Навигация
Реклама
Реклама

Як зупинити короткозорість у дитини: обстеження зору у дітей в Європі

Як зупинити короткозорість у дитини: обстеження зору у дітей в Європі

15 травня 2015 р.

Просте обстеження 6 льотного дитини дозволить спрогнозувати потребу в окулярах в підлітковому віці.

Короткозорість (або міопія) - стан, при якому далеко розташовані об'єкти здаються розмитими. За деякими оцінками, кожна четверта людина на Землі - короткозорий. І число людей страждають цим захворюванням неухильно зростає. Цей факт наштовхнув учених на пошук кошти прогнозування міопії в ранньому віці, щоб мати можливість планувати подальше обстеження і вчасно почати лікування і корекцію зору.

Протягом 20 років в дослідженні взяло участь понад 4500 дітей у віці 6-11 років. Подальше спостереження виявило, що у 414 дітей у віці 7-13 років виникла міопія. Провівши аналіз, вчені прийшли до висновку, що головним симптомом ймовірного погіршення зору стало порушення рефракції ока у дітей, викликане зміною темпу зростання очного яблука. Було встановлено, що діти, у яких спостерігалася невелика далекозорість, схильні до набагато меншому ризику короткозорості, ніж діти з нормальним зором у віці 6 років.

Було встановлено, що діти, у яких спостерігалася невелика далекозорість, схильні до набагато меншому ризику короткозорості, ніж діти з нормальним зором у віці 6 років

Рефракція - заломлююча здатність оптичної системи очі. Види порушення рефракції: аметропия (міопія, або короткозорість; гиперметропия, або далекозорість), астигматизм.

Вчені пояснюють це тим, що зростання очного яблука триває до тих пір, поки воно не досягне параметрів, ідеальних для чіткого зору. При короткозорості очей продовжує рости довше покладеного терміну і, замість правильної округлої форми, приймає обриси «оливки», що веде до расфокусировке зору і падіння променя світла перед сітківкою. Тому, якщо у віці 6-7 років швидкість зростання очі підвищена, ризик отримати неправильну форму очного яблука більше.

В ході дослідження вчені вивчали і вплив зовнішніх чинників: читання, перегляд телевізора, робота за комп'ютером. З'ясувалося, що перераховані чинники не роблять істотного впливу на якість зору у дітей і підлітків, що мають далекозорість в дитячому віці. Надалі вчені збираються продовжити дослідження, щоб визначити причину зміни зростання очі. Планується вивчити теорію австралійських дослідників про вплив нестачі сонячного світла і дофаміну на збільшення ризику короткозорості.

Для підтримки здоров'я очей в будь-якому віці досить отримувати якісне і повноцінне харчування, проводити більше часу на свіжому повітрі, а також проходити регулярне обстеження і сучасне лікування у досвідчених європейських лікарів.

поєднати сімейний відпочинок на морі і проходження офтальмологічної діагностики компанія « Лікування за кордоном »Пропонує в Грецькому медичному центрі «Інтербалкан» , Який розташований в місті Салоніки, курортному півострові Халкідікі, знаменитому своїми пляжами. Море в передмісті чисте, прозоре, багато пляжів відзначені «Голубими прапорами» Європейського Союзу за чистоту.

Орієнтовна вартість офтальмологічного Check-up - 170 євро.

Детальніше про наші послуги по організації обстеження в клініках Європи ви можете прочитати на нашому сайті або зв'язавшись з нашими лікарями-консультантами.

Сподобалася стаття? поділіться:

Сподобалася стаття?
#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.