Навигация
Реклама
Реклама

Споруда нерухомості в Рідженсі Парку: «мега палац» за £ 200 мільйонів

Риджентс-Парк незабаром стане будинком для "мега-палацу" вартістю в 200 мільйонів фунтів. Ця нерухомість в Лондоні буде належати королівської сім'ї Катару.
Шейха Шейха Моза бінт Насер аль-Міснед (Mozah bint Nasser al Missned) планує перетворити 1, 2 і 3 Корнуолл-тераси, охочіше в Риджентс-Парк, в пишний сімейний будинок в Лондоні, і після завершення особняка, очікується, що він стане найдорожчою приватною резиденцією.

Дружина колишнього еміра Катару придбала в минулому році ці таунхауси, що знаходяться в списку нерухомості вищого класу, за ціною, що перевищує 120 мільйонів фунтів. Вона планує створити на їх основі особняк площею 30 000 квадратних футів, з тринадцятьма спальнями.

Заявка на перепланування, подана до Ради міста Вестмінстер, демонструє плани розкішного сімейного будинку, що має басейни з підігрівом для плавання, салон краси і курильню.

Документи включають в себе плани нижнього поверху з крилом для персоналу, а також ландшафтного саду, який може бути трансформований в танцювальний зал на відкритому повітрі.

У планах нової нерухомості в Лондоні також приділено місце двом внутрішнім ліфтів, для переміщення членів сім'ї між поверхами, центру розваг і бібліотеці.

Королівські діти зможуть грати на виділеному їм поверсі, розташованому під дахом будівлі. Вільні приміщення для гостей, також, як і їдальня на 16 місць, гарантують стильний приймемо друзів і родичів.

Кожен аспект резиденції, як повідомляється, продумав до найменших деталей, включаючи специфікацію ідеальної температури для різних місць в будинку.

Передбачається, що цей особняк буде служити в якості бази в Лондоні для дітей та гостей Шейхи, включаючи чинного еміра, Шейха Тамім бін Хамад аль Тані (Tamim bin Hamad Al Thani).

Сімейство Аль Тані, правляча в Катарі з середини дев'ятнадцятого століття, має давній інтерес в придбанні власності на правах оренди.

Дана нерухомість в Лондоні, що відноситься до періоду Регентства, була побудована в 1820-х роках архітектором Децімусом Бартоном (Decimus Burton), учнем архітектора Джона Неша (John Nash) спроектував Букінгемський палац і Королівський павільйон в Брайтоні.

Один з будинків раніше служив в якості офіційної резиденції Представництва високого комісара Нової Зеландії в 1955 році, і згодом цей відомий будинок в Лондоні став місцем збору хіпі, які були розсіяні, коли в 2008 році було вироблено основне переобладнання будівлі.

Представлені в раду плани описують основну перебудову внутрішніх житлових приміщень, і великого гаража, здатного вмістити парк лімузинів.

До складу придбань Катарський королів вже входить різна нерухомість в Лондоні, включаючи і культовий хмарочос Shard, а також магазин Харродз в Найтсбріджі.Купити пентхаус в Лондоні зі списку 60 мільйонів плюс
Росіяни в паніці скуповують будинки в Лондоні
Найдорожча нерухомість Лондона - ТОП10 продажів
#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.