Навигация
Реклама
Реклама

Гоа

На південно-західному березі Індії біля берегів Аравійського моря распложался найменший і найбільший «не індійською» штат Індії - Гоа На південно-західному березі Індії біля берегів Аравійського моря распложался найменший і найбільший «не індійською» штат Індії - Гоа. Кілька сотень років цією частиною держави керувала Португалія, що знайшло істотне відображення в архітектурному вигляді міст Гоа Індія , А так само в традиціях і способі життя місцевого населення. Багато індійців, які живуть в штаті Гоа Індія, вважають себе європейцями і говорять на своєму, гоанськая мовою, в штаті проживає велика кількість християн, в більшості міст можна побачити білосніжні католицькі храми, середньовічні собори, базиліки та ін.

Столиця Гоа Індія - місто Панаджі. Два інших великих міста - Васко-да-Гама, в 5 км від міжнародного аеропорту Даболим і Марго, що в південній частині штату є так само комерційною столицею Гоа. У Гоа панує субекваторіальний клімат з яскраво вираженою сезонністю: з травня по жовтень править вологий сезон з частими опадами і високою температурою повітря, з середини листопада і до березня панує сухий сезон з комфортною температурою повітря 25-30 ° C. Купатися в Аравійському морі поблизу берегів Гоа можна цілий рік. Тури на Гоа з Києва організовуються щорічно з кінця жовтня по середину квітня. Рейси в аеропорт Даболим представлені прямий чартерної програмою і рейсами з пересадкою або дозаправкою. Тури на Гоа на тлі інших екзотичних напрямків відрізняються не високою вартістю. Більш того, зустрічаються і гарячі тури на Гоа, ціни на які знаходяться в межах 800-1200 дол. На 2-х за 9-11 ночей відпочинку. Гарячі тури на Гоа - це привілей сезону з низьким попитом на тури (як правило - грудень, лютий). Стандартні тури на Гоа трохи дорожче, при чому найдорожчі тури на Гоа - це відпочинок в Гоа Південному, а відпочинок в Гоа північному завжди більш доступний. Гарячі тури і тури на Гоа взимку - прекрасна альтернатива більш дорогому відпочинку в Таїланді, Шрі-Ланці, Індонезії, В'єтнамі.

Відпочинок в Гоа відомий на весь світ, як місце невимушеного відпочинку, вільного і позбавленого будь-яких стереотипів. Тут практично немає фешенебельних готельних комплексів і дорогих курортних зон. Усе узбережжя являє собою просторі, первозданні пляжі в оточенні пишних кокосових пальм, традиційні не великі готелі та гостьові будинки приватного типу. Відпочинок в Гоа відомий на весь світ, як місце невимушеного відпочинку, вільного і позбавленого будь-яких стереотипів На вулицях Гоа Індія вільно розгулюють священні для Індії корови, на пляжах організовуються оригінальні кафе іменовані «шийками», де за дуже не більшу суму пропонується смачна гоанськая кухня, а в північній частині штату ночі безперервно грає чудовий гоанский транс, що збирає молодь з усіх куточків курортів . Відпочинок в Гоа - це відпочинок вільних, відкритих людей.

Плануючи свій відпочинок в Гоа Індія необхідно вирішити, як буде проходити Ваш тур, адже північна і південна частини штату абсолютно відрізняються між собою, як по динаміці відпочинку, так і за рівнем комфорту. Південь Гоа Індія, починаючи від пляжу Богмало і закінчуючи пляжем Палолем - це край нескінченних безлюдних пляжів, кокосових гаїв і абсолютного усамітнення, тут немає великих курортних центрів і нічних клубів, зате присутні досить якісні готельні комплекси, в тому числі рівня 5 *. Населених пунктів тут значно менше, ніж на півночі. Південну частину Гоа Індія можна сміливо рекомендувати для відпочинок в Гоа сім'ям з дітьми, молодятам та туристам, втомленим від шуму цивілізації. Північ Гоа Індія - улюблене місце відпочинку в Гоа молоді та активних туристів. Славетні Гоанськіє вечірки відбуваються саме в цій частині штату, так само тут знаходиться дуже багато різних барів, магазинів і ринків, а готельна база складається з економних і дуже економних готелів. Північна частина Гоа Індія безперечно припаде до смаку туристам в пошуках яскравих вражень і активного відпочинку. Необхідно відзначити, що відносно не великі відстані в штаті Гоа (протяжність берегової лінії регіону - 101 км) долаються досить довго, що пов'язано з досить заплутаною і поганий влаштованої системою доріг - вони вузькі і часто просто розбиті. Тому поїздка від центру півночі штату до центру півдня штату може займати у туристів близько 1,5-2-х годин.

