Навигация
Реклама
Реклама

Сергій Безруков вперше вийшов у світ з новою подругою Ганною Матисон

Минулого вечора в Санкт-Петербурзі Сергій Безруков і його нова муза Анна Матисон представили картину «Чумацький шлях»: актор і режисер вийшли разом на сцену Міжнародного форуму «КІНО ЕКСПО» -2015. Фільм вийде на екрани в новорічні свята (його прем'єра в кінотеатрах призначена на 1 січня 2016 року), але вже зараз Сергій і Ганна зустрілися з майбутніми глядачами і прокатниками і розповіли про свою спільну роботу. Минулого вечора в Санкт-Петербурзі Сергій Безруков і його нова муза Анна Матисон представили картину «Чумацький шлях»: актор і режисер вийшли разом на сцену Міжнародного форуму «КІНО ЕКСПО» -2015

Інтерес до нового фільму цілком зрозумілий: крім того, що його творці обіцяють нам легку і веселу новорічну комедію, інтригу підігріває той факт, що саме на зйомках «Чумацького шляху» відносини Безрукова і Матисон з робочих перейшли на інший, більш неформальний рівень. Чутки про те, що між 41-річним актором і 31-річною Ганною розгорівся роман, з'явилися ще на початку літа, коли папараці сфотографували їх на вулиці, при цьому пара трималася за руки. Однак до сих пір Сергій і Анна не з'являлися разом на публічних заходах, і презентація фільму на «КІНО ЕКСПО» стала першим офіційним виходом пари в світло.

Однак до сих пір Сергій і Анна не з'являлися разом на публічних заходах, і презентація фільму на «КІНО ЕКСПО» стала першим офіційним виходом пари в світло

Після презентації Анна і Сергій зустрілися з журналістами, однак говорили тільки про новий фільм, підкреслено уникаючи особистих тем. Покинула пара будівлю "Ленекспо" разом.

Покинула пара будівлю Ленекспо разом

Нагадаємо, нещодавно Ірина Безрукова дала інтерв'ю, в якому розставила всі крапки над «i» і зізналася: вони з Сергієм дійсно розлучилися.

- Я дала йому можливість почати життя з чистого аркуша, - зізналася 50-річна актриса.

Безруков в своєму «Інстаграме» так само написав кілька слів про розлучення з Іриною.

- Не хвилюйтеся, я продовжую допомагати їй і підтримувати!))) Це наш з нею вибір! Побажайте нам краще удачі і щастя !!!! - написав Безруков. - Не судіть, і не судимі будете! Будь ласка! Судити дуже просто! Головне залишатися людьми в будь-яких ситуаціях!

Як розповіли «Комсомолці» друзі Сергія та Ірини, актор з'їхав з пентхауса Безрукових, залишивши його Ірині, і зараз тимчасово живе в квартирі одного, який поїхав за кордон. Ірина ж після цього вирішила повернутися на телебачення: на каналі «360» вона веде програму «Розмова з Іриною Безрукова». Першим гостем передачі став її колишній чоловік Сергій Безруков: в фіналі програми Ірина дала йому конверт, з якого він витягнув чистий аркуш - цей символічний жест, мабуть, означав, що актриса дає чоловікові свободу.

Першим гостем передачі став її колишній чоловік Сергій Безруков: в фіналі програми Ірина дала йому конверт, з якого він витягнув чистий аркуш - цей символічний жест, мабуть, означав, що актриса дає чоловікові свободу

Нова обраниця артиста - уродженка Іркутська, Анна Матисон виросла в родині відомої іркутської журналістки. Зв'язки матері допомогли їй потрапити на місцеве телебачення і в короткий термін зробити успішну кар'єру тележурналіста і продюсера. Потім Анна переїхала в Москву, де вона продовжила роботу в кіно. З Сергієм Безруковим Матисон познайомилася ще в 2011 році під час зйомок новорічної комедії «Ялинки-2» - Анна писала сценарій фільму. Але саме робота над картиною «Чумацький шлях» зблизила пару - в лютому і березні вони виїжджали разом на Байкал, зйомки проходили на острові Ольхон. Дружина Безрукова Ірина в цей час переживала важку втрату - 14 березня раптово помер її єдиний син, 25-річний Андрій Ліванов.

- Обов'язково поїдьте на Байкал, Ольхон подивіться! - закликав Безруков зі сцени "КІНО ЕКСПО". - Це казка, в якій треба побувати хоча б один раз.

Сірої Безруков рекомендує з'їздити на Ольхон!

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

Чому Сергій Безруков пішов від дружини

Друзі актора запевняють: він зустрів нове кохання, але поки не зважився на розлучення з Іриною

Сергій та Ірина Безрукови вважалися однією з найкрасивіших пар російського кіно. Їх шлюб тривав 15 років, однак недавно Ірина зізналася: вони з Сергієм вирішили розлучитися і більше не живуть разом. Ми поговорили з близькими друзями подружжя, щоб зрозуміти, що ж стало причиною розриву ( подробиці ).

Чумацький шлях - Трейлер (2016). Офіційний трейлер фільму Чумацький шлях (2015) Сергій Безруков, Марина Александрова

#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.