затримання злочинного угруповання. Після ми відправимося в Москву, де також будуть зняті деякі епізоди фільму.

Що Ви очікуєте від картини?

Закінчити фільм плануємо до кінця 2013 року. Розраховую зняти картину, відповідну закордонному, зокрема, російського рівня і робити прокати не тільки в Киргизстані, а й в інших країнах.

JaneAir @ Showasia.ru

© knews.kg

Чи дійсно у Вашому фільмі зніматимуться Сергій Безруков і Лі Мін Хо?
Які ролі збираються зіграти Сергій Безруков і Лі Мін Хо?
Як і де будуть проходити зйомки картини?
Що Ви очікуєте від картини?
#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.