Навигация
Реклама
Реклама

Проблеми імміграційної політики Квебека

  1. Автор

У провінції Квебек власна програма імміграції, але як і федеральні програми, в Квебеку так само спостерігаються серйозні проблеми.

Як в середу доповіли офіційні особи захисту прав людей, расизм і дискримінація існують на робочих місцях Квебека. У своїй презентації Jacques Fremont використовував такі терміни, як "систематичний" і "широко поширений", коли говорив про дискримінацію іммігрантів.

Як і в інших провінціях, в Квебеку безробіття серед іммігрантів в два рази вище, ніж серед корінного населення, а у випадку з меншин, то там роботу знайти в три рази складніше. Дискримінація при пошуку роботи помітна навіть по іменах. Ті, чиї імена звучать на французький манер мають великі шанси знайти роботу, ніж володарі слов'янських або арабських імен. Більшість намагається н вказувати своє реальне ім'я, а використовують найбільш близьке за вимовою французьке.

Навіть не дивлячись на сильний акцент на франко-говорящих іммігрантів, 43% з них не може сказати ні слова французькою після прибуття в провінцію Квебек.

Уряд Канади платить провінції 320 мільйонів щорічно, щоб Квебек міг мати власну програму імміграції кваліфікованих фахівців і інвесторів. Щороку в провінцію Квебек приїжджає від 50 до 55 тисяч іммігрантів.

Імміграційна політика Квебека майже не змінювалася протягом 25 років і їй необхідні зміни. Це відчули вже федеральна влада, які модернізували свої програми. Потрібно більше замислюватися про більш кваліфікованих співробітників. Нинішня система стала неефективною і застарілою, в порівнянні з рештою Канадою, Австралією або Новою Зеландією.

З 2009 по 2011-й рік Квебек отримав 100 тисяч заяв на імміграцію, що на багато більше, ніж потрібно провінції. Гірше те, що більшість з кандидатів не володіють необхідними провінції навичками. Черга очікування становить три роки, а дійсно хороші фахівці не будуть чекати так довго.

Н дивлячись на те, що Квебеку потрібна робоча сила, рівень безробіття серед нових іммігрантів становить 11,6%. Кожен десятий не може знайти роботу.

Автор

Адміністратор

У вас є цікава історія, яку ви хочете поділиться? Зареєстровані користувачі можуть додавати свої записи в блозі: додати свою історію>

#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.