Навигация
Реклама
Реклама

Книги, які надихають на подорожі: про людей, їжі і нетуристичних звичаї

З першим теплим подихом весни, мене ще більше тягне на пригоди і подорожі. Якщо вас немає, або ж до довгоочікуваної відпустки ще є трохи часу, вдохновляйться на пригоди можна за допомогою книг.

З першим теплим подихом весни, мене ще більше тягне на пригоди і подорожі

Книга-мандрівки. Україна

Чудеса завжди поруч, особливо коли живеш в Україні, а не встиг побачити всіх її чудес. У книзі від # кніголав зібрано 30 карт і 1200 цікавих фактів про Україну і кожної з її областей. З цікавих інфографіка ви дізнаєтеся про видатних особистостей, чудеса природи та архітектури, історичні події та наукові відкриття.

Завданням книги було поєднати розвага і навчання. Вона призначена для дітей 6-12 років. Однак, переконана, буде цікава і для дорослих. Ідеальна книга для сімейного читання, плануючи відпустку, адже можна скласти карту майбутніх мандрівок країною.

Читати: Книга-подорож по Україні: 15 цікавих фактів

Їжа - ІТАЛІЙСЬКЕ щастя

Коли мова заходить про Італію, не знаю згадайте чи неймовірну історію Римської імперії, або твори відомих художників, але впевнена - про кухню точно не забудете.

Міжнародний бестселер авторства професора Міланського університету Олени Костюкович - це книга про історію Італії, кожного з її регіонів, представлена ​​через призму традиційної кухні.

Збір матеріалу для книги зайняв близько десяти років. Перед вам солідний том, який покаже, наскільки Італія різна і смачна одночасно. Звідки походять улюблені страви? Що їдять місцеві, а ви б не наважилися спробувати? І чому взагалі їжа стала грати таку велику роль саме на території цієї країни? Про все це в книзі.

Єгипет: халяль, харам

Якщо ви в захваті від Єгипту, проте хотіли б знати не тільки про ту частину його життя, яка виблискує шикарними готелями, кольоровими рибками Червоного моря і all inclusive, вам однозначно треба читати новинку від молодого видавництва «Човен».

Книга-репортаж польського репортера Петра Ібрагіма Кальваса, який багато років прожив в Олександрії, викликала такий резонанс в Єгипті, що автору довелося іммігрувати на Мальту.

Він говорить про нетуристичних місцях, побут, проблеми, культурі і поглядах на світ місцевих жителів.

Перехожі. Південно-східна Азія

Насправді ця книга не про подорожі, а про людей. Мандрівник і журналіст Богдан Логвиненко, який роками створював замітки зі своїх мандрівок в цій книзі показав читачам частину текстів раніше опублікованих в Фейсбуці, про тих, кого зустрічав подорожуючи Таїландом, Лаосом, В'єтнамом, Малайзією і Сінгапуром.

Тут історії і про жителів цих країн, і про туристів, які приїхали підкорювати Азію приправлені чудовими фото. У коротких історіях різних людей дізнаємося про побут, мрії і просто життя інших людей. І це неймовірно важливо. Адже пізнати і спробувати зрозуміти інших - невід'ємна частина вдалої поїздки.

краями Грузії

Книга в жанрі художнього репортажу про країну-сусідку однозначно змусить вас внести подорож до Грузії в свій художній альбом. Журналіст Олексій Бобровников розповідає про свою експедицію на велосипеді в найвіддаленіші куточки цієї дивовижної країни, традиціях місцевих, культурних відмінностях і природженому гостинність. Текст читається дуже легко, просто таки ллється.

Якою має бути ідеальна грузинська жінка і реально повторити веломаршрут автора? Про це та багато іншого в книзі.

Маленька Паризька книгарня

Якщо ви більше нон-фікшн цінуєте художню літературу, то бестселер New York Times, авторства Ніни Джордж для вас. Занурившись в романтичний сюжет ви помандруєте баржею з Парижа на південь Франції. Майстерно описані пейзажі, страви, просто таки говорять «приготуй мене» і мелодраматичний сюжет, дозволять відпочити душею і почати фантазувати про свої подорожі через лавандові поля Провансу.

Для тих, хто захоче повторити маршрут героя в книзі є докладна карта його подорожі.

Читати: Річкове подорож в книжковому магазині з мсьє однаковий

Такоже читати: « Їсти, молитися, кохати »,« культ предків »,« авантюра ХL »,« Карті »

Читати: Новинки березня. 95 книг від українських видавництв

Читати: Поїхали! 12 неймовірних травелог для дорослих і дітей

Читати: Книги про подорожі: 10 українських книг про різні куточках світу

(Visited 1 876 times, 3 visits today)

Звідки походять улюблені страви?
Що їдять місцеві, а ви б не наважилися спробувати?
І чому взагалі їжа стала грати таку велику роль саме на території цієї країни?
Якою має бути ідеальна грузинська жінка і реально повторити веломаршрут автора?
#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.