Навигация
Реклама
Реклама

Для Михайла Прохорова настали страшні часи - цього літа герой Куршевеля змушений був відпочивати в Туреччині // Дивишся, ось-ось стане найманим менеджером Дерипаски - Компромат.Ру / Compromat.Ru

  1. Для Михайла Прохорова настали страшні часи - цього літа герой Куршевеля змушений був відпочивати в...

Для Михайла Прохорова настали страшні часи - цього літа герой Куршевеля змушений був відпочивати в Туреччині

Дивишся, ось-ось стане найманим менеджером Дерипаски

© "Известия" , 17.12.2007, Фото: "Комерсант" , Найскромніший олігарх

Андрій Реут

Михайло Прохоров

Мрія російських наречених, герой світської хроніки і просто молодий мільярдер Михайло Прохоров завів свій "Живий Журнал" в інтернеті. У ньому він постав в несподіваному амплуа. У нього немає мобільника, він не користується комп'ютером ... Він скромний і трохи ... ображений.
Ви не помічали, що люди іноді раптом різко змінюються? Ось, наприклад, відчайдушний ловелас і переконаний холостяк закохався і став зразковим сім'янином ... Або інший варіант - позитивний у всіх відношеннях успішний бізнесмен чи менеджер кидає все, включаючи сім'ю, і їде в село доїти корів. Таке трапляється. Іноді якесь особисте потрясіння змушує людину стати зовсім іншим. Напевно, щось подібне сталося і з мільярдером Михайлом Прохоровим, коли близько року тому на його зап'ястях клацнули французькі наручники . Дивовижне перетворення.
Приїхав в богемний Куршевель господар життя, завидний наречений, любитель яхт і красивих дівчат (їх він взяв туди з собою більше десятка). А потім металеве "клац" - і все раптом змінилося. Поїхав з Франції зовсім інша людина. Колишнім бізнесом займатися не хоче, від "сонму німф" на кшталт позбувся, навіть мобільника у нього немає. Дивишся, ось-ось стане найманим менеджером алюмінієвого олігарха.
Звичайно, перетворення відбувалося не в один день. Насамперед, повернувшись до Москви, прекрасний менеджер і успішний бізнесмен оголосив, що колишній бізнес його більше не цікавить. Він розділить багатства з давнім другом і бізнес-партнером Володимиром Потаніним. Тут недоречно ненависні французи Потаніну ще й орден дали ... Загалом, Прохорову з ним більше не по дорозі - він буде займатися чим-небудь новим і незвичним. Наприклад, водневої енергетикою. А "Норільський нікель" - головне багатство друзів-бізнесменів - він без жалю продасть Потаніну. Забере тільки "дрібниця". Наприклад, енергетичні активи - треба ж з чогось "водневий бізнес" починати.
Вселенське розчарування в душі самого завидного нареченого Росії можна пояснити. Підмосковні "Лужки", де він колись збирав еліту російського бізнесу в суспільстві юних моделей, відібраних по всій країні, стали тихим сімейним селищем. Куршевель, в який потім переїхала вся "тусовка", завдав йому удар по самому хворому місцю. Настали страшні часи - цього літа наш герой, за словами його партнерів, змушений був відпочивати ... в Туреччині. Тобто максимально наблизився до мільйонів своїх співгромадян, які поки не мріють про Куршевелі, але вже навчили турків говорити не тільки хамське "Наташа", але і цілком ввічливе "будь ласка".
Ближче до народу - далі від еліти? Адже поїхав колись легендарний бізнесмен Герман Стерлігов розводити овець в Підмосков'ї ... Стверджує, що щасливий. Скаржиться тільки, що ніяк йому не вдається схрестити імпортного курдючного барана з нашої Романівської вівцею. У Михайла Прохорова, правда, проблеми поки серйозніше. І щоб розповісти про них, він як раз і відкрив власний блог - сторінку в інтернеті. Знайдіть її за адресою http://md-prokhorov.livejournal.com , І ви дізнаєтеся, що по-справжньому хвилює бізнесмена.
- Я не користуюся ні мобільним телефоном, ні комп'ютером, - чесно зізнається читачам молодий мільярдер.
Поруч - його фотографія. Підкреслено скромна, немов тільки що зроблена з дешевою "мильниці" сусіда по гуртожитку. Олігарх на ній більше схожий на стажиста, який приїхав після сільгоспакадемії до Стерлігова допомагати схрещувати овець.
- Я попросив фахівців, - зізнається досвідчений блогер, - людей, "які живуть з інтернетом", допомогти мені створити щоденник на ресурсі "Живого Журналу".
Загалом, сам не вмію, пише прес-служба. Прохоров обіцяє "розповідати трохи про себе, свій особистий досвід в бізнесі і житті". Обіцяє навіть відповісти на питання "про інцидент в Куршевелі". Далі - цитати з різних інтерв'ю.
Треба сказати, що приводом для створення блогу стала зовсім не графоманія, а черговий скандал в ході розлучення з Володимиром Потаніним. Ті самі енергетичні активи, які спочатку Прохоров хотів забрати собі, треба було спочатку відокремити від "Норнікеля". У минулу п'ятницю це питання мало вирішуватися на зборах акціонерів компанії. Але Прохоров до того моменту вже "передумав" і голосувати за виділення енергоактивів не став. Він вважає, що це питання має вирішувати новий власник його пакету акцій.
Яким, до речі, цілком може стати алюмінієвий магнат Олег Дерипаска.
Виходить, що колишня "блакитна мрія" про енергетику теж стала нецікава колись амбітному олігархові? Можливо, йому зараз миліше якась цілком шановна посаду в імперії Олега Дерипаски? На ці питання в блозі відповідей немає. Прохоров тільки скаржиться на Потаніна, який не дає йому достатньої інформації про спільні активах. І пропонує колишньому партнеру або скоріше продати всі активи, а гроші поділити, або просто все викупити. В іншому випадку погрожує почати процес ліквідації спільної керуючої компанії "КМ Інвест".
Звичайно, подробиці розлучення двох бізнесменів цікаві не всім. Але, думаю, багатьох зачепить інше: олігархи в нашій країні стають скромніше.
Ні, вони ще не продають свої яхти, але вже не так хизуються ними. Ще недавно вони показували нам телефони з платини з діамантами, а зараз зізнаються, що на комп'ютері не вміють ... І готові спілкуватися "з народом", нехай і через прес-службу. Виходить, не тільки люди іноді раптом різко змінюються, але і звичаї?

Ви не помічали, що люди іноді раптом різко змінюються?
Ближче до народу - далі від еліти?
Виходить, що колишня "блакитна мрія" про енергетику теж стала нецікава колись амбітному олігархові?
Можливо, йому зараз миліше якась цілком шановна посаду в імперії Олега Дерипаски?
Виходить, не тільки люди іноді раптом різко змінюються, але і звичаї?
#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.