Навигация
Реклама
Реклама

Найскладніша в світі головоломка «судоку»

Пік популярності судоку в світі припав на 2005 рік

Пік популярності судоку в світі припав на 2005 рік. Саме тоді ця гра захопила Британію і США, а потім і весь світ. Згідно з повідомленнями New York Times, влітку 2005 року більше половини провідних американських газет виходили з одним або більше «судоку» в день. Жодна з головоломок не отримувала такого стрімкого поширення в газетах після буму кросвордів в 1924 році. Вибух популярності може бути пов'язаний з тим, що рішення головоломок дає нам відчуття, ніби ми відновлюємо порядок, пише Марсель Данезі в своїй статті в журналі «Psychology Today».

У мене з судоку все дуже складно. По-перше мені не дуже цікаво вирішувати такі головоломки, а по-друге не дуже то у мене і виходить. Так що не можу в повній мірі усвідомити складність того чи іншого варіанту, але як пишуть, ось найскладніше судоку у світі:

Так що не можу в повній мірі усвідомити складність того чи іншого варіанту, але як пишуть, ось найскладніше судоку у світі:

Фінський математик Арто Інка розробив цю головоломку «судоку» в 2012 році, назвавши її найскладнішою в світі. Він присвоїв їй ім'я «Еверест», оскільки вважає, що той, хто її здолає, зробить безприкладний подвиг. Інка спеціально придумав «Еверест» для того, щоб його не міг вирішити ніхто, крім самих талановитих. Для довідки, більшість «судоку» оцінюються по п'ятизіркового шкалою, де п'ять зірочок означають найскладніші головоломки. Відповідно до цієї рейтинговою системою, Інка присвоїв головоломці «Еверест» одинадцять зірочок. Так що, удачі.

[ ОСЬ ТУТ ВІДПОВІДЬ ]
[   ОСЬ ТУТ ВІДПОВІДЬ   ]

Це копія статті, що знаходиться за адресою http://masterokblog.ru/?p=9707 .

Ru/?
#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.