Навигация
Реклама
Реклама

Соціальні мережі про відпочинок в Білорусі: найпопулярніші групи Facebook і VKontakte

Соціальні мережі вже давно стали частиною нашого життя. І мало хто з тих, хто знайомий з інтернетом, обходиться без аккаунта в одній або декількох соцмережах. І якщо ще кілька років тому ми реєструвалися для того, щоб спілкуватися там з друзями і лайкать красиві висловлювання, то сьогодні ми часто заходимо в соціальну мережу за інформацією. Останні новини, хороший контент, якісні фотографії - новинна стрічка соціальної мережі знає про останні події в світі і нашій бізнес-сфері більше, ніж спеціалізовані журнали і телеканали.

Керуючись цим фактом, вирішили ми якось вивчити, що ж кажуть соціальні мережі про відпочинок в Білорусі. Для експерименту ми вибрали дві найпопулярніші соціальні майданчики: VKontakte і Facebook. І найбільші спільноти про відпочинок в Білорусі в цих соціальних мережах.

І найбільші спільноти про відпочинок в Білорусі в цих соціальних мережах

Відпочинок в Білорусі VKontakte

Соціальна мережа Vkontakte любить Білорусь. Про це говорять численні групи про відпочинок в Білорусі, про білоруських садибах, турфірмах, музеях і т.п .. Не відстають і групи окремих білоруських міст, замінюючи (або доповнюючи) форуми та місцеві сайти. Охопити все різноманіття груп, сторінок і спільнот в рамках даної статті неможливо, тому зупинимося на великих групах, що займаються в цілому популяризацією відпочинку в Білорусі. Отже, найпопулярніші групи VKontakte про відпочинок в Білорусі.

Група "National Geographic Білорусь"

Трохи більше 9 000 передплатників, які не шкодують лайків і коментарів до зачаровує фотографій білоруської природи і пам'яток. Керівництво групи навіть конкурси проводить на кращу фотографію того чи іншого міста Білорусі. Якби ми вперше побачили Білорусь на фотографіях цієї спільноти, захотілося б приїхати сюди і особисто переконатися в красі місць. Так що лайк групі за хороший фотомаркетінг Білорусі!

Так що лайк групі за хороший фотомаркетінг Білорусі

Група " Подорожі по Білорусі і околицях ".

"Група створена для любителів подорожей по Білорусі і навколо неї, для цінителів природи, культури і традицій. Ми постаралися зібрати звіти про подорожі, велика кількість посилань, поділитися з Вами нашим досвідом і втілити це в окремий проект".

Сьогодні група нараховує майже 11 000 передплатників, більшість з яких досить активні (про що говорить кількість лайків під кожним постом). Однак не можна сказати, що так само активно керівництво групи. За січень місяць 9 постів і 8 з них - це перепост новин дружніх груп. Шкода, що така шикарна аудиторія "провисає". Ай-яй-яй, товариші!

Група "Білорусь (гістория, фота, факти)" .

Майже 4000 передплатників, які цікавляться історією Білорусі та її визначними пам'ятками. Група буде цікава тим, хто хоче знати пам'ятки Білорусі "в обличчя", тому що не дивлячись на говорить назва, історичної інформації в групі небагато.

Група "Across Belarus /// па ўсёй Беларусі" .

2 000 передплатників і безліч красивих фотографій природи і пам'яток Білорусі.

Група "Таємниці Білорусі" .

"Дивно прекрасна країна очима мандрівника!"

Майже 2 000 передплатників і дуже хороший новинний (!) І фото-ресурс. Примітно, що веде цю соцгрупи не Інтернет-ресурс, а приватна особа - завзятий мандрівник. Рекомендуємо!

Рекомендуємо

Якщо ж ви віддаєте перевагу туризм "точковий" - в конкретний місто, VKontakte і тут вам допоможе. Сьогодні в даної соціальної мережі є група кожного міста Білорусі. Ось для прикладу вам найбільші групи обласних центрів: "Інший Мінськ" , "Це Гомель, крихітко!" , "Типовий Вітебськ" , "Сучасний портал Бреста" , "Могильов Live" , "Гродно - найкраще місто" . Тут ви знайдете фотографії міста, місцеві новини і афішу. Тільки потрібно буде трохи постаратися, так як в деяких з цих груп за кількістю комерційної реклами вже не завжди видно суть і "фішка" групи.

Білорусь і Facebook

На підставі тільки соціальної мережі Facebook скласти враження про відпочинок в Білорусі буде важкувато. Багато груп про відпочинок в Білорусі "мертві", а ті, що функціонують, не відрізняються масовістю. Так, найбільшою групою FB, що стосується відпочинку в нашій країні, є ... група агросадиби "Хутір Вовк" (1 253 передплатника!). Але ось тільки уявлення про країну по ній не отримаєш, тільки про одну маленьку її куточку.

Але ось тільки уявлення про країну по ній не отримаєш, тільки про одну маленьку її куточку

Із загальних груп ми для себе виділили такі:

Група "Come to Belarus"

В основному, це фотографії Мінська і околиць. Але уявлення про те, що подивитися в білоруській столиці знову прибулому туристові, група дає. Зараз в ній 307 учасників.

Зараз в ній 307 учасників

Група "Private guide in Belarus"

Зачепило те, що це повністю англомовна група, яка розповідає про визначні пам'ятки Білорусі англійською мовою. Хоч зараз це і "мертва" група (останній пост датується літом 2013), сподіваємося, що до Чемпіонату світу з хокею вона оживе. На даний момент 53 учасники.

Група "Тури в Білорусію"

І про цікаві місця Білорусі розповідають, і фотографіями підтверджують, і навіть конкурси проводять. І не біда, що турфірмі група належить. Зате жива. Зараз в ній 348 учасників.

Соціальні мережі, звичайно, завойовують світ, але ми б не рекомендували формувати свою думку про питання, покладаючись тільки на них. Тим більше, про такий важливий і особистому, як відпочинок.

У соціальних мережах багато хорошої і корисної інформації. Але також і багато інформації зовсім не потрібною і навіть "мозгозасоряющей". Так що соцмережами користуйтеся, але не забувайте "фільтрувати" =) І пам'ятайте, що нічого немає краще власного досвіду. Тому подорожуйте по Білорусі і відкривайте її для себе знову і знову!

Читайте також:

пам'ятки Білорусі

Інтерактивна туристична карта Білорусі

Група Holiday.by Vkontakte

Група Holiday.by в Facebook

#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.