Навигация
Реклама
Реклама

Де Білл Гейтс тримає свої гроші?

Що ви будете робити з вашими грошима, коли ви один з найбагатших людей в світі? Білл Гейтс накопичив стан більше $ 80 млрд на сьогоднішній день. Велику частину він заробив як один із засновників корпорації Microsoft, де він був генеральним директором, головою і головним архітектором програмного забезпечення. По суті, Гейтс був найбільшим акціонером Microsoft до травня 2014 року.

І де ж мільярдер ховає частину своїх грошей?

Акції

Завдяки стратегічним продажу акцій Microsoft Гейтс «добув» більшу частину свого поточного багатства. До слова, зараз частка Гейтса в Microsoft складає лише близько двадцяти відсотків. Більшість фінансових активів Гейтса - це інвестиції в корпорації, керовані Cascade Investments і LLC. Хоча перша вельми скритна, деяку інформацію можна почерпнути з її декларації про доходи.

Інвестпортфель Гейтса, завдяки Cascade, звичайно, добре диверсифікований, там є активи, починаючи з більш $ 2 млрд в Republic Services, компанії з управління відходами, близько 680 мільйонів доларів у франшизі автосалону AutoNation. Ще майже $ 2 млрд «приховано» в Ecolab, яка виробляє миючі засоби. Крім того, Cascade володіє майже 50% акцій Four Seasons Hotels, більше 10% канадського National Railway, близько 7% Arcos Dorados, найбільша франчайзі Макдональдс і великий шматок виробника тракторів John Deere.

Нещодавно Гейтс заснував BGc3 (Bill Gates Catalyst 3), мозковий центр і венчурний капітал, який використовує засоби для науково-технічних послуг, промислових досліджень і для досліджень для боротьби з бідністю.

Нерухомість

Є у Білла і вкладення в нерухомість, безумовно, а крім того у нього є свій приватний острів.

Будинок Білла Гейтса Xanadu 2.0 - це місце, де можна похвалитися більш 66 тис. Квадратних футів і приблизно 500 метрів приватного пляжу на озері Вашингтон. У маєтку є всі останні технологічні гаджети, шість кухонь, двадцять чотири ванні кімнати і шість камінів. Майже кожне приміщення управляється комп'ютером, в тому числі автоматичний світло і музика, які слідують за вами із кімнати в кімнату. У 2009 році був зареєстрований податок на нерухомість - $ 1.063.000 на загальну оціночну вартість $ 147.500.000 - і це з поправкою на те, що ринкова вартість сьогодні може бути набагато більше.

Йдемо далі. У 2013 році Білл Гейтс придбав особняк в Веллінгтоні, штат Флорида, за $ 8,7 млн. У будинку є великі кінні загони, де двадцять лощадей. Сім'я Гейтс використовує будинок, коли їхня дочка Дженніфер тренується до стрибків - вона готується до успішної кар'єри наїзниці.

З чуток, у Гейтса також є Grand Bogue Caye, це острів на 314 акрів біля узбережжя Белізу в Центральній Америці - найбільший острів в цій країні. Grand Bogue Caye - це своєрідний будинок з пляжем, щоб спостерігати за багатою морський життям і займатися дайвінгом. Повідомляється, що Гейтс купив острів за $ 25 млн.

Літаки і автомобілі

Є у Білла власний приватний літак - Bombardier BD 700 Global Express. Це корпоративний літак для наддалеких польотів, ймовірно, коштує близько $ 45 млн. Завдяки членства в NetJets, Гейтс також володіє часткою в Boeing Business Jet. Гейтс використовує свої приватні літаки регулярно, в основному для роботи його благодійного фонду - The Bill & Melinda Gates Foundation.

Гейтс використовує свої приватні літаки регулярно, в основному для роботи його благодійного фонду - The Bill & Melinda Gates Foundation

Білл також любить химерні автомобілі - у нього є ряд Porsche. А це, за деякими даними, кабріолет 1999 Porsche 911 Carerra, 930 Turbo, який він купив на перші гроші від Microsoft, і рідкісний 1 988 959 Coupe, яких всього 337 в світі. Він любить їздити по місту в «нормальному» Mercedes, а також їздить на мінівені на відпочинок з сім'єю.

Колекціонування

Хоча це, безумовно, вже досягнення - володіти хоча б одним активом - нерухомість, раритетні автомобілі - але ще ж можна купувати дорогоцінні, незамінні і неповторні предмети колекціонування. І тут Білл Гейтс, звичайно, накопичив досить значну колекцію.

У 1994 році він купив знамениту рукопис Леонардо да Вінчі на аукціоні за $ 30,8 млн. Ця робота, відома як Codex Leicester, доводить багато наукових відкриттів і спостереження, які зробив і записав да Вінчі. Гейтс одного разу сказав: "Так, я відчуваю, що мені дуже пощастило, що у мене є ноутбук. Насправді, я пам'ятаю, як одного разу вночі розповідав своїй дружині Мелінді, що збираюся купити ноутбук. Вона не думала, що це прям така велика справа. Я сказав, немає, це досить особливий ноутбук; це Кодекс Лестера, один з ноутбуків Леонардо да Вінчі ".

У 1998 році Гейтс придбав картину Lost on The Grand Banks видного американського художника Уінслоу Хомер за $ 36 млн. Потім в 1999 році придбав Polo Crowd Джорджа Беллоу на аукціоні за $ 28 млн. Серед його великої колекції творів мистецтва є ще робота Фредеріка Чайльд Гассама Room of Flowers , куплена за $ 20 млн, The Nursery Вільяма Меррітта за $ 10 млн і Distant Thunder Ендрю Віза за $ 7 млн.

філантропія

Для одного з найбагатших людей в світі поділитися активами - гідна причина ставити в вершині списку Білла Гейтса. The Bill & Melinda Gates Foundation в даний час є найбільшим благодійним фондом в світі. У 2012 річний звіт Фонду повідомив про активи майже в $ 32 млрд - більше $ 2 млрд з яких були подаровані самим Біллом Гейтсом. Він також закликав колег-мільярдерів пожертвувати великі суми на благодійність.

Для Білла Гейтса інвестування в диверсифікований портфель фінансових активів, нерухомість і предмети колекціонування гарантує, що його багатство буде зростати. Але крім цього його благодійна місія - жертвувати більшу частину свого багатства - гідний приклад того, як можна зробити світ кращим і, може бути, це і є його найбільше спадщина.

Що ви будете робити з вашими грошима, коли ви один з найбагатших людей в світі?
І де ж мільярдер ховає частину своїх грошей?
#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.