Навигация
Реклама
Реклама

Організатори фестивалю Because of the Beatles в Алтайському краї розкрили склад учасників

23 травня 2018 р 15:35

Музичний фестиваль Because of the Beatles пройде в Алтайському краї на території турзони «Бірюзова Катунь» в п'ятий раз. Цього року захід проведуть 7 липня.

Організатори фестивалю приготували сюрприз для шанувальників гарної музики - на фестивалі виступить симфонічний оркестр Державної філармонії Алтайського краю. У його виконанні глядачі почують сюїту з дванадцяти пісень групи Beatles. Крім того, на сцену вийде чоловічий вокальний ансамбль під керівництвом Олександра Афанасьєва. Під акомпанемент оркестру ансамбль виконає пісні ліверпульської четвірки.

На фестивалі Because of the Beatles зіграють групи: «Ми», Paramaribo, Red Rollers з Барнаула, «Ракети» з Новосибірська, Palm Beash 04 з Горно-Алтайська, La suerte band з Омська. На майданчику біля пам'ятника Джону Леннону виступлять Сергій Лазорін і Ігор Наумов, група «Лаки Грінгос». Хедлайнером фестивалю стане група Father McKenzie з Ростова-на-Дону. Музиканти виконують тільки пісні групи Beatles і її учасників. У 2017 році група дала десять концертів на батьківщині Beatles, в Ліверпулі, в рамках фестивалю International Beatleweek, розповіли в.

Вхід на фестиваль вільний. Проїзд на територію «Бірюзовій Катуні» з боку Алтайського краю безкоштовний.

Довідка: Музичний фестиваль Because of the Beatles включений в Національний календар подій і Подієвий календар Алтайського краю. У минулому році фестиваль посів третє місце в фіналі регіонального конкурсу Національної премії в області подієвого туризму Russian Event Awards Сибірського і Далекосхідного федеральних округів.

Музичний фестиваль Because of the Beatles в Алтайському краї проводять з 2014 року, коли на «Бірюзовій Катуні» встановили перший в світі мармуровий пам'ятник Джону Леннону.

Через два роки недалеко від пам'ятника з'явилися знамениті круглі окуляри Леннона і картина «Суничні галявини. Джон Леннон". Майданчик з арт-об'єктами на території «Бірюзовій Катуні» отримала назву «Бітлз-ленд» і стала одним з улюблених місць туристів.


Майданчик з арт-об'єктами на території «Бірюзовій Катуні» отримала назву «Бітлз-ленд» і стала одним з улюблених місць туристів

Посилання по темі:

Сім проектів Алтайського краю стали фіналістами Національної премії в області подієвого туризму Russian Event Awards

Триб'ют групи The Beatles: «Ми в захваті від дня, проведеного в Алтайському краї»

В Алтайському краї відбудеться музичний фестиваль, присвячений групі "Бітлз"

Фестиваль Because of the Beatles в Алтайському краї увійшов в Національний календар подій

Шанувальників групи «Бітлз» запрошують в Алтайський край на музичний фестиваль

У столиці Алтайського краю виконають пісні «Бітлз»

Сьогодні, 15 серпня, на «Бірюзовій Катуні» в Алтайському краї пройде фестиваль музики гурту «Бітлз»

Марія Арбатова: «Туристичні об'єкти Алтайського краю розвиваються з неймовірною швидкістю»

«Катунь 24»: В Алтайському краї встановили унікальний пам'ятник Джону Леннону

Пам'ятник Джону Леннону і художню галерею відкриють в Алтайському краї

#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.