Південний Гоа Індія починається з пляжу Богмало (Bogmolo Beach), який розташований всього в 4 км від аеропорту Даболим. Богмало притулився в не великий спокійній бухті і найбільше підійде туристам, які хочуть жити на чистому, відокремленому березі, але комбінувати відпочинок з регулярними поїздками в північну частину Гоа Індія і в місто Панаджі. У 18 км від аеропорту починається Південний Гоа Індія починається з пляжу Богмало (Bogmolo Beach), який розташований всього в 4 км від аеропорту Даболим розкішна піщана лінія дуже спокійних і ізольованих пляжів - це Ароссім (Arossim Beach), Уторда (Utorda Beach), Маджорда (Majorda Beach) і Беталбатім (Betalbatim Beach). Ці малолюдні пляжі практично повністю ізольовані від цивілізації і стануть раєм для туристів, які хочуть провести свою відпустку на лоні первозданної тропічної природи. Відмінною особливістю цих місць є і те, що тут розташована велика частина престижних готельних комплексів. Приблизно в 25-30 км від Даболіма розташувався основний туристичний центр Південного Гоа - містечко Колва (Colva), де можна знайти не велика кількість курортної інфраструктури типу ринку, магазинів, аптек, барів і нічних закладів. За Колвой знаходиться ще один більш-менш розвинений пляж Бенаулім (Benaulim Beach), відомий декількома добротними готелями, кафе і ресторанами. Наступні три пляжу - Варка (Varca Beach), Кавелоссим (Cavelossim Beach) і Мобор (Mobor Beach) утворюють собою протяжну, відокремлене пляжну зону з розкішними пальмовими гаями і дрібним, білосніжним піском. На крайньому півдні Гоа приблизно в 70 км від Панаджі (столиці штату) знаходиться один з найкрасивіших пляжів Індії - Палолем (Palolem Beach) - первозданний, безлюдний і по-справжньому дикий.

Північний Гоа Індія - це місцевість, яка лежить нижче річки Зуарі: північні пляжі переповнені туристами з різним рівнем достатку і місцевим населенням, вони багатолюдні, активні і усіяні ресторанами, де пропонуються свіжі морепродукти і барами Північний Гоа Індія - це місцевість, яка лежить нижче річки Зуарі: північні пляжі переповнені туристами з різним рівнем достатку і місцевим населенням, вони багатолюдні, активні і усіяні ресторанами, де пропонуються свіжі морепродукти і барами. Північний Гоа Індія можна сміливо рекомендувати активної молоді, любителям нічного життя і невибагливим туристам. Найгучніший і активний північний курорт Гоа - Калангут (Calangute Beach) є улюбленим місцем відпочинку багатьох європейців і більшої частини молоді. Трохи південніше Калангута знаходиться менш галасливий, але також дуже активний пляж Кандолім (Candolim Beach), де можна знайти хороші готелі і добротні ресторани. Відстань між Кандоліма і Калангута долається за 7-10 хвилин на моторолері. Наступний цікавий північний пляж - Бага (Baga Beach) придбав популярність завдяки одному з найзнаменитіших танцполів на Гоа. Берегова лінія Баги завжди заповнена людьми, а сам курорт вважається улюбленим місцем відпочинку туристів з Великобританії. Відразу ж за Багой, на відстані близько 50 км від аеропорту Даболим притулився оазис спокою в північному Гоа - пляж Анжуна (Anjuna Beach) - місце виключно спокійне, красиве, але не пустельне. У Анжуне проходять дуже популярні пляжні вечірки, а так само є вся необхідна інфраструктура для приємного відпочинку. Крайній північний пляж Гоа іменується Вагатор (Vagtor Beach) і являє собою досить гучне місце для любителів вечірок і гоа-трансу. Між Вагатор і Анжуна знаходиться досить елітний за індійськими мірками район Арпора (Arpora Beach), де можна знайти пристойні готелі і всю притаманну північному Гоа розважальну інфраструктуру. Ще один пляжу півночі Гоа Агуада (Aguada Beach) можна розцінювати, як місце для спокійного відпочинку. Це місце цікаве і з історичної точки зору, так як тут колись розташовувався португальська стратегічний форт 17 століття.

У Гоа Індія так само знаходяться цікаві культурні, історичні та природні пам'ятки У Гоа Індія так само знаходяться цікаві культурні, історичні та природні пам'ятки. Наприклад, Старий Гоа - місто в околицях північній частині штату раніше служив столицею Португальської Індії, зараз знаходиться в списку світової спадщини ЮНЕСКО. У місті розташована велика кількість архітектурних пам'яток - це і церква Святого Себастьяна (19 в), різні базиліки, Собор Святої Катерини (15 в), монастир св. Франциска Ассизького (16 в) та багато-багато іншого. Великий калейдоскоп емоцій туристів викликає поїздка до одного з найвищих водоспадів Індії Дудхсагар (Dudhsagar). Водоспад розташований в 60 км від столиці Гоа Панаджі на території заповідника Бхагван Махавіра. Його висота становить 310 метрів, біля підніжжя можна викупатися в гірському озері, а дорога до нього проходить через густі мальовничі джунглі, де живе велика кількість мавп. Цікаві для відвідування і Заповідник Котігао недалеко від пляжу Палолем, де мешкає велика кількість диких тварин, і плантації спецій, і торгове містечко Маргао.

#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.