Навигация
Реклама
Реклама

Чому ціна авіаквитка на сайті авіакомпанії дорожче ніж на інших сайтах?

  1. Чому це відбувається?
  2. А що ж з рейсами, яких немає на сайті авіакомпанії?

Якщо ви коли-небудь порівнюють ціни на квитки на різних сайтах, то помічали, що в 99% випадків вони скрізь різні. І нерідко буває так, що на сайті самої авіакомпанії вони дорожче або, що ще більш дивно, такого рейсу немає.

Чому це відбувається?

Для початку розберемося з першим випадком, коли ціна авіаквитка у агента нижче, ніж на сайті авіакомпанії.

Всі квитки бронюються через одну з глобальних систем бронювання (GDS), найпопулярніші Amadeus і Galileo.

Всі квитки бронюються через одну з глобальних систем бронювання (GDS), найпопулярніші Amadeus і Galileo

З одного боку авіакомпанії вивантажують в систему інформацію про рейсах і тарифах. З іншого працюють консолідатори - оптові продавці авіаквитків.

Як і в будь-якому іншому бізнесі, оптові закупівлі набагато дешевше роздрібних. Виробники намагаються залучити якомога більше великих оптовиків і для цього пропонують їм спеціальні ціни, знижки та інші умови.

Теж саме відбувається і в авіаіндустрії. Великим консолідаторами авіакомпанії продають квитки дешевше, по конфіденційним тарифами або платять високу комісію.

Далі все залежить від політики самого консолидатора або агента. Він може встановити ціну вище ніж у авіакомпанії, таку ж або нижче.

А що ж з рейсами, яких немає на сайті авіакомпанії?

Як ми вже писали вище, авіаквитки бронюють через глобальну систему бронювання. Працювати з нею не просто, це величезна база даних з інформацією про тарифи всіх авіакомпаній світу (крім деяких бюджетних ).

Знайти прямий рейс не проблема, а ось з пересадкою потрібно збирати по крупицях. Один сегмент перельоту, як правило, на рейсі одній авіакомпанії, інший на інший. Можливість зістикувати тарифи і об'єднати їх в один авіаквиток залежить від угоди між перевізниками.

Наприклад, рейси Аерофлоту можна легко стикувати з усіма авіакомпаніями альянсу SkyTeam, тридцятьма партнерами по код-шерінгову угоду і з безліччю партнерів по інтерлайн-угодами.

Кожна авіакомпанія або агентство налаштовує систему самостійно, від того як вона її налаштує і залежить різноманітність рейсів, яке ви бачите на екрані.

Нерідко на сайті авіакомпанії відображаються тільки рейси, що виконуються самою авіакомпанією, а рейсів по код-шеріноговому або інтерлайн угоди немає.

Хочете підібрати квитки в подорож?

підібрати квитки

поділіться записом

Чому це відбувається?
А що ж з рейсами, яких немає на сайті авіакомпанії?
Чому це відбувається?
А що ж з рейсами, яких немає на сайті авіакомпанії?
Хочете підібрати квитки в подорож?
#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.